Kıvanç Tatlıtuğ fazla abartılmıyor mu ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve coder tarafından 9 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 77 üye.
  1. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    fena bi yorum olmuş gerçekten arkadaşın ki :D çok fanatikçe bi yorum yapmış,saygı duymak gerek yinede
    sinirlenmek dışında hiçbi rolü iyi yapamıyor aslında,tek taraflı bi rol stili var
    ayrıca en iyi dizi buysa vay türk dizilerinin haline demek lazım,senaryo oyunculuk bakımından hatta olayların akışı bakımından son derece vasat bir dizi bana göre

2. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    herkezin kendi fikri saygı duyarım ben beğeniyorum beğenerek izliyorum.

Azi ve moothy bunu beğendi.
  3. arjun_srk

arjun_srk Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi Adayı
    İyiki Birşey Dedim Ha, :D neler yazmıssınız, herkezin kendi fikri saygı duymak gerekli, bizim ülkemizde, iyiler geride kalır, cincozlar, ileriye koyarlar, bu her meslek alanında geçerli, malum canım türkiyem,

Biz halen herşeyde olduğu gibi, dünyadan 20 yıl geride takip ediyoruz, herşeyi, buda kimden kaynaklandığı aşikar söylenecek bireşy yok,birde lüzümsüz birinimi tartışıcam:) selametle ;) ahali

Son düzenleme: 23 Şubat 2012
  4. 33kral33

33kral33 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler Kıvancın vücut gibi bi vücudu korumak için hala daha salonlara gitmeye gerek var mı ? Yoksa evde beslenmeye dikkat ederek egzersiz yaparak koruyabilirmiyiz ? Ayrıca merak ettiğim böyle bi vücut yapmak veya korumak için fast food ya da iskerder tarzı yemekleri tamamen hayatımdan çıkarmak zorundamıyım ? Zaten ayda en fazla bi defa iskender yerim.5-6 defada tantuni yerim.Tamamen çıkartmalımıyım ? Yoksa ayda bir defaya mahsus,makul seviyede olabilir mi ?

5. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    İskender sağlıklı bir yemek zaten. Ben haftada bir tüketiyorum.

Kıvanç Tatlıtuğ o vücudu korumak için para alıyor.

Beslenmen düzenli olucak ve fitness tarzı idmanlarla koruyabilirsin vücudunu.

Azi, deist190 ve Hymenalos bunu beğendi.
  6. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Dizi başındaki hali yok şuanda çok zayıfladı. Ama rolün oyuncuymuş adam

7. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    abartılan aslında dizi ilk bölümünden beri takip ediyorum ara sıra öyle etkileyici bir senaryo yok oyunculuk desen abartıldığı kadar oscarlık bir performans yok medyanın abartmasıyla bir yerlere gelmiş zaten bizim liseli üniversiteli gençler için iyi oyuncu sürekli bağırma kabadayılıkda oldumu tamamdır zaten dünyanın en iyi oyuncususundur bir ara tekrar yok falan yazarlardı sonra haftada 2-3 kez aynı bölümü vermek zorunda kaldılar birde dövüş sahneleri medya tarafından abartılmış öyle kötüydüki dövüş sahneleri insanı hiç gaza getirmiyordu ayrıca gençler kuzey gibi davranmaya başladılar bunlar hoş şeyler değil kendiniz gibi olun taklitler aslını yaşatır kendi imajınızı kendiniz oluşturun

Son düzenleme: 28 Şubat 2012
  8. PointFlex

PointFlex Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    Bunun sayesinde 3 ayda six pack'çilerin sayısı hayli arttı. Kazananlar yine yazlıkçı antrenörler oldu.

9. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    erkekleri vücut yapmaya özendirdiği için kızlara iyilik yapmış oldu bu arada:D

Azi, Predatel ve PointFlex bunu beğendi.
  10. MARCELLO

MARCELLO Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    0
    Bu adam her manada çok fazla abartılıyor...Ben geçmişte Almanya'da Düsseldorf kentinte çalışmış biriyim..Birçok kez dünyayı gezdim..Yani kuzey ülkelerine göre Kıvanç ''çok sıradan bir tip'' kaçıyor..Belki yakışıklı bile bulan çıkmaz İsveç'de falan..Ama Türkiye ve Arap ülkelerinde genel standart düşük olduğu için bu türden adamlar kıymete biniyorlar..

Boy olarak falan vücudu iyi Türkiye standartlarına göre..Ama asla çok iyi değil..

Dünya standartlarına göre ise çok sıradan...

Yani Kıvanç benim gözümde ''sıradan bir Alman turist''tir..Hepsi bu..

Ülkemizde ve Arap ülkelerinde sarışın sayısı çok az olduğu ve ''az bulunan kıymete bindiği'' için değer görmektedir..

Hepsi bu..

Azi, deist190, Defactors ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  11. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    Evet arkadaşlar yeni bir "Kıvanç Tatlıtuğ" vakasıyla karşı karşıyayız. Bu sefer kahramanımız "Mesut Özil" abartan biz Türkler değil Almanlar

Almanya Mesut'un bu halini konuşuyor
    İspanya La Liga'da Real Madrid forması giyen Türk asıllı yıldız futbolcu Mesut Özil'in Fransa ile oynana milli maçın ardından verdiği görüntü Almanları etkiledi...

La Liga'da Real Madrid forması giyen Mesut Özil'in, Almanya Milli Takımı ile Fransa'yla oynadıkları maçın ardından verdiği görüntü, Alman medyasına haber oldu.

Sporx'in haberine göre, Bild'de yer alan haberde, Mesut'un vücudundaki gelişmeye dikkat çekilirken "Kas Adam Mesut; Mesut Özil'in süper vücudunu sizlere sunuyoruz" denildi.

Mesut'un forma değişiminin ardından verdiği görüntüyü değerlendiren Almanlar, yağ oranının düşüklüğünedikkat çekerek, kendisini çok geliştirdiğini vurguladılar. Mesut Özil de daha önce yaptığı açıklamalarda vücut geliştirme çalışmaları yaptığını ifade etmişti.

Azi ve avengeren bunu beğendi.
  12. Muay-Thai

Muay-Thai Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Ne yaptın ya Kıvanç'da yakışıklı değilse biz keselim kelleyi :)

Azi, Hymenalos ve Dynamo bunu beğendi.
  13. Defactors

Defactors Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    ANKARA
    Hocam o zaman senin hesap Burak Özçivit gibi esmerlerde Arap ülkeleri ve Türkiye hariç tüm dünyada çok yakışıklı olarak geçer duh

CaglarYildiz bunu beğendi.
  14. MARCELLO

MARCELLO Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    0
    Ben ''yakışıklı değil'' demiyorumki..Yakışıklı olmasa mankenlik yapmazdı,dizilerde oynamazdı..Elbette belli bir kalibresi var adamın..

Ama olduğundan çok fazla abartılıyor..Yani tamam Türkiye şartlarında yakışıklı biri..Ama Avrupa ve Rusya'ya göre sıradan bir tip..

Avrupa'ya gittiysen ne demek istediğimi anlarsın..Gitmediysen eğer birgün Antalya yada Sultanahmet gibi mekanlara gidersen çevrene dikkat et bir zahmet..

Öyle adamlar göreceksinki ''Kıvanç da neymiş'' diyeceksin..

Arkadaşım İsveçli bir turist gurubuna rehberlik yapıyordu da oradan biliyorum..İnsanı komplekse sokuyorlar resmen..

Burak Özçivit daha farklı bir tip..Daha erkeksi hatlara sahip..Eğer Burak Özçivit'i Kıvanç kadar pazarlasaydı birileri,en az O'nun kadar iş yapardı..Buna emin olabilirsin..Hatta Avrupa'da da çekici bulunabilirdi..Değişik bir tipi var çünkü..

Son düzenleme: 3 Mart 2012
  15. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    yakışıklı adam her yerde yakışıklı biraz birilerinin elinden tutması birazda şansla eğer belli standartların üzerinde isen ve aklını kullanabilirsen yürür gidersin

16. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Kıvanç ın vücudu Mesut un yanında kas yığını kalır. Mesut u harbi abartmışlar :S

17. raidon

raidon Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Bu mantıkla bakarsan Brad Pitt'de Rusya'ya gitse sıradan biri değilmi ? :) Best model'i her sene İsveç'lilerin kazanması lazım. 1. si adam gerçekten yakısıklı 2. si buda tescilli gelip bi tarafımızı yırtsak kıvanç aslında sıradan biri diye ne kadar mantıklı ne kadar inandırıcı olur.

18. MARCELLO

MARCELLO Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    0

Ben adama ''yakışıklı değil'' demiyorumki...Okuduğunu anlama problemin mi var senin ?

Bak ne yazmışım üstte ?? Dikkatlice oku ve sonra da bir zahmet anla..

Brad Pitt ile Kıvanç'ı hiç kıyaslama..Komik olur..

Brad Pitt esmer de olsa gene dünya çapınca yakışıklı biri olurdu..

Brad Pitt'i dünya çapında yakışıklı kılan şey sarışın olması değil çünkü..

Adam yüz hatları,yüz yapısı,saçları vb ile özellikleri ile estetik bir harika..

Amerikalı olduğu için söylemiyorum..Adam gerçekten öyle..

Tom Cruise'un da yüzü çok yakışıklıdır mesela..Hatta Tom Cruise meşhur olduktan sonra dünyada ''yakışıklılık anlayışı'' değişmiştir..

Ama Kıvanç sadece Türkiye ve Arap ülkelerinde iş yapar..Nedeni hem sarışın olması hemde müslüman olmasıdır..Bu ülkelerde orjinal sarışın oranı normal popülasyona göre çok az çünkü..

Aynı adam Rusya,Kuzey ülkelerinde vs iş yapamaz..Çünkü oranın en standart tipi bile Kıvanç gibi yani..

19. 33kral33

33kral33 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Doğal yollarla bu vücuda girmek için kaç ay vermek lazım diye bi araştırayım dedim.(Omuz 108,bel 88 kol 33 boy 183 kilo 75 yaş 17) 2 ay diyen var yav.Yav adam 6 ayda yapmış ki kimlerle çalışmış,biri bi açıklasın bana şunu.Bu arada 2 haftadır body yapıyorum.Yani bilgim sıfır.

20. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    iki ayda olcak iş olsaydı hemde supplementsiz forum bir sürü kıvançla dolardı

Hymenalos bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş