Kızla ilgili :/

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve neverbackdown. tarafından 10 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    908
    Ödül Puanları:
    123
    Merhaba arkadaşlar öncelikle bayramınız mübarek olsun..yaşım 15

önceleri ergenlik heycanı vb. düşünüyodum.. ama öyle değil sanırım yada inşallah öyledir :D

sorunum bi kızlailetişim kuramıyorum en azından rahatça kuramıyorum kafa_
    kaçasım geliyo :D erkeklerle hiç bi sorunum yok çok iyi ortam kuruyoruz..

mesela bi kız var orta okuldan beri aynı sınıftayız. lise1 dede aynı sınıftaydık. İlk zamanlar aramız çok iyiydi lisede sonra uzaklaştık hatta selamlaşmaz olduk.. sınıfta eski okuldan 5 kişiydik 2 kız 3 erkek ben bunlarlar takılmamaya başladım :D:D
    bunlarla hiç muhabbet vb iyice koptuk ben yeni arkadaşlarla dolaşmaya başladım sonra bunlar beni kötü görmeye başladı sanırım :D

Neden bilmiyorum ama bu kızdan olabildiğince kaçıyorum , selam vermeye bile utanıyorum ve tam 4 senedir tanıyorum. Aklıma geliyor hep kafamdan atmaya çalışıyorum lütfen yardım edin inşallah heyecandır ama bana hiç öyle gelmiyo :confused:. başkası güzel gelmiyo sanki ya.

2. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    normal normal :D korkma yokta muhattap olmama duygusu bendede var kızın yanında kelimeleri düşünerek söylemek gerek bense düşünmeyi hiç sevmem :D 6-7-8. sınıfların sonunda sbs ye girdik en az stres yapan bendim herkes de bir stres ne ya o öle ama erkeklerle takılmak daha iyidir rahat oluyo insan düşünmeden konuşabiliyor sen yine iyisin takılmıyon bende takılmıcam :D
    bu arada benimde yaş 15 sorun yok aynı duygular içindeyiz :D

neverbackdown. bunu beğendi.
  3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.491
    Ödül Puanları:
    0
    bu yaşlarda herşey tertemizken bana sorarsan bir kız arkadaşının olması gerekir çünkü ergenlik çağındaki kızlar çok güzelde olsalar erkekte para,çok yakışıklılık yada karizmaya bakmazlar konuşman iyise en güzel kızla sevgili olursun bu yaşlarda aşkı yaşadın yaşadın 25 yaşına doğru iş hayatına girdiğinde insanları yavaş yavaş tanıdığında dostlukmuş,aşkmış bunların hikaye olduğunu anlarsın çünkü ergenlikte insan daha duygusal düşünüyor hayatı insanları tam olarak tanımıyor birde kızlarla konuşurken hobilerini öğrenmeye bak sonra hobilerinden yola çıkarak konu açılır birde bakmışsınki kaynaşmışsınızdır birde normal kız arkadaş çevrende olsun kızların muhabbetleri çok iyi oluyor erkek erkeğe sohbetten daha iyi bence hem utangaçlığın gidiyor kızları tanıyorsun daha girişken oluyorsun tabi hayat senin sonuçta kararına saygım sonsuz

4. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    666
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Rahat ol sonunda ölüm yok en kötü ne olabilirki,topla medeni cesaretini içinden ne söylemek geliyorsa söyle gerisi çorap söküğü misali gelecektir.

5. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    908
    Ödül Puanları:
    123
    teşekkürler herkese ilgilendiğiniz için..Erkeklerin arasında daha rahat hissediyorum istediğim herşeyi söylüyorum:D onlarda daha çok önem veriyo muhabbete.Kızların arasında çok kasılıyorum sıkılıyorum böyle hiç rahat olamıyorum yanlış bişey söylemiyim diyorum öyle ot gibide oturmıyım diyorum.

kız güzel ama davranışlarıyla soğuyorum bi anda sonra aklıma geliyo ya :D kızı seviyomuyum diye düşünüyorum ikilemde kalıyorum :D

şuan bunları yazmak bile saçma geliyo :D

bide kas yapmak yani iyi bir vücud özgüveni arttırımış doğrumu acaba?

Eskiden aramız iyiydi canım diyolardı şimdi ne yaptım bişeymi yaptımda uzaklaştılar bilmiyorum :D

Son düzenleme: 10 Ağustos 2013
  6. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Aynı sorun bendede var kardeşim,kızlar muhabbet etsin istiyorlar falan,ben yanlarından uzaklaşmak için elimden geleni yapıyorum :D kızlar karizmatik buluyorlar gerçi ama ben bi türlü onlarla iletişime geçemiyorum :D Spor salonunda bir kızla spor yapma bahanesinde konuşuyoz öyle bakalım düzeliriz umarım :D

7. cheltr

cheltr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    kızların en sevmediği şeylerin başında bana kalırsa özgüveni olmayan erkek gelir kardeşim cesaretini topla ve onlarında insan oldugunu unutma ısırmazlar :lol:

8. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    908
    Ödül Puanları:
    123
    bizim salonda hiç kız yok :D yaşıtımda yok zaten herkes büyük :D

biliyorum bende onlar insan diyorum ama icraata geçemeden vazgeçiyorum :D

Sayfayı Paylaş