Kız Arkadaşımla Ortak Yazdığımız Antrenman Günlüğümüz

Konusu 'Bayanlar Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve Berkay Türkkan tarafından 6 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.283
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Merhaba,

Bu başlığı küçük bir duyuru yapmak için açtım. Uzun süredir forumda detaylı olarak antrenman günlüğü tutuyorum. 2.5 yıldır fitness ile ilgileniyorum, kız arkadaşım benden de uzun süredir bu sporun içinde (Spor geçmişi daha da eskiye dayanıyor). Bu haftadan itibaren günlüğü kız arkadaşım & antrenman partnerim @veggiegulc ile ortak tutmaya başladık. "Antrenman Günlüğü" bölümünde olduğu için dikkatinizden kaçmış olabilir, bir kere de burada duyurmak istedim bu yüzden.

Günlüğümüzün linki : Lethe552 & Veggiegulc Antrenman Günlüğü # Yeni # 3. Sene # Ektomorf | Sayfa 18 | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

18. sayfadan itibaren kız arkadaşım da yazmaya başladı. Bu hafta antrenmanlara ara verdik, gelecek salıdan itibaren antrenman detaylarımızı yazmaya devam edeceğiz.

Sadece antrenmanlarımızı da yazmıyoruz. Beslenme düzenimizden de detaylı olarak bahsediyoruz. Bunun yanında merak ettiklerinizi, aklınıza takılanları, yorumlarınızı günlüğümüz aracılığıyla bize iletebilirsiniz.

Bu açıklamalardan sonra mesajı birkaç görselle birlikte bitirmek istiyorum.

gll, veggiegulc, efervan ve diğer 2 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş