kız arkadaşım yok

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Pumping İron tarafından 24 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. MarXist

MarXist Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlarda erkekler kadar biriyle çıkmak için deliriyor. Kızlar daha seçiçi ama nefes alsın yeter muhabbeti onlarda yok. Biraz üstü başına çeki düzen ver cool davran göreceksin kızlar peşinden ayrılmıcak

2. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    bunu hep söylerler de bir kere böyle bir şey görmedim gözümle. ha adamın aşırı parası vardır alıntda ferrarisi vardır o ayrı. ama tipsiz olup da ekonomik düzeyi iyi orta veya iyi olsa bile güzel kızla çıkanı görmedim şu ana kadar.

rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    aynen öyle bende görmedim açıkçası sadece bir kez denk geldim bebekte adam aşırı tipsiz yanında çok güzel bir bayan vardı sonra lüks bir arabaya binerlerken gördüm yoksa adamda tip olmayacak,göbekli olacak ve parasıda az olacak çok güzel bir kızla sevgili olacak yok öyle bir şey internette bazıları yazıyor 5 param yok göbekliyim tipimde yok çok güzel kızlarla sevgili oldum diye samimi değil ancak kendilerini kandırırlar

deathlifter bunu beğendi.
  4. TCPRK

TCPRK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum kızlar için aslında tip 3. plandadır. 1.si para 2.si dildir. Para kısmını bilmiyorum ama galiba dilden kaybediyorsun. Biraz daha rahat ve nazik olmaya özen gösterirsen bir de biraz cool oldun mu her şey hallolur :)

Sayfayı Paylaş