kız arkadaş ve vücut gelistirme

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve mrchest tarafından 7 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. mrchest

mrchest Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar oncelikle merhaba 1 yildir vücut geliştirme yapiyorum 16 yasindayim seneye yarismalara katilmayi düşünüyorum hocamla beraber hazirlaniyoruz. Konuya giriyim cok sevdiğim bir kiz var 5 aydir konuşuyorduk ve 1 ay once ciktik ama ayrildik. Bana arkadaş olarak cok deger veriyor biliyorum. Ama ben onu arkadaş olarak göremiyorum. Ayrildiktan sonra kavga ettik. Ama beni cok ozledigini falan soyluyor cok degerli olduğumu söylüyor ve buda beni üzüyor yani kavusamamak uzuyor. Ve gercekten antrenmanlarda olsun sosyal hayatta olsun yaptığım işe konsantre olamıyorum. Belki ergenlik donemindendir . Napmaliyim

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    vay anasini ya bu yasta ask acisi, Allah baska dert gostermesin.

3. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    ask acisi o yasta oluyor zaten. bırak yasasin

Bekci, _Tunc_, emreozgun479 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  4. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    O da dogru yas ilerledikce gercek dertlerin cikar :)
    surekli dusunursen iyice kazinir, baska birini bul kafani oyala demekde istemiyorum kotu bi abi tavsiyesi olur :)
    kisacasi, baglanmayacaksin bir seye koru korune, o olmazsa yasayamam demiceksin , demiceksin iste ...

5. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Başka bir kiz bul ;)

6. hayaletfilo

hayaletfilo Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    daha cok gencsin bir kızın seni hedeflerini gerceklestirmeni engellemesine iizin verme. Seni kabul ediyor ve seni destekliyorsa beraber ol. Yok tam tersiyse bırak yoluna devam et hedeflerine odaklan. Daha gencsin cok kız arkadasın olur.

U8816 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bekci, neverbackdown. ve mrchest bunu beğendi.
  7. mrchest

mrchest Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Galiba haklısın. Zaten diyordu yok cok sistin bugun gitmesende olur bugün sunu yesen bisey olmaz vs. Hedeflerinin pesinden gitmek insana daha çok kazandırır. Teşekkürler :D:)

8. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Ne yaparsan yap acı çekeceksin, yeteri kadar zaman geçince de herşey düzelecek. Tek dermanı zaman bu işin, kazanan veya kaybeden olmak arasında ki farkı ise, her şeye rağmen yapman gerekenleri yapman / yapmaman belirleyecek.

Bekci, Balboa7 ve mrchest bunu beğendi.
  9. mrchest

mrchest Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ama ne biliyim o olmayıncada bir eksiklik hissetmiyor değilim. Gidip konusasim geliyor seni özledim diyesim geliyor ama demiyorum belki birgun o gelir döner diye. Bazende diyorum kendi kendime kız arkadaslar gelip gecicidir ama bench press her zaman seni bekler diye. Sonra o siniri spor salonunda cikariyorum:D

10. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Ne yapacaksan yap, ama net ol. Konuşmak istiyorsan git kendini açıkça ifade et, istediğini alırsan ne ala, sürümcemede kalırsa tamamen çek kendini, bu durumda arkadaşlık yapamazsınız. Olursa olur, olmazsa olmaz diyebilmeyi öğrenirsen, hayatta bir seviye daha atlamış olursun.

Bekci, mrchest ve Balboa7 bunu beğendi.
  11. aydogan77

aydogan77 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    taş çatlasa bir kaç seneye çiçeğin halka açılacak gelen geçen koklayacak tornandan geçir yoluna bak yapamıyorsan onunla ilgili heşeyi kafandan çıkar at 16 yaşındada olsan aşk denilen boktan uzak dur çok şey kaybedersin yoksa

mrchest bunu beğendi.
  12. mrchest

mrchest Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısınız. En iyisi birsey yapmamak . Hani bi laf varya dönerse senindir donmezse zaten hic olmamistir diye :D ama hani evlenilcek kiz deniliyor ya tam öyle bir kizdi hala arada mesaj atıyor iyimisin vs diye. Öyle bir kiza ilk defa rastladigim için unutmak zor oluyor. Cokda üzülüyorum birbirimize verdigimiz degerin karsiligi bu olunca. Ama hayat iste. Spora gittigimde kafami dagitiyorumda. Asil sorun gitmedigimde :(

13. aydogan77

aydogan77 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    eger bir kizi haddinden fazla kafana takarsan cok buyuk zararlar verirsin kardesim benden sna abi tavsiyesi namuslu kiz evlenilecek kiz diye birsey yoktur (henuz firsatini bulamamis kiz) vardir. her kiz paraya tapar biz bunu anlayamayiz onlarin perspektifiyle olaya bakamayiz belkide hakli sebepleri vardir a kadinlar paea icin gerekirse anilarini hatiralarini o cok sevdikleri ailelerini anne babalarini bile satarlar iyisi kotusu yoktur hepsi aynidir firsat meselesi sadece. kendine herkesten fazla onem veriyorsun ve bu guzel birsey hep boyle ol ve hicbirinun gozyasina aldanma :)

onur04 ve mrchest bunu beğendi.
  14. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    para konusunda erkeklerde parayı sever savaşların çoğu bile para için yapılır sağlığın bile parayla olduğu düşünülürse paraya tapmamalı ama sevmeliyiz erkeklerde para için lüks yaşam için ailelerini karşılarına aldıkları oluyor maalesef erkeklerde fırsatını bulsa kadınını aldatabilir bunun örnekleri var adam parayı buluyor karısı onun yolunu gözlerken maalesef o gidiyor alemlere akıyor yani kızlar kötüde biz erkeklerde sütten çıkmış ak kaşık değiliz evlenilecek kızlar eğlenilecek kızlar var diye düşünmekte saçma o zaman evlenilmeyecek erkeklerde vardır demektir

Sayfayı Paylaş