Kıyafet Sorunu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve neverbackdown. tarafından 26 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    907
    Ödül Puanları:
    123
    Merhaba belki çok abartıyor vb. diyebilirsiniz ancak giysi konusunda aşırı zorluk çekiyorum.2 ay önce aldığım pantolon kemerle bile fazla bol duruyor, yeni pantolon alıyorum.Yine bugün gidip bir okul kazağı aldım.Omuzları otursa bel boşta kalıyor yani oturmuyor bel.Belin oturacağı kadar dar olan kazakta boydan kısa geliyor.Ne yapıcam bilemiyorum yani büyük alıp daralttırıyım dedim terzi yapamamış doğru düzgün.Ölçü verip mi daralttırmam gerek sizce? Omuz-Bel orantısından kumaşı yumuşak olmayan bir şey giyince oturmuyor bir türlü.

Öyle aşırı dar giyinmek istemiyorum ama üstüme otursun istiyorum giydiğim.

Son düzenleme: 26 Kasım 2014
  2. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    488
    Ödül Puanları:
    93
    Paraya kiycan kardeşim o tarz kazaklar falan istiyosan. Cidden omuz bel oranıni ayarlayani bende bulamıyorum adam akıllı

3. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Pantolon konusundaki sıkıntımı sağolsun terzi çözdü benim iyi bir terziye gidersen anlatırsan o anlar zaten . Açıkçası benimde belim genetikden ince yapılı o yüzden kalınlaştırmaya çalışıyorum ne kadar vgciler sevmesede ben kalın bel geniş omuz taraftarıyım yoksa diğer yol tişörtü pantolonunun içine koyarsın tek çare oda kıro gibi oluyor :) . En mantıklısı iyi bir terzi bul iyi fiyata

4. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.382
    Ödül Puanları:
    103
    90larda çocuktum hatırlıyorum tişörtü pantalonun içine hatta kazağı bile pantalonun içine sokmak modaydı tabi zamanla herşey değişiyor ama siyah bodyleri pantalonun içine sokmak hoş durur bence konuya dönersek iyi bir terzi bulup durumu anlatıp ona göre giysi diktirmek en iyisi bende bel genetik olarak pek ince olmadığından sorun yaşamadım

5. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Tişörtü vs kast etmiyorum kast ettiğim şey gömleği vs belinin içine kadar koyduktan sonra pantolonunu kalçanın iyce üstüne çekip gömleğin önünü yarısına kadar açıp göğüs kıllarını göstermeye çalışan tipleri kast ettim iyi bir vücudun varsa bel inceliği için içine koyarsın tabi ama vücudu omuzu olmayan birinin içine koyup gömleğin önünü açması hoş değil bide bunu zincirle birleştirirsen ortaya tam bir kıro çıkıyor :D

onun için içime koymam genelde

6. emqo33

emqo33 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay
    Uzun süre bu sıkıntıyı çektikten sonra söyleyebilirim ki, mudo, mavi, colin's (bazi ürünleri),zara ve loft'un slim fit kazak ve gömleklerinden birseyler uydurabilirsin @aslangur'un dedigi gibi paraya kiyacaksin malesef :)

aslangur bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş