kıza ondan hoşlandığımı nasıl söyleyebilrim

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve gagkoo89 tarafından 7 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaşlar ben iletişim fakültesindeyim edebiyat fakültesinde bi kız var hiç ortak tanıdığımız yok ve şu anda sadece ona bakınmakla yetiniyorum fakat kızdan acayip şekilde hoşlanıyorum kızı sadece cafede veya kendim edebiyat fakülteine gittiğim zaman görüyorum ya kıza nasıl açılabilirim bide utangaçlıkda var bende bide reddedilme duygusu yaşamak istemediğim için ne yapcağımı bilmiyorum biliyorum komik gelebilir ama ben nasıl açılabilirim bu kıza

Son düzenleme: 7 Aralık 2011
  2. batt_34

batt_34 Üye

Beğenileri:
    479
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaşım artık bu tarz şeyler kalmadı bir kıza açılma vs. sen ne edip bir ortak arkadaş bulup o kızı seninle tanıştırmasını sağla daha sonra zaten kızın hal ve hareketlerinden bakışlarından sana karşı birşey besleyip beslemediğini anlarsın baktın var bir ışık cepten olayı bitirirsin yüz yüze konusmak biraz komik kaçabilir ve eski bir yöntem.

gagkoo89 bunu beğendi.
  3. TeFo

TeFo Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    ortak arkadaş yoluyla başkasının el atmasıyla buluşturmasıyla işe kalkışma bence...kendi çaban olsun başkası görücü misali biraraya getirmesin. ;)

Bu kısmı 4 bölümde halledecez sırayla uygulamalısın bunda anlaşmalıyız :D

1----İlk gördüğünde yarın mesela git yanına "merhaba" çıksın ağzından başka bişey söyleme sadece "merhaba"

2----İkinci gördüğünde "iyi günler" çıksın sadece ağzından :D

3----3.gördüğünde işte bu kısımda "yine o çocuk gelip ne diyecek" sorusu belirir kızın kafasında ;) bu kısım tanıtma kısmı :D yanına git ismini söyle ben şu fakültedeyim diye söyle başka bişey söyleme..böyle yaparak hem sıkmazsın kızı hem ilginçlik katarsın :)

4----dördüncü gördüğünde ise ismini rica et sende tekrar ismini söyle tanış yani ;)

bunları uygula diğer kısımı hallederiz :D

Böylece direk gidip merhaba tanışabilirmiyiz gibi kısa süreci işin içine farklılık katarak sürece yayıyor karşımızdakinide o anlık baskı altına almayıp sempatizanlık katıyoruz bunları biri gelse size yapsa nasıl olurdu :D

YuriBoyka61, ozan119 ve gagkoo89 bunu beğendi.
  4. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    bu tarz msjlara cevap yazmam ama gagkoo nickini görünce dayanamadım.
    öncelikle 1 önerim hemen git yanına direk açıl konuş. ( ölümden öte köy yok ve sonuçta ölüm değil)
    2. önerim onun yakın arkadaşlarından bir çirkin kız arkadaşıyla sosyal biçimde tanıi biraz onunla takıl ister istemez hedefe ulaşıp tanışma imkanın doğar.
    3. önerim kafede felan karşılaşınca direk yanına otur ve içinden ne geliyorsa söyle gitsin :) başarılar.

gagkoo89 bunu beğendi.
  5. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Bende arkadaş falan karıştırmam,direk gideceksin afedersiniz 5 dakikanız varmı tarzında lafa girip derdini anlatacaksın sonra bekleyeceksin :)

gagkoo89 bunu beğendi.
  6. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    biz buna ayrımcılık diyoruz :D

bence de git yanına konuş , unutma "korkunun ecele faydası yok" ;)

Azi bunu beğendi.
  7. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Valla Sana Önerim Kızı Sık Sık Aralarda Görüyorsan açıklarını Kolla Mesela Sigara içiyor mu ? İçiyorsa Yanına git ateş işte. Kahve Çay falan içiyorsa git kantin bu gün çayı amme berbat yapmış dimi falan de salak saçmada olsa 1 şekil atla olaya. bazı kızlar erkeğin cesaretini taktir eder :D en Azından bizim üniverstede öyle işliyo eheheh :D fakat 1 aracı olması işi her zaman daha kolay kılar samimi olduğun 1 kız arkadaşından sana yardımcı olmasıonı isteyebilirsin. :D

gagkoo89 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş