kırılan kol bacak sonrası diyet

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve batistr tarafından 9 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. batistr

batistr Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    merhaba arkadaşlar

2 sene kadardır çok disiplinli bir şekilde salonda ağırlık çalışıyordum. aynı şekilde çok katı bir diyet uyguluyordum. hiçbir şekilde hiçbir gün izin günü gibi bir kavramım olmadı 2 senedir. bu şekilde düşündüğünüzde iyi bir fiziğe sahip olmuştum.

ancak 1 ay önce şanssızlık olarak rugby oynarken kolum ve bacağım aynı anda kırıldı. tam da bulk dönemimim ortasında böyle bir şey gerçekleşti. haliyle bu haldeyken o katı diyeti uygulamak hem mantıksız hem de zaten zor olan bir süreci daha da zorlaştıracaktır psikolojik olarak.

doktorların söylediğine göre 6 aydan (şimdi 5 ay) önce salonlara dönemeyecekmişim. bu da 2 senelik süreçte yaptığım tüm çalışmaların kaybolması anlamına geliyor.

şimdi esas sorun burada başlıyor zaten. 5 ay sonra iyileştiğimde haliyle kas oranım eski haline yakın ve yağ oranım ciddi vaziyette artmış olarak dönüş yapıcam. merak ettiğim o noktadan itibaren hangi diyeti uygulamam gerekiyor? cut döneminki gibi bir diyet mi yoksa tüm bunlardan vazgeçip salt ağırlıkla kaslarımı geri mi kazanayım?

fikir verenler için teşekkürler

Sayfayı Paylaş