kılo veremıyorum? cok klasık oldu ama:)

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve kng0909 tarafından 2 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kng0909

kng0909 Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    yazın gelmesı ıle bırlıkte gecen mart ayında defınasyon yapmaya karar verdım .
    ama sonuc 74 kılodan 76 kıloya cıktım :) bunun sonucu olarak bı yerde hata yaptıgımı fark ettım acaba nerede ?

haftada 4 gun 1.5 saat antreman yapıyorum genelde agırlık antremanı ılk 15 dakıka kosu
    en buyuk sorun beslenmemde gıbı gelıyor.

6.00 - 25 gr pvc ( all one tarzı bi urun genrıseın)
    7.45 - cok az yulaf 1 kuru ıncır 2 kuru kaysı su karısımı
    8.00 - 5 yumurta beyazı 1 sarısı 100 gr cokelek 1 bardak meyve suyu 50 gr kuruyemıs
    11.00 - proteın olarak ne bulursam 20 gr kadar
    13.00 - ofisde ne yemek cıkarsa proteın agırlıklı olarak yıyorum
    16.30 - 1 elma
    18.30 - 200 gr tavuk ufak bı prosıyon karbon hıdratlı pılav , sarma , ufak bı dılım kepeklı yıyecek fılan( bu ogunu sadece spor yapmadıgım gunler yıyorum)
    18.30 antreman
    20.00 - 1 olcek su ıle whey
    23.00 - 15 gram caseın 10 gram soya 250ml sut ıle karısım

beslenmem bu sekılde
    - gun ıcınde ıctıgım cay ve bılumum hıc bır ıcecege seker atmıyorum .
    - cola ve benzerı urunler ıcmıyorum
    - vıtamın hapı kullanıyorum
    - tatlı yemıyorum
    - cok yaglı besınler tuketmıyorum

uzerınde olabıldıgınce calıstıgım ve yaklsık 4 aydır fılan yaptıgım beslenme programım.
    ama bu son ay 2 kılo almama garıpsedım . ocak ayında dıyetı ve sporu bıraktım . o ay sadece 1.5 kılo aldım garıp bı sekılde :D neyı degıstırmelıyım ?

2. carmelo114

carmelo114 Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bornova/İzmir
    Boyum 1.80 kilo 65 ben bu programla hacim yaparım sen zayıflamayı düşünüyosun hayret :D
    Bir kere yağ yakmak istiyosan kahvaltıdan o kuru meyveleri ve meyve suyunu çıkar yulafa lafım yok hatta yulaflı omlet bence işini görür.Tavuk etinin yanına pilav,sarma değilde salata veya buharda sebze tüketebilirsin saat 23'de pro alma tercihin sana kalmış ama su ile karıstırırsan daha faydalı olur ve kahvaltıdaki 50 gr kuruyemiş çok gereksiz

Sayfayı Paylaş