Kısa Değilim Fakat Uzamak İstiyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve xavihernandez tarafından 9 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. xavihernandez

xavihernandez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Belki başlığı görenler saçma buldular.

17 olmama 4 ay falan kaldı 1.78 boyundayım manken olmak istiyorum.Bunun içinde daha en azından bi 5 cm uzamam gerek aslında bende 5 cm uzamamın cok zor olduğunun farkındayım ama ailemi geniş çaplı araştırdım hep geç ergenlik ve geç gelişme durumları var bende ergenliğe geç girdim ve şu anda sakalım falanda henüz çıkmadı boyumun uzaması için ne yapmam gerek.Yaklaşık 4 aydır BB ile de ilgileniyorum.Legg press ve squat yapmıyorum.Zaten halterdede fazla ağır girmiyorum BB nin en azından şu an için boyumun uzamasını engelleyeceğini düşünmüyorum.Boyumun uzaması için ne yapmalıyım yüzmeye gitmeyi planlıyorum ama BB ve yüzme aynı anda yapıldığında pekte yararlı olmadığını duydum ne yapmayalıyım.Piyasada bulunan bazı ilaçlar var bunların yalan yanlış ve para tuzağı olduğunun farkındayım.En az 17 yaşından sonra kullanıp verim alan arkadaşlar varmı.Yardımlarınızı ve Yorumlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    arama kelimeleri : boy, uzama, uzaması

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş