Kıza nasıl açılabilirim?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve M£RT tarafından 26 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 25 üye.
  1. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)

Bir bayandan böyle bi taktik aldık kesin işe yarıyodur herhalde bi bayan dedigine göre bunu aklımda tutuorum :D

M£RT ve Bahadir90 bunu beğendi.
  2. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    dikkatle takip ediyorum benden de sana bi taviye;
    aman kızlara fazla yüz verme yüz verdikçe havalara giriyolar. zaten dershaneye gidiyomuşun biraz gayret et üniversitede bulursun kendne bu dershanedekilerden bi çacık olmuyo hepsinin aklı beş karış havada bugün senle yarın başkasıyla başıma gelenleri yazıyorum (burda tecrübem konuşuyo :D ) yorumları dikkatle okuyucagım :)

M£RT bunu beğendi.
  3. Bahadir90

Bahadir90 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Arkadaşlar muhabbet çok iyi ben de birkaç tavsiye vereyim dedim bu konularda lafta çok iyi olup iş icraate geldiğinde bişey yapamayanlardanım. Yorumlarda da yazmışlar bizim Türk kızlarına çıkma teklifi edip de direkt olumlu tepki alma olayı çok zor ne kadar yakışıklı olursan ol Türk kızının mantığı kolay lokma olma isteğini hemen belli etme mantığıdır çıkma teklifi edersen sana direkt hayır deme olasılığı yüksek ki hayır derse de o kız işi bitmiştir bir daha o hayır evet olmaz devam ettiremezsin muhabbeti. Bence de bi arkadaşında yazdığı gibi konuyu dershaneden aç. Mesela durakta yanına var de ki merhaba ya bişey dicem atıyorum geometri derslerine hangi hoca giriyor sizde. Seni dershanede görüyorum da acaba bizim hocayla aynı mı bi konuyu işleyip işlemediği hakkında bişey sorcam de ;) (Yaratıcı ol yani) O da atıyorum Kemal hoca giriyor derse ve atıyorum seninki Kemal değil. Hmm bize Kemal hoca girmiyor ya. Şu Pisagor bağıntısıyla ilgili bi konuyu kaçırdım o gün gelemedim bazı soruları hiç yapamıyorum bu konuyla ilgili Kemal hoca nasıl iyi bi hoca mı ben bizim hocaya gittim hocam bu derse gelemedim konuyu anlamadım tam soruları yapamıyorum yardımcı olur musunuz diye ama hoca pek yardımcı olmadı anlatmadı bile kendi kendine bir iki soru çözdü geçti vs gibi şeyler söyle. Bütün bu konuşmaları yaparken kızdan gelen cevapları iyi dinle güzelce sakince akıllıca cevaplar ver ;) Bak bu konuşma seni 2-3 dk götürür sonrasında konuyu kızın pisagor bağıntısı hakkında bilgisine getir sen anlıyor musun ya benim bu soruları beraber çözsek yarın dersanede teneffüste falan ya da çıkınca yardımcı olabilir misin acaba falan de. YARIN DE aynı günü söyleme üstüne gitme ki kız akşam evde seni düşünsün karar versin yakışıklı çocuk şöyle çocuk böyle cocuk diye kafasında senin imajını çizsin. Burda 2 temel nokta var. Kız sana eğer tamam olabilir yarın getir soruları bakalım derse git akşam eve zor sorular hazırla :D ya da bul :D kız sana yok ya vaktim yok ben de pek anlamadım bilmiyorum falan gibi soğuk bir yüz ifadesiyle olumsuz cevap verirse kızın hiç üstüne gitme olayı orada bitir çünkü kız ya seni beğenmemiş hoşlanmamıştır ya da erkek arkadaşı vardır sana ümit vermek istemiyor yanlış anlaşılmak istemiyordur çevresindeki insanlara.

