kılo verme ve sarkmalar

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ultratl tarafından 31 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. ultratl

ultratl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba ocak ayının 2 sınde 114 kılo olarak dıyete basladım.

aslında yıllardır aktıf olarak sporla ugrasırım 10 yıl yuzme yaptım 3 yıl tekvando ve 4 senedırde unıversıtemde amerıkan futbolu oynamaktayım ve 9 senedırde profesyonel olarak olmasada vg yaparım yaptıgım sporlara destek olması amacıyla.

Su an 108 kıloyum kardıyo ve agırlık calısmaları ve tabıkı dıyetle 28 gunde bu sevıyeye geldım ve ılerlemeye devam edıyorum.

Ancak benım en buyuk korkum kılo verdıkten sonra olusacak sarkmalarda hanı 90 kıloya kadar dusme hedefım var daha asagısını dusunmuyorum boyum 184cm ve ırı yapılıbırıyım.

Bu sarkmalar ıcın alabılecegım bı onlem varmı yoksa zaten agırlık calıstıgım ıcın vucut kendını toparlarmı.

konuyu yanlıs yere actıysam uzgunum

2. nitrococuk

nitrococuk Üye

Beğenileri:
    447
    Ödül Puanları:
    0
    açıkcası sarkmalar olacaksa olacaktır. Sadece vücut yağını azaltmaya odaklan ve çalışmaya devam et. Yoluna girecektir.

3. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Ben hiç spor yapmadım hep pc başında oturan birisiydim ve de yanlış bir diyet sonucu hızlı kilo verdim sarkma oldu ama senin spor geçmişin iyi ayrıca böyle spor yapmaya devam edersen sarkma min. olacaktır.

halterman bunu beğendi.
  4. zeynepd.

zeynepd. Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    böyle spor yapıpda zayıfladıktan sonra sarkmadan korkan varsa sadece diyetle zayıflayan birisi dr. başvurup tef gibi gerdirmeli kendini;doğrusu çok şaşırdım...

5. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Ben de 2 sene önce 110 dan 70 e düşmüştüm ve vücudumda çok fena sarkma olmuştu deriyi katlayıp kemerin arasına sıkıştırıyordum ama şimdi neredeyse hepsi geçti sadece göbekte çok az var o da belli olmuyor zaten yani kas kütlesini arttırdıkça düzeldi. Sarkmayı engellemenin en önemli yolu kas kütlesini arttırmak yani ağırlık çalışmaya devam et sakın bırakma. Bana çok dediler zamanında doktora git düzelmez tek yol estetik diye gördük şimdi neymiş ne değilmiş, bu spor her derde deva :D

rockybalboa7 bunu beğendi.
  6. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    ben 110 kilodan 80 e düsdüm, pek fazla sarkma yok acikcasi. sadece oturudugumda sarkma gözüküyor. Ama emin ol olsa bile zamanla gececektir

7. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    10 yıl yüzme 3 yıl tekvando 4 yıl amerikan futbolu 9 yıldırda body hepsini toplayınca 26 ediyor ve yaşın 21 bu nasıl iş bu 4 sporu aynı andamı yaptın

8. ultratl

ultratl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    soylekı

4-14 yas arası yuzme yaptım 15-18 yas arası tekvando 19 yasımdan berı de amerıkan futbolu oynuyorum su an yasım 23 forumda 21 yazıomus bende sımdı farkettım

ve 14 yasımdan berıde yaptıgım sporlara katkı olması ıcın vucut gelıstırme yapıyorum 4 sporu aynı anda yapmadım ama ıkı sporu aynı anda yaptıgım hatta gunde 3 ıdman yaptıgım zamanlar oldu.

9. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    Bu kadar spor yapmana rağmen nasıl sarkma oluyor anlamadım :D

10. ultratl

ultratl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11

sarkma olmadı ama kılo vermeye devam edecegım ve sonucta sarkma olmaması ıcın tavsıye almak ıcın actım konuyu eger bı tavsıyenız varsa buyrun soleyın

Sayfayı Paylaş