kız arkadaşı :(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Sergio_Aguero tarafından 31 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 30 üye.
  1. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar 20 yaşıma geldim ve bugüne kadar hiç sevgilim olmadı. babam polis olduğu için oradan oraya taşındık, liseyi erkek lisesi gibi yatılı biyerde okudum , şimdi üni 2. sınıfayım ve resmi bir okulda okuyorum burada erkek üni. gibi neredeyse hiç kız yok ve olanlarda gerçekten kötü :( 5 senedir adanada oturuyorum ama maalesef çevrem yok kısacası çevremde hiç kız yok :( ama spora falan giderken yolda bütün kızlar beni kesiyor 1.85 boyum var yapılı sayılırım ancak utangacım. 1-2 kerede faceden düşürmeye çalıştım ama olmadı :( yani sonuç olarak ben nasıl kız arkadaşı bulacağım napayım sokakta bana bakana gel bişeyler içmeye gidelimmi diyim nolur bu sap arkadaşınıza yardım edin :(

2. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Hadi bulayım demeyle bulunmuyor zamana bırak kendisi gelir

Sergio_Aguero bunu beğendi.
  3. Rooter

Rooter Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Kız tavlamada en iyi yol çevredir sen önce etrafı geniş insanlar ile tanışıp arkadaş ol ortamlara gir mutlaka birisini beyenirsin oda seni beyenir bu olaylar böyledir

4. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Tenis kız kaynıyor, tenise giden herkes manita yapıyor ciddiyim :)

Sergio_Aguero ve Prometheus676 bunu beğendi.
  5. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    burası abaza forumu dostum,zaten bodycinin hamurunda abazalık vardır.
    yanlış yere soruyorsun:)

muc10, onbir, osvobay ve diğer 12 kişi bunu beğendi.
  6. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    istemek başarmanın yarııdır. yarılamışın yolu fazla bir şey kalmamış sonuca. sabret..

IPMAN, Sergio_Aguero ve MyShadowKing bunu beğendi.
  7. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    utanman gayet normal.ilk ilişkisini yaşayan bir insan genelde rahat olamaz bence daha önce erkek arkadaşı olmamış bir kızla çıksan daha rahat edersin 2nizde biraz çekingen biraz utangaç daha iyi anlaşırsınız bence.

celeron, Sergio_Aguero ve Danny Boy bunu beğendi.
  8. M0ssento

M0ssento Yeni Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    bu işte tecrübem var :D en başta havalı olman lazım biraz.1.85 boy gayet iyi bir kız için.toplum içinde spor yaparken havalı olmaya çalış.Ben voleybol oynarken çok havalı bi şekilde oynuyorum genellikle.Mesela hareketleri tam şeklinde yap toplum içinde spor yaparken.Ben voleybolda sayı attığımda kızlar genellike beni alkışlıyorlar.Kısacası biraz havalıysan ve yakışıklıysan gerisi önemli değil.

9. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    Sevgili M0ssento ;

Voleybol nasıl havalı oynanır :) ve havalı nasıl olunur ?

Biraz anlatır mısın ? mesela bende bazen arkadaşlarımla voleybol oynuyorum oturduğum sitede ama hiç kızlar alkışlamıyor , anlat da bende yapıcam çünkü aynı hareketleri ...

Saygılarımla , Danny Boy ...

fiko07, onbir, Kasımpaşa34 ve diğer 17 kişi bunu beğendi.
  10. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Abazanlık-testosteron doğru orantılı olabilir. Ağırlık çalışmakta testosteronu arttırabilir bu yüzden dediğin kısmen geçerli, fakat bir danny boy'un bulunduğu forumda kız meselesi için başka tecrübe kaynağı gerekeceğini sanmıyorum..

: ))

Saygılarımla..

Sergio_Aguero, selim4141, hogan ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  11. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Danny amuda kalkarak ayaklarınla smaç bas :) gelen topları moon walk yaparak karşıla , servis atarken de havada takla atmayı unutma :shock:

mirzafidan, saq04ever, hogan ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  12. tayfun2161

tayfun2161 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    voleybolu sevmemde futbolda fırtına gibiyim. kızlar şöyle topa vururken şaftları kaymasa onlarıda davet etcezde işte :D

13. H3R0

H3R0 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    bu işin temeli bana sorarsan sosyal olmakta senin sadece bol bol arkadaşlarınla dışarı çıkıp gezip tozman gerekiyor sonrası zaten kendiliğinden gelir.

