Kısa Zamanda Büyük Başarı Ve Kararsızlık Önerilerinizi Bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve berkhan872 tarafından 22 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. berkhan872

berkhan872 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Merhaba arkadaşlar öncelikler forumunuzda yeniyim selam vererek konuya giriş yapmak istiyorum arkadaşlar 1.77 boyundayim 73 kiloyum bundan tam 1.5 ay önce kilom tam 97 idi ve zayiflamaya karar werdim yemeyi içmeyi kestim az yedim çok spor yaptim spor salonuna gitmemin yaninda ekstra olarak akşamlari basketbol ve çeşitli sporlara girişimde bulundum ve tam 1.5 ayda tam 24 kilo verdim bundan bu zamana kadar memnundum son 20 gündür zayiflama hareketlerini bir tarafa birakip spor salonunda vücut geliştirmeye yöneldim ve belirli bir programla vücudumu eşitleyecek şekilde çalişmaya başladim ama kendimde dikkat ettiğim ve rahatsiz oldugum bir konu war bende afedersiniz göğüs sorunu wardi yani göğüslerim büyük ve sallanmiş yağ tabakasi şeklindeydi halada öyle bu durumdan çok rahatsizim göbeğim indi ama düzleşmedi tüm vücudum sanki ne diyeyim size zayiflamama ramen her tarafim yağ vücudum sallaniyor bu durumdan gerçekten çok rahatsizim ve vücudumun her tarafinda çatlaklar var vücut geliştirmenin yararini kollarimda omuzlarimda ve sirtimda farkettim fakat göğüsümde bir gram ilerleme oldugunu düşünmüyorum sizden isteğim ne yapabilirim bu durum karşisinda yağ yakici almayi düşünüyorum ama kararsizim yaşim henüz 16 ne yapmam gerekir bu durumda arkadaşlar lütfen yardimlarinizi bekliyorum çok kararsiizm vücudumdan çokta rahatsizim :(

2. loveofbody

loveofbody Yeni Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağlıksız bir şekilde hareket etmişsin allah muhafaza ölümle sonuçlanabilir böyle devam edersen....her şeye kıvamında yapman düzen içinde sürdürmen başarılı olmanı sağlayacaktır.....

3. oniks41

oniks41 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım bilinçsiz zayıfladığın için , zayıflarken yağ değilde vücudundaki kastan kaybetmişsin.
    o yağ sallanmaları filan hep ondan,çünkü yağ duruyor,kastan yakmışsın.
    gelişme çağındasın 16 yaşındasın.Bu yaşta göğüslerde büyüme normaldir.Kafana takma.Ergenlik döneminin bitmesini bekle.
    göğüslerindeki büyümeyi şu an farkedemezsin,çünkü kasların önünde yağ tabakası var büyük ihtimalle.
    Sana önerim yağ yakıcı için falan şu an çok erken olduğu için iyi bir diyetisyenle görüşmen ve uygun bir kardiyo programı dahilinde çalışmalar yapman.

Sayfayı Paylaş