Kız arkadaşım beni artık beğenmiyor,kilo vermeme yardım edin lutfen

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve s_avdac tarafından 7 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. s_avdac

s_avdac Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar herkese merhaba. bu benim ilk mesajım ama forumu takibim bu konuyla sınırlı kalmayacak çünkü incelemelerime göre forum oldukça aktif ve insanlar birbirileriyle ilgilenip bilgi alışverişinde bulunuyor.burayı sevdim..
    Ben 1986 doğumluyum. 169 boyundayım.sigarayı bıraktım 6 ay once ve 74 kilodan 82 ye çıktım. Görüntü olarak şişman görünmesem de aşırı derecede pis bir göbeğim var bütün kilolar orada toplanmış sanki. Yıllardır birlikte oldğum kız arkadaşım kilo aldıktan sonra bana ilgisini azalttı.Yüzüme söylemiyor ama tahmin ediyorum. Çünkü beğendiği erkek tipi atletik ve kaslı yapıdaki erkekler.Bende göbek konusunda coşunca beni eskisi gibi beğenmediğini farkettim ve bu durum oldukça psikolojimi bozdu.
    Sizden isteğim şu; işim gereği akşam 11 gibi evde olabiliyorum ve haftanın bir günü izinim var.Spora çok vakit harcayamıyorum. Çok iştahlıyım. Tüm bu negatif faktörlere rağmen supplement kullanarak, evde mekik şınav gibi yontemlerle ve günlük 4 öğün yemegi 2 bucuk öğüne düşürerek kilo vermek istiyorum. Çok azimliyim bu benim için gurur meselesi oldu anlatabiliyormuyum.
    Forumda çok çeşit yağ yakıcılar var bunlar kas eritiyor mu ayrıca hangisinden baslamam lazım hangi marka ne kadar kullanmam lazım hiçbir bilgim yok bu konuda çok cahilim. Beni yönlendirirseniz sağlığınıza duacı olurum. Teşekkürler arkadaşlar.

2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Sabah erken kalk işten önce koş yürü

s_avdac bunu beğendi.
  3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Öncelikle spora başlamadan supplemente atlamak her zaman yanlış bir görüştür.Akşam 11de evde olabildiğinize göre sabahınızın bir kısmı sizin olduğunu düşünüyorum örneğin iş başlangıç saatini bilmediğim için bu konuda birşey söylemek istemem ama saat 8-9 arası evde birşeyler yapılabilir veya dışarda.Insanity adlı program tamamen cardio yöneliktir , evde yapabilirsiniz öneririm.Yemek düşürmede işide beslenme programının size günlük verdiği kaloriyi hesaplayıp , her hafta biraz düşerek yaparsanız kilo verişiniz bozulmaz.
    Supplement konusuna gelince evde 1. ayınızı tamamladıktan sonra L-Carnitine ve CLA adlı 2 ürün alabilirsiniz alıcağınız ürün bütçenize bağlı en iyiside alınabilir , kullanım bittikten 2hafta sonra , illa yine yağ yakıcam diyorsanız termojenik olan bir yağ yakıcıyla devam edebilirsiniz Animal Cuts doğru bir seçimdir yanlız bu ürün biraz profesyonel bir ürün , kalp rahatsızlığınız yoksa kullanın.Ve sonunda göbek gerçekten yok olur.
    Bu arada isterseniz termojenikle istersenis streoidle kilo verin , kas kütlesi/yağ kütlesi/su kaybı üçüde hep olucağını düşünüyorum bu oran sizin yapıcağınız antremana göre ayarlı olucak misal 70 dakka cardio yapanın kas yıkımı fazla olurken , kısa ve iyi kalori yakanın daha az olucak ama olucak...

s_avdac bunu beğendi.
  4. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    yağ yakıcıların çok bir etkisi yok önce beslenmeni düzenlemelisin bu iş sabır işi vücutta yağların en zor gittiği bölge bel ve mide bölgesidir sabah aç karnına yürüyüş yaparak işe başla hemen koşu olmaz çünkü spor geçmişin yok beslenme konusu karışık değil hayatından gereksiz bütün boş gıdaları çıkarırsan yavaş yavaş kilo verirsin evde şınavı mekiği çeşitlendir ve imkan varsa barfiks demiride al onuda çeşitlendir internette var barfiks,şınav ve mekik çeşitleri bunları gün aşırı yaparsan amacına ulaşırsın

s_avdac bunu beğendi.
  5. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    İşi bırak!

I believe in Fitness

6. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Kızı bırak.

Sonra da yağ yakıcıları kafandan atıp beslenmeyi öğrenmeye başla.

BamBam16, bugra1, neverbackdown. ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  7. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    ben başlığı okudum sadece yazıyı okumadım,
    kız arkadaşın seni beğenmiyorsa söyle ona beğendiği biriyle olsun :D

Airoud ve Thorm bunu beğendi.
  8. MericCesur

MericCesur Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgilisinin hicbir yanlisi yok sizin sevgiliniz kendine bakmasa kilo alsa siz ne yapardınız?

Yag yakiciya kesinlikle gerek yok, supplement kullanabilirsin ama mucize bekleme ayrica sinav mekik yerine Hiit tarzi antrenmanlara yonelirsen bence daha iyi olur

elite35 ve s_avdac bunu beğendi.
  9. Devadam4

Devadam4 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Ogun sayisini dusurmek metobolizmayi yavaslatacaktir eger imkanin varsa ara ogunler eklemeye calis. Ozellikle sekeri azaltmak cok buyuk etki yapacaktir. Meyve suyu gibi seker iceren iceceklerden de uzak durmaya calis. Yesil cay guzel bir alternatiftir.

s_avdac bunu beğendi.
  10. s_avdac

s_avdac Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle verile bilgiler için herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Yağ yakıcılara çok ihtiyac yok gibi bi görüş çoğunlukta. Mekik bugun denedim gobekten dolayı 6 tane çekebildim pestilim çıktı. Ama umudumu yitirmiycem her gun 10 dakika kadar karın kası antreman videolarına bakıp yapabildiğim kadarını yapıp daha sonra üstüne koyup arttırmayı hedefliyorum. ŞEKER ve abur cubur tüketmiyorum ama kahvaltılarda poğça börek tarzı hamur işi çok yiyordm onlardan vazgectim. Kendime bi de baskül aldım. günlük 2700 kalori ihtiyacım varmış kilomu korumak için hedefim günü 2000 kalori gecmeden kapamak .Bu arada vucudum ham olduğu için spor çok zor geliyor bugun 10 dakika kosu yaptım nefes nefese kaldım kalbim duracaktı. birde arkadaşlar iisim vermicem reklam olmasın diye. hani bu sırtımızı dayadığımız mekik aletleri var internette 70-100 tl arası bi fiyata satılıyor. ondan alsam bana faydası dokunur mu. çünkü bu gobekle karın antremanları çok zorluyor

doxux bunu beğendi.
  11. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Bence ağırlık antrenmanıda yap mekiği 3 set yapabildiğin kadar yap hergün

s_avdac ve Rjtmjx bunu beğendi.
  12. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Kusura bakma yalnız kız arkadaşın haklı kardeşim. Aynada kendini beğenmiyorsun göbeğinden kendin bile nefret etmişsin, karşı tarafın beğenmesini nasıl bekleyebilirsin ?
    Tabii karakterin, kişiliğin on numaradır ona yorum yapmıyorum burası BodyForum.
    Öncelikle yağ yakıcılara gerek yok, zaten pek de işe yaramazlar. Mekik çekmekten vazgeç. Tüm vücudunu çalıştır, ve buna ekstra olarak 15-20 dk kardiyo ekle. Ayrı bir kardiyo günü de koyabilirsin.
    3 gün ağırlık, 2 gün kardiyo şeklinde. Kalori olarak doğru yoldasın. Herkesi özellikle kız arkadaşını şaşırtman dileğiyle... Başarılar.

s_avdac, Balboa7 ve 2pacist bunu beğendi.
  13. Rjtmjx

Rjtmjx Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Bir anda koşuya yüklenmemelisin nabız kontrollü şekilde koşmanda fayda var ve ilk başlarda çok hafif tempoda koşarak başlarsan daha iyi olur. Vücut alıştıktan sonra tempoyu ve süreyi yükseltirsin. Kilo vermede en önemli şeylerden birinin kesinlikle koşu olduğuna inanıyorum. Şimdiden kolay gelsin :)

s_avdac bunu beğendi.
  14. Alper17

Alper17 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Kardesim o kiz senden ayrilirsa sen cokersin en az 3 ay kenidne gelemezsin kendimden biliyorum seni birakacagini dusundugun an birak en azindan ben bibiraktim dersin kafan rahat olur

