Kısa süreli antrenman programı lazım.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve rewind tarafından 28 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rewind

rewind Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Kocaeli
    öncelikle merhaba.

şimdi ilk olarak durumumu anlatayım neden kısa süreli dediğimi.önümüzdeki sene ygs-lys sınavlarına gireceğim.dolayısıyla spor salonuna gidemeyeceğim.çok zamanımı aldığı için.ağustosun 25 ine kadar spor salonuna devam edecegim yaklaşık 2 aylık bir süre.bu süre zarfında zamanımı çok iyi değerlendirmem gerekiyor.
    geçtiğimiz kış yaklaşık 25 kilo verdim ardından 1 ay spora ara verdim sınavlar nedeniyle.sonrasında evde 1.5 ay flexor hocanın verdiği programı uyguladım.sonra tekrar 1.5 ay ara verdim şimdi tekrar başlıyorum 2 aylığına.biraz karışık gidiyorum :).
    bu 2 aylık süre zarfında önerebileceğiniz program var mıdır bunu sormak istiyorum.özel vgcilerin yazdığı veya p90x tarzı programlar var sanırım çok fazla bilgim yok bu konuda.program önerilerinizi bekliyorum.

bu 2 aylık süreçten sonra ders çalışma temposu çok artacağı için spor salonuna gidemeyecegim demiştim ama evde çalışma imkanım var.günde yaklaşık 45 dk.'lık spora ayırabilecegim vakit olucak.evde kapı barfiksim var dumbell seti de alacagım.bunun içinde bir program bulmam lazım en azından formumu korumak amacıyla çünkü ders çalıştığımız için durmadan yemek yiyip oturuyoruz.

son birşey daha antrenmandan sonra yarım kızarmış tavuk alıyorum dış derisini çıkarıp yiyorum.sizce bu yeterli mi veya daha iyi bir seçenek var mı ? (lor peyniri tüketiyorum hergün)

bu arada boy : 1.85 kilo : 78 yaş : 17

şimdilik sormak istediklerim bu kadar.
    ilgilenen herkese teşekkürler şimdiden.

2. rewind

rewind Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Kocaeli
    yardımcı olabilecek yok mu ?

3. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    program programdır kısası uzunu yoktur bence .Bende aynı sebeplerden gecen yıl 1 ay gidebildim salonda hoca varsa en uygununu yazar zaten 2 ayda pek kaybedilecek bi form kolay kolay tutulmaz zaten sana tavsiye salla bunları dersine bak seneye tam gaz devam edersin ;) Yoksa benim gibi mezuna kalıp 1 yıl daha beklersin :)

4. rewind

rewind Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Kocaeli
    haklısın aslında kasmaya gerek yok. 2 ay düzenli yapayım sonrasında elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalışırım.önemli olan ders şuanlık.

5. cagdasniper

cagdasniper Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Kapı barfiksin varsa barfiksini çek, şınavını çek, vücudunu sürekli dinç tut. Can sıkıcı bir tavsiye olacak ama vücudu hayatının her evresinde yapabilirsin, yalnız sınava gireceğin süre zarfı belliyken ev çalışmasıyla idare et derim ben :) tabi ki de senin seçimin benimki sadece tavsiye :)

Sayfayı Paylaş