14. BalaN

BalaN Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    girişken ve konuşkan olmak önemli (tip,çevre,para vs. hikaye ) ;)

Sergio_Aguero ve selim4141 bunu beğendi.
  15. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz

Girişken ve konuşkan olmak önemli haklısın, ama parantez içi yazdıkların komple yanlış kanımca..

Şöyle ki;

-Tip önemsiz diyorsan, yüzüne bakılmıyacak tipteki bir erkekten etkilenebilecek kız varmı bilmiyorum. (Bazı özel durumlar haricinde aşşağıda belirteceğim üzere.)

-Çevre: Burada kısmen haklısın bir kız sırf çok fazla çevren var diye senden etkilenmez, ama seni kıza götürecek olan yine çevrendir..

-Para herşeyi solda sıfır bırakıp kızları sana delicesine aşık edebilir(!)
    Diğer ülkeleri bilmem ama canlı yada gayri menkul şeklindeki para birikimine aşık olacak kadar yetenekli kızlarımız mevcuttur.

(Bkz. Zengin koca)

acemi26 ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  16. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bır tane arkadasım vardı orta üçteyken katılmıstı bıze aynı senın gıbıydı her zaman tasınırlardı sehır degısırlerdı ve cocugun her sehırden arkadası var sımdı ve kız sorunuda yok :D
    Cekıngenlıgı atmalısın hepsı bu .

17. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    1- tip kız arkadaş bulmada çok önemli bir maddedir ne kadar yakışıklıysan o kadar güzel kız bulursun çok tipsizsen maalesef hiç bir kız yüzüne bakmaz heleki hikaye dediğin para yoksa
    2- çevre eğer geniş çevren varsa bu çevrede insanların yaşam standartı yüksek iyi eğitim almış bir çevreyse kız arkadaş bulman çok daha kolay olur zaten o durumda kız arkadaşsız kalmazsın
    3-para en önemlisi parasız adam girişken olamaz nasıl olsun bayanların gezdiği takıldığı mekanlara bak bakalım oralara gitmek için para şart bir kere öyle internette bazıları sıkar param yok tipim yok çok güzel kızlarla çıktım beni inandıramazlar çünkü bu işleri iyi bilirim zaten parasız adam içine kapanık olur kira yemeği içmeyi düşünür çok rahat olamaz
    konuşmak önemli tabi bunun tersini yazamayız ama onun içinde çok kızla konuşman onları anlaman gerekir bunun için sosyal olman lazım ve sosyal olmak için para lazım herşey bi yana çok para varsa zaten diğerleri hikaye oluyor

Rambo16 bunu beğendi.
  18. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    sana önereceğim şey çekingenliği at,at demekle çok zor olacağını biliyorum,bunu bir pisikoloğa giderek yapabilirsin ,kesinlikle kendine güvenin artar emin olthums:

şaka;son zamanlarda kendimi gazete köşelerindeki ''Güzin abla''lar gibi hissetmeye hissetmeye başladım nedense:D

19. M0ssento

M0ssento Yeni Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    anlatayım ; voleybolu arada oynuyormuş gibi değil de sanki bu işi yıllardır yapıyormuş gibi.Yani mahalle futbolu gibi değil.Mahallede oynadığın futbolla kulüpte oynadığın futbol aynı değildir.Kısacası hareketleri tam olarak yap.Kendini amatör gibi değil de profesyonel gibi hissettir.

20. brhmcr

brhmcr Guest

Yani transfer bekleyen topcu gibi mi? Kenarda scout gelmis, ben Brezilyali genc plajda anaam babam oynar gibi degil de Neu Camp ta oynarmis gibi yapacagiz?

Saka bir yana da uyeyi benim yanima tatile gonderin, derdine derman olacagim. :)

Sayfayı Paylaş