Kıllar İçin Pratik Bir Çözüm

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Rigby tarafından 13 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    düşüncesi bile tüyleri diken diken ediyor yaw:)) sendeki 5 10 tüydür o zaman.. hani ben açık kumralım ince ve sarı kıllarım.. ona rağmen elle çekince beynimde şimşek çakıyor.. :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. DaiMoNer

DaiMoNer Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    yok artık ya eldivenle resmen kılları yolmak bu dostum sen göğüs ve göbek bölgene denedın mı ? ğöğüs kısmı acayip acı veren bir yer bi eldivenle bitecekse bu iş 10 kutu alayım :D

3. SWAGGY

SWAGGY Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar hemen cevap öğrenmeliyim konu dışı biliyorum ama kurabiye çikolata kola gibi basit şekerler idman yapılmadığı gün yani off gün yenilirse yağa mı dönüşür karbonlar gibi? mesela çikolatayı yedik 2 3 saat sonra yada hemen sonra nabzı yükselticek şeyler yapıp şekeri yakabilir miyiz?

4. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    kan şekerini yükseltecek birşey yediğinde insülin fazla şekeri kaslara yolladığı gibi yağ kitlesine çevirip depolar.. şeker ve karbon aynı zaten.. basit şekerli ya da aniden insülini patlatacak miktarda her hangi bir gıda tükettiğinde bu işlem daha yoğun gerçekleşir.. kaldı ki antreman günü ya da off gün vücudda olan değişmez.. tek farkı antreman günü kaslarındaki enerji tükendikçe kandaki mevcut şeker enerji olarak takviye diye kaslara çekilir.. gözden kaçan birşey ise sağlam bir idmanda harcanın kalori 300 400 civarı.. dolayısıyla öyle çikolatanın dibe koyup, nasılsa salonda yakarım hepsini deme:)

5. SWAGGY

SWAGGY Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    kan şekerini yükseltecek birşey yediğinde insülin fazla şekeri kaslara yolladığı gibi yağ kitlesine çevirip depolar.. şeker ve karbon aynı zaten.. basit şekerli ya da aniden insülini patlatacak miktarda her hangi bir gıda tükettiğinde bu işlem daha yoğun gerçekleşir.. kaldı ki antreman günü ya da off gün vücudda olan değişmez.. tek farkı antreman günü kaslarındaki enerji tükendikçe kandaki mevcut şeker enerji olarak takviye diye kaslara çekilir.. gözden kaçan birşey ise sağlam bir idmanda harcanın kalori 300 400 civarı.. dolayısıyla öyle çikolatanın dibe koyup, nasılsa salonda yakarım hepsini deme:)

Haha yok hayır :D Şuan bulk dönemindeyim 300 gram yeşil mercimek 300 gram bulguru koyuyorum tencereye yağsız bi şekilde haşlıyorum sonra akşama kadar yiyorum :D Karbon bakımından kaliteli tüketiyorum yani yağdan inanılmaz nefret ederim birazdan bişey olmaz şeklinde düşünmem ki şeker asla tüketmem meyveye bile seviyeli yaklaşırım ama bu gün okuldan sonra arkadaşlarla bişeyler yapalım dedik çok yakınızda gittik çikolata bisküvi kola falan aldık e şimdi ben yemiyorum demek olmaz ayda yılda bir anca böyle durumlarda yiyorum bu günde eve gelince onu dert ettim işte :D

6. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    sağlığı tehdit eden gıda vs dışında hiçbir şeyin hayat kaliteni düşürmesine izin verme :) belli bir disiplinle bir derece geldikten sonra düzenli sporunu yapar ve aşırıya kaçmazsan sıkıntı olmaz.. kendine dürüst olduktan sonra.. öyle şeyleri kafana dert etme.. öyle ortamlarda aban gitsin :)))

Sayfayı Paylaş