Kardeşim umarım biraz bişeyler anlatabilmişimdir. İzleyeceğin ilk yol bu olsun dediğim gibi olaya direkt dalma ben bu hatayı çok yaptım direkt gidip açıldığım kızlar oldu ilginç ilginç cevaplar duydum mesela birisine üniversitede çalışma odasından çıktıktan sonra gittim dedim ki: Merhaba, tanışabilir miyiz dedim. Hayır neden tanışacağız dedi ya nasıl denir bilmiyorum ama uzun zamandır seni burda görüyorum çok dikkatimi çektin senden hoşlanıyorum taışmak istiyorum biraz konuşabilir miyiz dedim ki biliyorum kızın erkek arkadaşı falan da yoktu kız hayır dedi biraz bakmaya devam et belki başka hoşlanacak kızlar da bulursun falan dedi :D Ben ısrar ettim bi şekilde falan bana ya bana böyle çok yapay geliyor merhaba tanışalım mı lafı insan doğal bir ortamda tanışır böyle karşısına çıkıp pat diye tanışalım mı denmez falan dedi ben çok dil döktüm ama nafile olmadı yani :D Ben çok az hatta hiç ciddi ilişkim olmadı ama çok boktan saçma sapan ilişkilerim oldu sanal ilişkilerim oldu falan filan kızların ciğerini bilirim şu an sevgilim yok uzun zamandır da yok ama bu benim biraz tiple alakalı yoksa acayip çene var :D Altyapı var, teknik var ama fazla yakışıklı değilim normal seviye sayılırım o yüzden kızlar konusunda genelde kaybederim şanssızım ama verdiğim taktiklerle kaybeden hiç olmadı ;) Dediklerimi yap kız yarın bakalım derse bu arada ben Mert senin ismin ne gibi klasik tanışma sorularını sor yaşını sorma bilmiyorsan da bölümünü sor hangi bölümü düşünüyor ünide onu sor falan kız gidene kadar onu sıkmadan hafiften sohbet kur. Cep numarası Facebook gibi şeyleri sakın isteme ERKEN. Sonra git soruları bul ve ertesi gün soruları çözme anında sohbeti derinleştir daha fazla yazmayacağım artık yaratıcılık sana kalmış o soruları senle çözen kız artık senin pisagor bağıntısından Kız-Erkek bağlantılarına geçebilirsiniz artık :)

M£RT ve 2157 bunu beğendi.
  4. ofof

ofof Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    hemşire
    Yer:
    ADANA
    aynen sana katiliyorumm şimdiki kizlar bi tuhaf yaa ben bir bayanim sana bayanlari anlatayim ne istediklerini bilmiyorlar... ;)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:01 ----------

yavrucuğummm hakli yönlerin var ama odun gibi gidip tanişabilir miyiz olmaz önce kizin sevgilisi olmadiğindan emin ol bir kaç gün kesiş bakiş falan dikkatini çek ondan sonra git yanina arkadaş ol önce öyle dalma kiza hemen sevgili olalim diye falan ok arkadaş ol ondan sonra gerisi gelir zaten;)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:04 ----------

bana haber ver sonucu merak ederim bak;)

ray_earth ve M£RT bunu beğendi.
  5. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Yasiniz kac 15 falan mi ? :)

Bu taktikler o kiz uzerinde ise yararsa arkanizi donun ve kacin.Saka yapmisitim falan deyin. Kendinize yazik etmeyin.

Son düzenleme: 28 Kasım 2012
    Zer0, dragox, Bahadir90 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  6. AHOLOMAHO

AHOLOMAHO Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    HAHAHHAA...
    Bu taktik tutarsa bende bu isten hic bir sey anlamiyorum. Milli piyangonun sana vurmasi kadar sansin var. Denemek istersen yol acik!

mr_dblue, Bahadir90, M£RT ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  7. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    sana kısaca şöyle açıklayayım
    varsayalım sen acil bi yere yetişmek için taksiye binmen gerekmiştir, nasıl taksiye binerim param yetermi yetmezmi el kaldırsammı kaldırmasammı diye düşünürsün bi bakmışsın başkası o taksiye binmiş
    " sen o taksiye binmesende mutlaka bir binen bulunur"

daha söze hacet varmı?

biraz uçuk bir örnek olmuş olabilir

ofof ve M£RT bunu beğendi.
  8. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    sitenin kız arkadaş tavlamadan sorumluğu bakanı olarak yorum yazayım dedim:)
    kızın bakışlarına dikkat edeceksin senden hoşlanırsa belli olur bakışlar sözlerden daha etkilidir.
    erkek arkadaşı olduğunu anlamaya çalışmana gerek yok teklif ettiğinde varsa söyler kötü bir şey yapmıyorsun sonuçta
    utanmana gerek yok onunda insan olduğu gerçeğini kabullendiğin an zaten rahatlarsın
    merhaba nasılsınız vs dedikten sonra kantinde biraz sohbet edebilirmiyiz diyebilirsin ama sakin etkiliyici bir gülümseme ile kabul ederse bulunduğun yer dershane olduğuna göre sınav stresi vs bahsedebilirsin sonra araya hobileri sıkıştıracaksın sıkıcı okul hayatında vakit buldukça sinemaya falan giderim diye sonra ona hobilerini sor gezmek sinema vs diyecektir büyük bir ihtimal :) boş bir gün onu sinemaya davet edeceksin işte o gün samimi bir şekilde içindeki doldurulmaz boşluklardan bahsedeceksin insan zorlu okul hayatında yanında destekçi seveceği birini arıyor diye diyeceksiniz ve sevgili olmayı teklif edeceksin :) aman ani sevgili olmayı teklif etme kız bir anda hayır diyebilir yavaş yavaş olucak ha yavaş derken günlerce aylarca beklemiyeceksin yoksa başkası sevgili olur sende bakarsın ardından eğer olmaz ise üzülme daha yaşın çok genç çok aşık olacaksın merak etme kolay gelsin:)

Son düzenleme: 28 Kasım 2012
    StoLen, Akay, M£RT ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  9. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    bodoslama dal abi deki ben ne diyecegimi bilmiyorum o yüzden direk söylüyorum sana aşık oldum:) aşık olmussun yani ne var bunda en kısa cümlelerle ifade ediyorsun kendini kız teşekkür etsede hayır desede antipatik olmazsın heralde.

belki kız net erkekleri seviyordur. işine yarayabilir. bu konu üzerinde çok kafa yorarsan olmaz. aşk kadar doğaldır bunu itiraf etmek ve aşk kadar basit.

10. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    hızlı olmak filmlerde çok hoş olabiliyor fakat ülkem abaza kaynıyor.bakmayla aşık olan biri genelde abazalar oluyor bence şansın düşük ayrıca ani soruda evet demek garip olur kızın çevresi kötü şeyler düşünür korkusuyla hayır cevabı alırsın ve olay orada biter.

M£RT bunu beğendi.
  11. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Konu çok güzel ilerliyor farklı yorumlar geldikçe insanın olaya bakış açısı gelişiyor şuan kafamda birşeyler tasarlamaya başladım ama dediğiniz gibi ortada hiçbirşey yokken direk gidip açılmak olmaz.

12. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    bosver hic acilma delikanli,dinle beni pisman olmazsin ;)
    biraz bi zaman mutlu olursun,sonra bir sure psikolojik cokume ugrarsin.

M£RT bunu beğendi.
  13. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    valla bugün ben açıldım sonu hüsranla bitti.

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Kasım 2012
    M£RT bunu beğendi.
  14. Bahadir90

Bahadir90 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul

Ablacım ben de zaten bu şeyi eskiden yaptım dedim 2 yıllık mesele yani hatalarımdan ders çıkardım şimdiki kafamla tanışmaya giremeyeceğim yöntem yok ama tipim yok pek be ordan kaybediyorum :(

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:04 ----------

Böyle dersen koskoca bir HAYIR duyarsın bakma sen ablamıza o farklı türden bi kız :D

Değerli Üyemiz;
    Lütfen üyelere kullanıcı adları dışında kelimeler kullanarak hitap etmeyiniz. (kardeş, usta, abi, dostum vb. )
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Son düzenleyen: Moderatör: 30 Kasım 2012
    M£RT bunu beğendi.
  15. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Ya edeceği varsa edecek zaten teferruata girme kız senin yaşındaysa edeceği varsa eder zaten:)

Son düzenleme: 29 Kasım 2012
    M£RT bunu beğendi.
  16. Erotomaniac

Erotomaniac Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bakıştığınızda eğer yanında arkadaşları falan yoksa, tek yakalayabilirsen, gözlerini kızın gözlerinden çek ve ona doğru yürü. Yanına geldiğinde tekrar gözlerine bak ve "Selam ben Mert, senin adın ne?" de. Eğer adını bile söylemezse zaten o iş yaş. Adını söyler sen de, "Memnun oldum x" dersin, neden sordun derse "Merak ettim" de gülümseyerek.

Hem niyetini belli etmiş olur, hem nabız yoklar, hem de olası bir reddedilme olayından paçayı sıyırırsın.

Bahadir90 ve M£RT bunu beğendi.
  17. gordonfreeman

gordonfreeman Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    beyler sakın bir kıza gidipte öyle sözle falan açılmayın."seni çok seviyorum" vs. sacmalıklarına düşmeyin.tecrübeyle sabittir.o zaman çantada keklik durumuna düşüyorsunuz.bu sefer kız kaçıyor siz kovalıyorsunuz.kız egosunu tatmin ediyor siz üzülüyorsunuz

Bahadir90, Swager ve M£RT bunu beğendi.
  18. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    tanıtıgın bir kız değilse veya ortak arkadaşlarınız yoksa açıkcası bir kıza açılmak çok daha zor... böyle bir soruyu esasında biz erkeklere değilde varsa ablana kız kuzenlerine veya çevrendeki kızlara sorabilirsin. eminimki kızlar birbirlerini ve ne yapılması gerektigini bizden daha iyi biliyordur bu konuda bizim fikrimizi alacagına bir kızdan fikir alman daha mantıklı gibi geliyor bana...

19. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Yukarıdaki mizanseni görünce aklıma geldi. Tavsiye etmem ama okul yıllarında tanıdığım bir arkadaşımın uyguladığı taktikte diyalog şuydu ;

Erkek ; birlikte yürüyebilir miyiz?
    Kız ; hayır.
    Erkek; e o zaman koşalım.

Bu tür şeylerin çalışacağını zannetmiyorum ama bence mizahi yönü kuvvetli bir metod.

20. Zer0

Zer0 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Utangaclıgı hiç anlayamıyorum ya hiç başıma gelmedi hayatımda çok girişken bir insanımdır.Yapacagın tek şey gidip konuşmak.Bayan bir arkadaşımız git direk çıkma teklifi et demiş bu taktik tutarsa gerçekten şakaaa xd falan diyip kaçabilirsin.Aynı dershanedesiniz sonuçta aynı yaş konuşmak için milyon tane bahane.Merdivende görürsün yol verirsin,konuşursun.Dersle ilgili bir sıkıntın varsa,yoksa bile al test kitabını tek yakaladıgında yanına git böyle böyle problemim var de.Otobüs duragında gördügünde yanına git aynı dershanedeydik seninle dimi adın ne falan diye giriş kızın öyle bi niyeti olmasa bile aynı dershanede oldugunuz için konusur seninle.Baktın hiç birini yapamıyorsun kızın arkasından yürürken ayakkabısına bas çıkar pardon de gülüşün konuşun her şey olur ya :D

Sayfayı Paylaş