Kız Problemi

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve BenDayanamam tarafından 30 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. BenDayanamam

BenDayanamam Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merabalar öncelikle iyi forumlar arkadaşlar direk konuya gireyim

şimdi ben meslek lisesinde okuyan bi öğrenciyim haliyle bizim okuldada kız yok ve şu zamana kadarda hiç bi kızla cıkmadım doğru düzgün neyse benim ilkokuldan tanıdıgım bi kaç kız arkadaşım var birisiyle bayağı aram iyidir hatta ona sürekli bana kız ayarla kız ayarla diyip diyipde başının etini yiyordum neyse ben bigün bu arkadaşımın profilinde dolaşırken arkadaşlıktan bitane kız gözüme çarptı güzeldi haliyle eklesemmi eklemesemmi diye arada kaldım benim kız arkadaşıma yazdım bu kız kim diye oda bi arkadaş dedim iyimidir dedim iyi dedi dedim hemen ayarla ozmn ztn sözünde vardı oda tmm knk tenefüsde ben bi sorayım dedi cıktıgı varmı yokmu diye o boş durmaz dedi bende tamam dedim sonra gitmiş bizim arkadaş sormuş kızın ilişkisi varmış neyse ben sonra istek attım kıza kabul etti profiline girdim ilişkisi varmış ciddende sonra bende kıza yazdım 3 4 kere tabi soğuk soğuk isteksiz konuşmalar vardı haliyle olması normaldi neyse sonra ben 5 6 gün konuşuyordum baktım ilişkisi yok yapmış olay burdan sonra başlıyor işte

Neyse benim arkadaşım gitmiş kıza demiş işte cıktıgın varmı yokmu diye oda yok ayrıldım diyince sonra benim kız arkadaşım tamam olmasın ben seni sevdigim bi arkadaşımla tanıştıracam oda kim demiş benim adımı söylemiş işte hatta diyer cıktıklarına bin basar falan demiş işte falan falan kızda yok olmaz dün ayrıldım daha demiş birde işte ben ona bakmam deyince ben sinirlendim tabi sinirden gözüm döndü facebook sadece ekli gerçekte görmedi hatta arkadaşım dedi 2 3 kere geldi cıkışa diye kızda demiş keşke tanıştırsaydın falan sonra bana söyledi işte gel diye gel tanıştıracam diye sonra o arkadaşımın yanındaki kızda sana bakmaz demiş işte diyince ben deliye döndüm eve geldim facebook yazdım kıza böyle böyle nasıl böyle birşey söylersin falan kızda ben birşey söylemedim dedi ben tekrar kız arkadaşıma sordum oda yok söyledi bunları dedi sonra bu ikisinin arası açıldı benim yüzümden ben geldim kıza sordum facebook söyledinmi söylemedinmi diye oda yok söylemedim dedi kız arkadaşımda bekle mesajları göstercem sana demiş kız gerçektende demiş benim söylediklerimi nasıl gider o cocuga söylersin yani ben oluyorum neyse sonra konuştuk biraz falan özür diledi şimdide 5 6 gündür konuşuyorum cıkışanada gitmedim kıza dedim teklifler geliyormu diye evet geliyor dedi 3 4 tane var kabul ediyormusun yok dedi sonra döndü dedi işte okullar kapansın bitanesinkini ederim dedi ama şuanda aramız iyi kızla yani sizce ne yapmam gerekiyor teklif edeyimmi arkadaşlar yardımcı olursanız cok sevincem yani benide hiç görmemiş gidemiyorum gerçekten beğenmeyecek diye gerçi önemi yok ya

2. Lineonline77

Lineonline77 Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Okudum hepsini hatta 2 kere ilkde anlamamıştım bence öle kızlarla fazla uğraşma boş durmayanlarla 2 gün çıkıp ayrılanlar tekrar başkasıyla felan filan eğer bağlancaksanki ben bunu lisede kesinlikle önermem kimseye çıkacaksan bağlanma derim yani üzülürsün sonucunda

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bu tip başlıklara çok yazmam ama şunu eklemeden edemedim..
    kız ve problem kelimeleri her daim ayrılmaz ikilidir..kadınların varlıkları iyidir ah problemleri yok mu..

sporcu., Berkay Türkkan, ravenss34 ve diğer 9 kişi bunu beğendi.
  4. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    kız ve problem konusu ülkemizde ayrılmaz ikilidir çünki kendini bir şey sanma başkalarını küçük görme havalarda uçma kapris yapma konusunda türk kızları dünyada bir numaradır.

sporcu., Phil_Heath, GencGrafiker ve diğer 14 kişi bunu beğendi.
  5. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Türk kızı içi önemli olan takıldığın yer, giydiğin kıyafet, çevrendekileri ne kadar küçük görebildiğin ve altındaki arabadır. Ondan çok kafanı yormana gerek yok. Takılmana bak sen

Azi, speedtouch, Body06 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  6. dkemre

dkemre Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    komik okuyunca güldüm. Bence fazla kasma 70 milyon ülkede yarısı kız. Buda eder 35 milyon belki daha fazla. Sana kız mı yok. Okuduğum kadarıyla havalı biri galiba sana gelmez kardeşim boşver para dayanmaz :)

7. mertcx

mertcx Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Bence bu kadar acele etmene gerek yok..
    Kızlarla çıkmak yerine arkadaş olup kız çevreni genişletmeye çalış

Üniversiteye gittiğin zaman istemediğin kadar kızla takılacaksın zaten
    thums:

8. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Bu sadece ulkemiz icin gecerli degil global :)

9. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Yazdıklarına göre tavsiye vericem o kızdan uzak dur hayır gelmez.Git daha düzgün birilerini bul.Ben ona bakmam diyip sonradan kıvırmalar yalan söylemeler,sürekli ilişki olması boş durmaması,3-4 kişi teklif etti bekletiyorum okullar kapansın birini kabul edicem ooo baya havalı anlaşılan işin yok onlamı uğraşıcan:)Şunu aklından çıkarma hiç bi kızın peşinden koşmıyacaksın peşinden yürü sadece:) baktın niyeti yok istikametini değiştir olay bitsin yoksa çok canın yanar.

10. Turkhero

Turkhero Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    4s kuralını aklından hiçbir zaman çıkarma :) Bu kızdanda hayır gelmez üzülen sen olursun benden demesi..Bir kızın peşinden ne kadar çok koşarsan o kadar senden uzaklaşır..İllaki çıkıcam bununla diyosan geri çek kendini umursamaz takıl gör bak eninde sonunda sana gelicektir :)

Azi bunu beğendi.
  11. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    yahu seninde ne çok kız sorunun varmış bugüne kadarki bütün başlıklar hep kız ile ilgili :)

şaka bir yana takma bu kadar kafana

hem seni beğenmeyen ölsün ya :) ne takıyosun kafana bu kadar :)

git buluş kızlarla rahat ol saçmala gül eğlen yap işte herşeyi :)

hem öle tek kıza odaklanma bütün kızlara yaz herkesle konuş :)

bulurusn gönlüne göre birini :)

yaşın daha çok genç ben o yaşlarda hiç öle takmazdım kafama kızları hep acaba bu verirmi tazı bir düşüncem vardı ama ne hikmetse hiç dışarı belli etmezdım sankı hergun başkasıylşaymısım gıbı takılırdım bır sure sonra harbı ole oldu o rolune borundugum adam oldum cıktım :)

sanırım olay ınsanlara kendını tanıtma seklı ve kızlar ınan kı onları umursamayan bır pacavra gıbı atan sonrada 3 ay sonra hey selam naber sevıselım mı bugun dıyen adamlara daha cok deger verıyor vermem derler falan ama ınan kı kızların çoğu o tip adamlarla olrular senin yaşlarında :)

yani iyi efendi adam profinine girenleri al yaz bir kağıda ve tekini bile uygulama :)

ama sakın a herkızada öle yapma olur ya bigün kızın tekiyle takılırsın gider sonra bir bakmışın aşık olmuşun :( neyse ne diyorum ben ya :)

Son düzenleme: 8 Mayıs 2012
    YandımAli, rockybalboa7 ve Azi bunu beğendi.
  12. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Bu ne böyle kız bak bu kendisini ne sanıyor ? teklif var ama okullar kapansın bitanesini ederim allah allah bak sen.

Bak güzel kardeşim eğer sen bu kıza teklif filn edersen peşinden koşarsan sana yuh derim. Erkekliği iki paralık etmiş burada sende kıza teklif edeyim mi diye düşünüyn. Kendisi beğenmiş paçozun teki boşver sen nasibinde varsa başka hanım kızlar olur.

13. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    kardeş benden sana tavsiye , güzel olduğunu düşündüğün bütün kızlara yaz, bilidiğin bütün kızlara,tabi sevgilisi olanlara yazma ayıptır

Phil_Heath, ahmet_41, rockybalboa7 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  14. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    spor sitesindeyiz madem Arnolddan örnek verelim kendisi kızlara gereğinden fazla ilgi gösteren şımartan bir adamdan değildi çıkma teklifi eder kızlara telefon numarasını bırakır isteyen arar ve onunla sevişirdi ve sonra herkes kendi yoluna ve şunuda demiştir bir kıza fazla yüz vermeyince peşinden ayrılmadıklarını söylemiştir ne zamanki sanırım hayatında bir kez aşık olmuş ve kıza gereğinden fazla ilgi göstermiş koskoca Arnolddu bile ağlatmayı başarmıştır bu hanım antremanlarını aksattığı bile olmuş ve buda ona bir ders olmuş artık kızlara öyle gereğinden fazla değer vermemiştir

Son düzenleme: 9 Mayıs 2012
    speedtouch, Predatel ve ahmet_41 bunu beğendi.
  15. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Adam hakli. Kizlar nankor olur kedi gibi :) sever seversin sonunda seni tirmalayip kacarlar...

Bak kardesim yasin cok genc ben kumarhanede calistim.Nasil adamlari ne kadinlar ile gordum ve ne kadinlar gordum 20 euro icin tuvaletlerde onlara bilmem ne yapanlar. Baban zengin degilse git oku kendine cok para kazanabilecegin bir meslek sec ve cok degil 30 yasina kadar sabret.Para kazanmaya baslayinca zaten onlar kendileri gelcek sana hic de caba sarfetmeyeceksin :) Arabani falan gorunce uzerine telefon no su birakacaklar falan filan ... offffff ki ne offfffffffffffff yasadiklarim , gorduklerim gecirdiklerim aklima gelince icim bi fena oluyor . Beni bi sise macallan paklar heralde... neyse daha fazla darlandirmayayim kendimi sonra gene emraha baglicam

Sen bu dediklerimi bir dusun istersen :)

rockybalboa7 bunu beğendi.
  16. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    evet çok doğru yalnız baba zengin değilse ilerde zengin olmak için birazda şans gerekiyor şöyle birinin yardımı gibi bana uzak akrabam yardım ettide şuan tabi aşırı zengin değilim ama ülkemiz şartlarına göre iyi yaşıyorum ama yinede lise çağlarındaki genç arkadaşlara tavsiyem iyi ve çok para kazandıracak mesleğe girmek için var güçleriyle çabalamaları sonunda olmazsada yinede çok uğraştım deyin en azından şu bir gerçekki para oranı ne kadar çoksa kız arkadaş oranıda o kadar çoktur gençlerde şu yalnışı görüyorum boyum 1.70 bana kimse bakmaz yok çok yakışıklı değilim bana kimse bakmaz inanın ilerde aslında yakışıklılığın uzun boyun fit bir vücudun çok şey olmadığının aslında önemli olanın çok para olduğunu göreceksiniz 4 yıl önce cebimde kuruş yoktu beni yakışıklılığım yada fit vücudum kurtaramadı para kurtardı yani herşey para olmuş aşk bir yere kadar hadi kız sizi parasızda kabul etti diyelim inanın canım cicim ayları geçince iş paraya bakacak tabiki yinede bakımlı olalım spor yapalım genel kültürümüzü geliştirelim ama en önemlisi zengin olmaya bakalım

Predatel bunu beğendi.
  17. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Biraz önce 3 yıllık ilişkimi bitirdim pişmanlık duymuyorum.
    Etrafda o kadar güzel kızlar varken 1'ine takılıp kalarak salaklık yapmışım,kafamı duvarlara vuruyorum.

18. F@T!H

F@T!H Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Hoşlanmak farklı aşık olmak farklı.
    Hoşlandığın dolu kız olur ama başka amaçla tabi.
    Sevmek ap ayrı bir şey.
    Beni uyku tutmuyor dün hiç uyumadım sabah oldu ezan okundu uyanıkım hala yatakta öyle duruyorum telefon elde tuş kilidi aç kapa aç kapa .... öyle yapıyom ve bugün stajada gittim en sonunda mesaj geldi :)

19. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Benden sana nasihat sevgini kendine sakla sakin ona soylemek gibi bi sey yapma sonra baslarsin neden saclarim beyazlamis arkadas demeye :)

20. F@T!H

F@T!H Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Nasihat için teşekkür ederim :) Kendimi ezdirmem zaten.
    Arkadaşım geldi aklıma onunda kız arkadaşı vardı. Hapse girdi geçen hafta arkadaş fazla abartmıştı olayı cinayete kadar gitti olay. Kimsenin başına gelmesin öyle bir ölüm.

Sayfayı Paylaş