kısa aradan sonra spora başladım kilo alamıyorum ....

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve HankraLL tarafından 4 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. HankraLL

HankraLL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm beyler. yaklaşık 6-7 ay vücut geliştirme işe uğraştım ve 3 ay ara werdim şimdi tekrar başladım ve önceden de olduğu gibi kilo alamama problemim war. şimdi Optimum protein aldım kullanıyorum . spor öncesi we sonrasi 1'er ölçek alıyorum. uyku düzenim spora gitme gün we saatlerim hep düzenli fakat kilo alamıyorum yardımcı olurmusunuz. boy-180 kilo- 68-69) tşk..

2. alifurkan1

alifurkan1 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    kaç aydır kilo alamıyorsun?

3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Optimum Protein sana Kilo aldirmaz sadece günlük eksik Protein ihtiyacini karsilamana yardim ederki su an icin onun bile sana gerekli oldugunu düsünmüyorum.Biraz daha fazla komplex KH lara yönel günlük yedigin pilav bulgur yulaf v.s oranlarini artir,Kilo alamiyorsan baska bir rahatsizligin yok ise yediklerin yeterli gelmiyor demektir daha fazla yiceksin bunun baska bir alternatifi yok malesef.

4. HankraLL

HankraLL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    .. neler neler denedim şidiye kadar alamıyorum işte 1-2- kilo alıyorum veriyorum hep aynı ... kaslar demir gibi sert oldu genişleyemiyorum sıkıntı büyük :(
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Mart 2015 ---
    spora başladım 65 kiloydum geçen sene şimdi 68 sen düşün.. bir çok şey aldım denedim bi gelişme yok.. kaslar demir gibi ama genişlik yok ...

Sayfayı Paylaş