Kısıtlı Alet,Kısıtlı Zaman

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve byno97 tarafından 8 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. byno97

byno97 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Başlıktada belirtiğim gibi kısıtlı alet(bisiklet,koşu bandı,halter(3 farklı bar),dambıl seti ve masa) ve yaklaşık 1-1.15 dk maksimum zaman var

Neden diye sorarsanız;Yatılı okulda okuyorum bunları aldırmak için bile 220 kişiden imza toplamam gerekti

bu spor(Vücut geliştirme) ile yaklaşık 5 aydır yapıyorum,4ay salon 1 ay okulda olamak üzere devam ediyorum elimde şuan protein tozu(whey),Amino asit(beef aminosi),l-caratin var daha yeni başladım hatta protein tozuna daha başladım desem yeridir şimdi diyiceksiniz niye anlatıyorsun bunları bize direk konunya giriyim ben uzun lafın kısası sizden bana antreanman konusunda yardımcı olmanızı istiyorum antreanman daha çok güç ve dayanıklılık artırıcı olsun istiyorum az zamanda çok iş yani istasyon çalışması tarzı(bütün vücut,süper set sistemi) bu konuda bana yardımcı olabilicek bir hocamı arıyorum yardım edenlere şimdiden çok teşekkürler.

Not:Yazım hataları olabilir lütfen bu konu hakkında can sıkıcı yorumlar yazmayınız.

Son düzenleme: 8 Aralık 2012
  2. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    5x5 power sistemini uygulayabilirsin. Guc kazanmaya yoneliktir. Gucu muazzam sekilde artirir.

Squat 5x5
    Bench press 5x5
    Deadlift 5x5
    Military press 5x5
    Barbell curl 5x5

Bu arada zamininin 1.5 dk oldugnu soylemissin. 1.5 saat mi dakika mi? dakika ise, boyle mucize bi program yok.

Dayaniklilik istiyorsan bu programi. 3x20 seklinde setlere donusturebilirsin.

byno97 bunu beğendi.
  3. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    yanlış anlamışsın.
    1saat - 1 saat 15dk demek istemiş arkadaş :)

byno97 bunu beğendi.
  4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    byno97 istasyon tarzı bir program istemişsiniz aslında ama https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-sadece-2-adet-dumbell-t8554.html evde 2 adet dumbell ile yapılabilicek bir programımız var sizde yatılı olduğunuzu söylemişsiniz bunu uygulayabilirsiniz.Serdar2 adlı üyenin yazdığı 5x5 programıda olabilir ama istersen program çeşitliliği açısından programını günlere bölerek , yukarda attığım linkteki her bölgeden 2 adet hareket alıp serdar2'nin yazdığı temel hareketleri 5x5 yaparak yanlarından 2şer setli o gün girdiğin bölgenin hareketini yapabilirsin.Bu hem hacimlenmeye hemde güç kazanmaya yönelik yardımcı olucağını düşünüyorum yani şöyle göğüs antremanı örneği vereyim.

Göğüs:

Bench Press 5x5
    Dumbell Fly 3x10
    Incline Bench Press 2x10-10-8-8(masa var demişsin)(veya Pullover yapabilirsin masan uygun değilse 3x12 pullover)

byno97 bunu beğendi.
  5. byno97

byno97 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    teşekkürler SİR Arawn ve serdar2,Sir Arawn dediği gibi yapmak banada mantıklı geldi.
    Farklı düşünceler varsa lütfen paylaşın.

Sayfayı Paylaş