s_avdac bunu beğendi.
  15. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Sen şöyle düşün mesela bi bayanla berabersin seninle buluştuğunda süslü püslü geliyor güzel giyiniyor. Daha sonra nişanlandın evlendin diyelim evde oturmaktan 15-20 kilo alıyor kendine dikkat etmiyor, giydiklerine dikkat etmiyor, tipi değişiyor. Yani çıktığım kız nerede bu nerede diyorsun baktığında. Bu durumda ilgim azalmaz diyen kişi gerçekten bence yalan söyler. Tamam sevgisi devam eder ama heyecan ölür bu gerçek. Yani hayatları boyunca bakımlı olacak değil insanlar muhakkak ama sevdiğin kişiye bakınca da içinin biraz kıpırdaması gerekli diye düşünüyorum. O heyecan ölürse taraflardan biri kendine tekrar o heyecanı yaşatan başka birini bulduğu anda ayrılır veya aldatır zaten. O kişiyi de suçlamak yersiz olur çünkü insan o duyguları tekrar tekrar yaşamak ister. Kızı bırak demek yanlış bence kendine az daha çeki düzen versen sorun olmaz diye düşünüyorum.

s_avdac, Balboa7, Rjtmjx ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  16. s_avdac

s_avdac Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Belkide empati yapmak gerekiyor Dragox doğru söylüyor olabilir. Bundan faydalanmam lazım bu durumun beni teşvik edip kendimle ilgilenmem ve gereken özeni göstermem lazım. işyerimde depoya geçip olduğum yerde zıplama koşma karışımı antremanlara basladım bugun itibariyle. Ayrıca evde mekik calisiyorum. tabi sayısını soylemicem gülersiniz. mekik şınav tarzı hareketler çok zorluyor şuan. depoda içi tekstil ürünü dolu koliler war onları yorulana kadar yumruklayıp kalori de yakmaya çalışıyorum. aktardan yeşil çay aldım ve bir frenc press kupa satın alıp demleyip içmeye basladım. kilo vermek için faydası oluyormuş diye okudum. ton balığı kuru üzüm çiğ badem stoğu yaptım.ayrıca çantamda tam buğday ekmeği gezdiriyorum bi paket.dışarda yemek yediğim için bu ekmekleri bulmak zor oluyor. Kız arkadaşıma kendimi kanıtlıycam. fena gaza geldim beslenme olarak dikkat etmeye basladım fakat antremanlar cok zor geliyor bu gobekle eğilmek bile zor geliyor keşke ortadan ikiye yarıp içindeki yağları çıkarıp tekrar dikip düzleştirebilse biri.yine de inadım inat yapacağım başaracağım.burdaki öncesi sonrası fotoğraflarına baktım benim gibi olupta kendini iyi duruma getirenler var. helal olsun onlara.

Balboa7 bunu beğendi.
  17. Embriyo

Embriyo Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    kilo vermek istiyorsan az yiyeceksin en önemli ayrıntı bu. sana bir yıldan kısa sürede 20kilodan fazla vermiş biri olarak söylüyorum, çikolata tatlı aburcubur yok cola fanta meyve suyu ayran yok. içecek oalrak sade soda, şalgam iç ve özellikle su iç. günlük 3litreyi bulsun içtiğin su. evde hareket yapacaksan sabah uyanınca yap. uyanır uyanmaz 400ml kadar su iç metabolizmanı hızlandırır. kahvaltını geciktirme ve iyi yap. çok ağır şeyler yememeye çalış. asansör kullanma. aşırı uyuma. günde 7-8 saati geçirme uyku konusunda

s_avdac bunu beğendi.
  18. s_avdac

s_avdac Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    İçecek konusuna gelince ayran sevmiyorum. Kutu meyve suları şeker deposu zaten. e peki Şekersiz Zero diye tabir edilen kolalardan içsem sıkıntı olur mu. Mesela bugun kuru kuru ton balıgı yedim yanında ayran mı içeydim.. En az zararı olan ayran ve şalgam hariç baska bir içecek onerebilirmiisniz. Su meselesine gelince suyu çok içincede gobegim şişiyor arkadaslar bu daha kötü gösteriyo durumu

19. olympostr

olympostr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Abi kesinlikle kardiyo+dengeli beslenme programı uygulaman lazım şahsen öyle düşünüyorum . yağ yakıcı supplement içinse l karnitin tercih edebilirsin bi nebze daha hızlandırıyor . onun dışında şekerden tut ekmeğe kola cıkolata cıps alkol vb gıbı seylere de elveda demen gerek .

s_avdac bunu beğendi.
  20. bugra1

bugra1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Izin al diyetisyene git . Adam akıllı beslenme programı çıkarsınlar . Sabah ya da öğle ne zaman başladığını işe yazmamışsın sanırım.

s_avdac bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş