Kısa süreli yağ yakım günlüğü

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve mma- tarafından 29 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    197
    Ödül Puanları:
    0
    Max. 1.5 ay sürer diye düşünüyorum, kılom boyuma gore orantılı olsada yağsızken daha iyi hissedıyorum, define olduktan sonra yavas yavas buyumeye bakacam..

suanda 176 boy 68 kılo. hedef 4 kılo yağ kütlesi azaltıp 63-64 kg define olmak

beslenmemde çok şey değiştirmeyecem kısaca

sabah, whey, ceviz, yulaf ezmesi yada nesfit, peynır zeytın ..

5 saat sonra ekmeksiz şinitsel 4 parça ( 30 gr falan protein edıyor )

antrenman oncesı pirinc lapası

ant sonra meyvesuyu + whey + tavuk + muz

2.5 saat sonra 160 gr ton balıgı

not: yağ yakımını sadece spora basladıgım zamanlar yaptım son 4 aydır falan hiç yapmadım. beslenme programını sımdı aklıma gelenlerı yazdım önerdiğiniz bir şey varsa söyleyin..

söz vermiyorum ama süreç bittikten sonra büyük ihtimalle resimde koyarım

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:05 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:03 ----------

Konuyu yanlıs yere acmısım kusura bakmayın yağ yakım gunlugune tasınabılır mı

2. mesutfb2005

mesutfb2005 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Bende yag yüzdesini 17 den 16 ya düsürdüm ve devam ediyorum. Sabah whey ve gece casein seklinde sadece saglikli besinler yeme seklinde devam ediyorum bakalim. Insanllah basarirsin, takipteyim.

3. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    197
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkurler mesut

Inancım var kendıme basaracagımı dusunuyorum, umarım sende basarılı olursun

4. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    197
    Ödül Puanları:
    0
    Oh, ilk gün bitti

10-15 dakıka kosu bandındaydım, 5 dakıka da bisiklet. bisiklet gerçekten kalfları bitirdi diyebilrim. napalım 3-4 antrenman sonra atarız artık hamlığı..

beslenme bekledıgımden ıyıydı, daha once ekmek arası şinitzel yerdım, bugün kantınle özel olarak konustum ekmeksız tabaga 4 bütün şinitzeli dilimledi sağolsun yanında salata , birde ayran ohh.. kantınde gelen geçen yedıgım şeye bakıyordu :)

malum okul bıtene kadar biraz acıktım eve geldım pirinç lapasını yedım, 2 amınoasit aldım ve antrenmana gittim.

Şu saate kadar planımda ne varsa tam anlamıyla yaptım dıyebılırım. yaklasık 5 aydır kardıyo yapmadıgım ıcın hamlamışım. koşarken kalflarda baya agrı oldu biraz da kaval kemıgınde..

agırlıklara geçtim ağırlık düşüşü oldugunu da farkettim.. ve salon çok doluydu malesef..

ilk kez protein tozunu salona götürdüm antrenman sonrası içtim, cokta rahatladım. yanına da 100 gr meyve suyu..

şimdi geldim antrenmandan, 5 dakıka sonra tavuk yiyecem, 1.5 saat sonrada son öğün olarak 160 gr ton balıgı.. malesef muz yok suanda az sonra sipariş verecem marketten..

Son düzenleme: 30 Ekim 2012
  5. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    197
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün okula gıtmedım spora erken gıttım, her sey iyiydi.

güzel gündü.. 2. gün bitti..

6. mehmetask

mehmetask Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pazara gitmek
    Yer:
    Aydın
    ilçedeyim eczaneler ölçmüyor nereden ölçdüreceğim yağ oranını?

7. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    197
    Ödül Puanları:
    0
  8. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    197
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün salona gitmedim kargonun gelmesını bekledım, beslenmeyı az buçuk bozdum ama yarın iyi bır kardıyoyla halledecem :)

9. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    197
    Ödül Puanları:
    0
    Bugun agırlık calısmadım 35-40 dk kardıyo yaptım beslenme iyiydi. beslenmem tam olarak programdakı gıbı degıl arada degısık yumruta protein tozu yulaf ezmesi vs.. karısımlar yapıp yıyorum, ama tabı kı karb. cok az alıyorum . meyve 3-4 gunde bir anca tuketıyorum

hadi bakalım bugünde bitti :)

Son düzenleme: 2 Kasım 2012
  10. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    197
    Ödül Puanları:
    0
    bazı özel sebeplerden dolayı yağ yakımını bırakıyorum, 4 ay sonra falan başlamayı dusunuyorum..

Sayfayı Paylaş