Kızlar erkeklerde en çok hangi kasa bayılıyor?? (ANKET)

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve GoLD_WaRRioR tarafından 19 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Kızların erkeklerde en çok sevdiği kas hangisi??

Anketin kapanma tarihi 3 Ağustos 2009.
  1. Omuz

25,0%
  2. Kanat

2,0%
  3. Göğüs

13,0%
  4. Karın Kasları

42,5%
  5. Kol

17,0%
  6. Bacak

0,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 50 üye.
  1. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    bence bu kadar mesajdan sonra en anlamlısı setenay ın yorumu oldu cunku bız ne kadar cevap yassakta gercekte bır bayanın ne dusundugunu asla anlayamayız

keske forumda daha cok bayan olsada burda daha fazla bayanın gorusunu alabılsek

Azi ve Setenay bunu beğendi.
  2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bu başlığı açan arkadaş o niyetle açmamıştır eminim ama genel kaideye kendi bakış açımı eklemek isterim..

kızlar için yapacaksanız bu işi yarın bırakın..ya da şöyle söylemek lazım zaten body yapabiliyor ve severek yapıyorsanız emin olun kızlar için değil sevdiğiniz içindir..
    zaten birileri sevmiyor diye de vazgeçilmez..geçemezsiniz..

kızlar , kadınlar için birçok şey yapılabilir ama body onlardan biri değil..yani çektiğiniz eziyete değmez.. (aynlış anlaşılmasın kar zarar hesabı değil )

özetle bu iş sevmeden yapılamaz..siz severek yapıyorsanız da gerisi hikayedir..

çok hamasi laflar gibi gelebilir ama vg yaopan bilir vg.cinin psikolojisini..

TheBlack_D-D_, Azi, rockybalboa7 ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  3. YesiLZeytin

YesiLZeytin Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Kesinlikle bu konuda diez e katılıyorum. Bu işi sevmeyen insan sadece başkası için o kadar emek para ve zamanını harcayamaz, damak tadından bu kadar vazgeçemez. En fazla birkaç ay dayanabilir bu eziyete.

Eziyet kelimesini sevmeyen biri için kullanıyorum, ben her antremandan sonra bütün stres ve sıkıntılarımdan kurtulmuş olarak çıkıyorum. Benim için eziyet değil sanki bir terapi.

fitnessist bunu beğendi.
  4. Setenay

Setenay Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Evet, bence de kız arkadaş edinmek için body yapmak bence yeterince özgüven sahibi olmayan erkek arkadaşların tercihidir...

Sadece dış görünüş içi boş bir mücevver kutusu gibidir kanımca ...

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Temmuz 2009
    Azi, bonatschi ve slymnasye bunu beğendi.
  5. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Vücut geliştirmeyi ilerlettiğiniz ve haciminiz belli bir seviyeye geldiği zaman tshirte sığmaz olduğunuz zamanlar herkes size saygı duyar ben bunu anladım.Ama gelelim görelimki sevgi için kaslar yetmiyor bu bir gerçek.

Diez'e katılmamak elde değil bu sporu 2-3 karın kası gösterip kız için yapan varsa değmez gerçekten salona,tavuğa,supplement'e ve en önemlisi emeğe yazıktır.O parayla gidip üstü açık araba kiralayın kızları belki tavlama şansınız artar..

Bayanlar için vücudunuzu zorlamanın anlamı yok bir amaç değil bir araç olmuş olur vücut geliştirme.ama vücut geliştirmenin temeli araç değil bir amaçtır spor amaç her zaman daha iyiye ulaşmak daha güçlü olmak..

Ayrıca bu sporu yapan bu çileyi çeken gerçekten severek amaç olarak yapan bir araç olarak görmeyen insanlarda dikkat ettim,gerçekten duygusal bağlamda gelişme var sıradan olmuyor vücut geliştirme yapan insanlar,sokaktaki çoğu insandan ne kadar sert görünsekte daha duygusalız sadece biraz ifade zorluğumuz olduğunu düşünüyorum,ama bu da bizi biraz daha üstün kılıyor herşeyi içimizde yaşıyoruz onun sevinci,öfkesini,üzüntüsünü demire yansıtıyoruz herşey daha iyi olmak için diyoruz yine....Boşuna denmiyor Vücut Geliştirme bir yaşam tarzıdır diye..Vücut geliştirme sadece vücudu değil duygularıda geliştiriyor :)

jkdo, Setenay ve cexenes bunu beğendi.
  6. Wolf_Kanuni

Wolf_Kanuni Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Vücut geliştirme illa bir "amaç" olacak diye bir kaide yok. Hatta bu sporu "amaç" olarak görmek bence bir soruna işaret eder. Tamam, bir süre yaptıktan sonra insan gerçekten bu spora bağlanabiliyor ve bu spor hayatının önemli bir parçası haline gelebiliyor fakat yine de unutmamalıyız: Bu spor, amatörce bu sporu yapanlara "sağlıklı ve uzun yaşamak için", profesyonel olanlara da "para kazanmak için" bir "araçtır".

7. Zorro31

Zorro31 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Benim araştırmalarıma göre(samimi olduklarımla 1e 1 konuşmalar :) öyle çok şişmiş,kaslı olanlar itici geliyor ;önemli olan geniş omuz ince bel atletik fit bir vucut ve tabiki beldeki kemiğin çıkıntılığı(brad pitt hesabı) :)

8. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Başlığın seyrini değiştirmişsin diez. Seninle aynı görüşü paylaşan ne kadar üye varmış böyle. Ben de adeti bozmayayım da kızlar için değip değmeyeceği konusuna değineyim.
    Bu spora kızlar için başlanılabilir. Çünkü erkek için hem fizyolojik hem de ait olma, sevgi vs. gibi ihtiyaçların etkin bölümü karşı cinsten geçmektedir. Ben kızlara güzel görünme içgüdüsünün, aynı şekilde bayanların erkeklere karşı çekici görünme güdüsünün çok faydalı ve gerekli olduğuna inanıyorum. Yani bayanlara hoş görünme isteğiniz body bulding sporuyla tanışmanıza sebep olabilir. Daha sonra bu spora alışabilir ve bu sporu yapma sebebiniz kızlara hoş görünme güdüsünden kurtulur. Artık kendinizi sevdiğiniz için yaparsınız; ama çıkış noktası da bayanlara hoş görünmek değil miydi!
    Ben genellikle karizma olmak, hoş görünmek, beğenilmek, toplumda saygın olmak gibi güdülerin insanı başarıya götüren birinci öncüller olduğuna inanıyorum. Yani insanı bir silah gibi düşürsek tetiği çeken bu güdülerdir. Hedefe ulaşıp ulaşmamak da merminin kalitesine, silahın ateşleme gücüne bağlıdır. Elbet vücudunuzu geliştirseniz silahın ateşleme gücü yüksek olur, kaliteli besinlerle beslenirseniz kurşunların menzili de yeteri kadar olur. Olayı sadece body bulding'de sabitlemek istemiyorum. Hayatın her alanında belli başlı güdüler bizi harekete geçirmiyor mu! Bu güdüler sayesinde başarılı, çalışkan ve idealist bir hal almıyor muyuz?
    İşin bilgelik kısmı da apayrı tabi. Hiçbir güdüye ihtiyaç duymayan, kendi içinde enerjisini kontrol edebilen bilge insan olmak en mükemmelidir. Bu düzeye gelen insan-ı Kamil'ler için ise bahsettiğim güdüler pek işe yaramayacaktır. Çünkü o sadece içten güdülenebilir...

Aramiss, TuGhAn, muzduzgit ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  9. ecey

ecey Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Atina
    çok iyi bir anket yaa saol GoLD_WaRRioR

10. hekimoglu

hekimoglu Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Adonis kası diye tabir edilen alt karın kasları hoşlarına gidiyor diye duydum. Ancak giysili veya çıplak haliyle sorarsanız. Giyisi ile bence omuzdur heralde :)

11. pesimistyl3

pesimistyl3 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bencede Popo ilk sırada. Kızlar ilk popoya bakar. Kolda çok önemli bence. Ama eger plajdaysanız karın ve gögüs derim ßen :)

12. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    hekimoglu na katılıyorum, üzerimizde kıyafet varken omuz,plaj vs.. yerlerde sadece şortla dolaşırken adonis'tir....

13. kadir3407

kadir3407 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Karın kasları, özellikle yan karın kasları.

14. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    adonis kası ve kasın kasları gerçekten etkileyici kızlar için ama geniş omuz ve iri omuz başlarının kızlara içgüdüsel olarak güven verdiğide tartışılmaz

15. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Paleotik çağda yaşasak tamam da 7/24 kimse çıplak gezmediğine göre, karın kasından daha çok dikkat çeken kaslar olmalı :)

Bence en çok kalçaya ve omuzlara bakıyorlar.

Deadlift, squat ve press'lere devam yani :D

technical1967 ve Rinkushichi bunu beğendi.
  16. ph0enix

ph0enix Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bu popo olayı nedir yav :) yağlanan yani yumuşak popomu yoksa sert sıkı popomu :)

17. D.Y

D.Y Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    73
    Popo omuz gogus kol oncelikli kas gruplari onlara orantili bacaklar yani vucudun tumune bakarlar.Ama gogus cizgisine bayiliyorlar benden demesi bende henuz isiksiz ortamda gozukmeyen o cizgi :).

18. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    hahaha aynen spor salonunda soyunma odasında baktığımda vücuduma hayran olup gün için de güneş ışıgı ile baktıgımda allah allah bişeyler ters gidiyor dememe sebep olan olayı açıklamışsın :)

malesef kas dendimi akla baklava diye ölüp gerisini teferruat sayan bi tek bizim ülkenin kızları olsa gerek

19. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    sıralama yaparsak karın kası omuz kası ve kol kası, ki zaten ankettede o şekilde çıkmış
    ama öncelik verdikleri kesinlikle karın kası, çünkü akılları piskolata erkeklerinde :)

20. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    Mens Health Şubat Sayısı (Womens Health&Mens Health tarafından yapılan ankette)

Karşı Cinste Hangi Bölge Sizi En Çok Tahrik Eder?

ERKEKLER KADINLAR
    1.Göğüsler 1.Kollar
    2.Kalça 2.Omuz&Kalça
    3.Bacaklar 3.Yüz
    4.Yüz&Cinsel Organlar 4.Göğüs&Cinsel Organlar
    5.Karın 5.Karın
    6.Omuz&Kollar 6.Bacaklar

Cellucorc4 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş