Kızlar neden kaslarımızın ıgrenc oldugunu dusunuyor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve IVANDRAGO tarafından 13 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 293 üye.
  1. YAHYA

YAHYA Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    çok fazla çalışıp isteğimize ulaşmalıyız çok çalışmalıyız kimlerii çok boş eleştiri apıyor evet kıskandıklarında ama onlara gereken cevabıı vücudumuzla vermeliyiz ve onun oo basit erke arkadaşınıı maruz görmeliyiz bu spordan eksik kalmış diye

2. rei

rei Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    yazdıımı okuyan bayanlar alınmayın her bayan aynı tepkiyi vericek ie bisey yok ben geneli diorum

3. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar,
    Ben yorumsuz olarak bir görüşü sizlerle paylaştım. Bunu ardından "asla sahip olamayacakları için kıskanıyorlar" gibi saçma sapan yorum yapan arkadaşları mantığa davet ediyorum !

Yazmıyım diye bekledim ama yazmadıkça ilginç yorumlar benim açımdan katlanılamaz bir hal aldı.

Kimse yanlış anlamasın üzerime birşey alınmıyorum, muhatap almıyorum ama ben sizlerinde gerçek bayanların yorumunu yollamasını tercih ederdim.

Elbette kaslı vücudu çok doğal ve de çekici bulanlar var ama kütle arttıkça bu sayı düşüyor. Mr. Olympiaya katılan sporcularla kendinizi kıyaslamayın bir zahmet. Beni itici bulan yok vb. diyerek.

Elbette karın kaslarını çok çekici bulup sevişirken dokanmak isteyeni de var. Ama konu neden çekici değil, neden iğrenç bulunduğu.

lazmataz5 ve Jevric bunu beğendi.
  4. Jevric

Jevric Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    doğru söze ne denir Kemal.

5. tr_gladyo

tr_gladyo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ya tabi her kıza göre değişir yok araştırmaydı yok cartı curttu ne alaka çok saçma bişey :D ama kızların erkeklerın popsuna baktıgı kesın hemde hepsi nerdeyse :D

erkan7 bunu beğendi.
  6. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    sahi kendi kendimize propaganda yapıyoruz gibi oldu :D bir tek bayan üye çıkıp fikrini beyan etmiyor, doğru ya burası Türkiye...

7. BrAwNy_OnUr

BrAwNy_OnUr Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    okuyorum
    Yer:
    istanbul/fatih
    aynen bitter sweet:D ;) benim taktik

8. Lorath

Lorath Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Benim gordugum en buyuk elestiri bu sporu yaparken kız arkadasıma eskisi kadar zaman ayıramamam soncuta uykunuzu bile duzene sokmanız lazım haftada 6 defada antraman yapan birisiyim benim fikrim kutle arttıkca goruntunun cırkınlestıgı yonunde bence hicbir kız fit bir vücuda kotu demez..

9. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yani dün beyaz show da jay soyundu ,, bence yarışma definasyonunu bıraktıktan sonra , baklavalarda varsa o kadarda iğrenç değil , gayet ii görünüyodu

10. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Bu spora başladıktan sonrasıyla öncesi arasındaki hedefleriniz değişik oluyor.Vg ile ilgilenen birisiyle ilgilenmeyen birisinin aşırı irilik düşünceleri farklı oluyor.Örneğin vg'ci için 42cm kol genelde yetersiz iken dışarıdaki insana oldukça fazla geliyor.İşte bu noktada bütün sorunlar çıkıyor herhalde.

Juggernaut ve Berkthagar bunu beğendi.
  11. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Zaten amerika veya rusya da olsaydık emin ol bu konuyu açmazdık burda :)

stonecrusher ve sovereign bunu beğendi.
  12. Jevric

Jevric Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    geçen akşamki şovun videosu vb bişey var mı? Ben izleyemedim, internette arıyorum da,bulamadım:S

13. Draqo

Draqo Üye

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçektende kızlar bodyci vücudundan çok fitnesscı vücudunu daha çok seviyorlar. Açık konuşayım bu turistik yerlerdede böyle. Yani yabancılar içinde bu söz konusu. Hayvan gibi olun , yanında kardeşiniz gibi duran ama define bir abimiz geliyor ve kızı götürüyor. Yabancılar içinde bu durum var. Bunun temel sebebi belli bir hacimden sonrasının kızlar tarafından hantal gözükmesi bence. Artı damarlı görüntüdende pek hoşlanmıyorlar. Özetle , ya hacimsiz ama define yada biraz hacimli ama kasların üzerinde çok hafif bir yağ tabakası tercihleri. Yemek tarifi gibi ama öyle :)

14. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu durum yurtdışında daha hoş karşılansa da aslında orda da pek farklı değil.

Bir avantajları var onların. Nesil olarak daha uzun oldukları için 42 kolu olan 1.75lik birinden çok daha düzgün duruyor 42 kolu olan 1.85lik bir adam.

Herkes kısa demiyorum ama hatun gidip de o boyda o kütleyi görünce ister istemez ön yargıya kapılıyo.

2.si ise Karasan' ın bir yazısında geçiyordu. Erkekler kadınların kendilerini seksi bulması için gerekenden 13 kilo daha fazla kas istiyorlarmış.

Her ne kadar mantıklı düşünmeye çalışsanız da bunu tam olarak çözemezsiniz. Birçok kıza sorup bir cevap alsanız bile size mantıklı gelmez. Kafalar farklı çalışıyor.

Ama anlayışlı olmak lazım. Bizim de anlayamadığımız birçok konu var onlarla ilgili.

Kendi açımdan en mantıklı bulduğum yorum şu:

Bir manken vücudu düşünün kıyafetle mükemmel durur. Ne giyse yakışır. (Erkek mankenlerden bahsediyorum)

Fakat normalde fit bir vücuttan ötesi yoktur.( Örn: Brad Pitt Fight Club, biraz daha öresi Brad Pitt-Snatch)

Şimdi pankreas güreşlerindeki adamları düşünün. Ben bile bakınca gözüme giydikleri günlük kıyafetlerle güzel gözükmüyorlar. Sakın kimse üstüne alınmasın arkadaşlar. Zevkler ve renkler tartışılmaz. :) Kimseyi yermek gibi bir amacım yok.

Kütle arttıkça malesef estetikten uzaklaşıyorlar. Tamam üstsüzken kas-kütle göze bir nebze güze gelse de bir yerden sonra boğum boğum olmaya başlıyor insan.

Son olarak şunu söylemek istiyorum. "Kaslı birini göbekli birine tercih ederim" demelerinin sebebi ise kas diyince akıllarına gelen yukarıda bahsettiğim gibi insanlar olduğu için diye düşünüyorum.

Lütfen kimse üstüne alınmasın. Böyle bir konuda olabildiğince bayanların gözünden bakmaya çalışmak lazım. :)

Yazdıklarımdan rahatsız olan varsa istek üzerine silinebilir.

Herkese iyi sporlar dilerim.:)

erkan7 bunu beğendi.
  15. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Amac vucut gelistirme ustunden kiz goturmek mi yoksa gercekten bu sporu birseyler hedefleyerek bir dusunce icinde yapmak mi ? En azindan ben boyle dusunuyorum kiz goturmekse amac vucut gelistirmeye hic bulasilmamali cunku gercekten yapilan sporun amaci sapiyor gibi geliyor..kiz goturmek nasil bir tabirse...

Juggernaut bunu beğendi.
  16. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0

Kesinlikle! Gerek salonda yer işgal edenler olsun, gerek spor hakkında bilmeden atıp tutanlar olsun... Çileden çıkarıyor böyle insanlar bazen.

Ki motivasyonu hatunlara kendini beğendirmek olanın pek bir başarı yakalayacağını sanmıyorum.

17. txen10

txen10 Yeni Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    kadınlar bedenden önce yüze dikkat ediyor temizlik konuşma ve başarı!her ne iş yapıyorsanız yapın başarılı erkeler ve yüz güzeliği ön plandadır fit bir vücudu olursada bu kadayıfta kaymak gibi olur ama tek başına bi anlam ifade etmesi zor,sadece güzel bir beden tek gecelik ilkşki arayan bayanların ve gaylerin ilgisini çekiyor.
    bb (benim görüşüm tabi) kas obezitesidir yani şişman yağlı bi adamdan hiç bi farkı yok .bunu fit bir vücut için söylemiyorum olduğundan fazla kas kütlesine sahip olanlar için söylüyorum

mahir07 bunu beğendi.
  18. SRTN

SRTN Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    bazı erkekler daracık kotlar giyen incecik kızlardan hoslanır kimisi hafif balık etli kızlardan hoslanır. kızlar icinde durum boyle. kimisi fit vucut sever kimisi cok kaslı erkeklerden hoslanır. ama hic bir kız bu adam fit diğerinin bundan 15kg fazla kası var diye düsünüp fit olanı tercih etmez orda mutlaka baska sebepler vardır. yani bir erkeğin fit olması yada 5kg zayıf veya sisman olması kızın gözünde pek birşey değiştirmez. ama ronnie gibi de olmamak gerek =) ( olamayız zaten :D )

19. vandeta2006

vandeta2006 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İZMİR
    altında x5 olsun,bodrumda yazlığın olsun,nişantaşında evin olsun,elinde son model telefonun olsun ws... yanında da 50 cm kolun olsun...bakın bakalım kaç tane kadın size bakmıyo,kaç teklifiniz reddediliyor... vücut bu işte bir araç,eğer diğer saydıklarımla birleştirilmezse bi anlamı olmaz. çünkü bu devirde gücün etkileyicliği kaba kuvvet olmaktan çıkmış,ekonomik gücün etkileyiciliği yönünde... tabi sözüm bazı bayanlara değil,hala seni kolların için değil, paran için değil ,kariyerin için değil,sırf sen olduğun için seven insanlar kaldıysa...

Animasyon ve erkan7 bunu beğendi.
  20. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Çok başka konulara giriyorsunuz arkadaşlar. Para işin içine girecekse hiç tartışmayalım zaten. Hugh Hefner(Playboy dergisinin sahibi) sürekli yanında 12323423 tane dudak uçuklatacak hatunla geziyor. Burda konu kızların neden abartı kaslı değil de daha fit, estetik vücutları tercih ettiği.

...ve şuna kesinlikle katılmıyorum. Eğer tercih konusu sadece kas ve estetik yönünde olacaksa 100 kızdan 98 i fit olanı seçer. Kimse abartı kaslı birini seçmez. Bu dünyada böyle (Şu an çevremde 7 milletten kız var, zaman zaman muhabbeti oluyor ve inanın hepsi böyle düşünüyor.)

İyi sporlar.

Sayfayı Paylaş