Kılların Kas Çıkmasına Etkisi Varmıdır ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve BiLL tarafından 16 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. BiLL

BiLL Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese Selam...

4 haftadır forumu takip ederek body yapmaya başladım fakat kolumda,göğüslerde, karnımda ( hafif kıllar ) var. Bacaklarımda biraz çok
    bunların kas gelişimini engellemesine bir etkisi varmıdır.Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim...

İyi Forumlar...

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bence kıllar kas gelişmesiyle alakası yok engellemez fazla kıl varsa kasların gozukmeye bılır ornegın gogus kılları fazlaysa kasların ıyı gozukmez onan body cıler kaslarını gostermek ıcın kıllarını kesıyorlar bu benım fıkrım. :)

3. BiLL

BiLL Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Benim sormamdaki amaç futbolcular ayak kasları gelişsin diye ağda veya başka bişey ile ayaklarındaki kılları aldırırlar. Her bölge için aynımıdır.Yoksa değişirmi..

4. CriticaLife

CriticaLife Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    aynı sorunun cevabını bende merak ediyorum bill yanıtlarınız önemli.

Son düzenleme: 16 Mayıs 2010
  5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    kılın kas olusmasına etykısı bence yok ama daha ıyı bılen arkadalarımız gırıp cevapalrlarsa ıyı olur bence kılları almalarının nedenı estetık durmaları ıcın ve kaslarının gozukmesı ıcındır yoksa kıl derıde cıkar kas derının altında bence

6. iris

iris Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    açtığınız konu ve futbolcularla ilgili yazdığınız bölüm daha önce tartışılmıştı, arama yapmayı deneyin bir de.

7. BiLL

BiLL Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    ya başlığı yanlış açtım kas gelişimine engelleyici etkisi varmı olucaktı

8. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bence hıcbır alakası yok kılla kasın kılı neden aldırıyorlar kasları gozuksun dıye kaslarının ustunde fazla kıl varsa kasını orter plajda goremezler cızgılerını o yuzden kesıyorlardır.

9. iris

iris Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    daha önce de aynı şeyleri yazmışsınız, bu yaptığınız forum kirliliğinden başka birşey değil. fikrinizi belirtmek yerine arama yapıp kılların ne ölçüde ve ne kadar etki ettiğini veya etmediğini öğrenebilirsiniz, bi zahmet....
    bir fikir de ben belirteyim konuyla alakası yok ama zaten kirlenmiş bu konu; aynı şeyi 10 defa daha yazın bence, o zaman arama yapmanıza gerek kalmıyormuş P:

Bluediver bunu beğendi.
  10. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    amacınız ne anlamadım adam sormus bende cevapladım 1 kez daha sormus 1 kez daha aynısını yazdım ben nedne arama yapapayım konuyu benmı actım?

11. Ch84

Ch84 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Uzun sene büyük takımda futbol oynamis biri olarak 6 sene boyunca sadece bacagimdaki killari aldım krem ve hamam otuyla.
    Bize denildigine gore kıllar proteinle uzadıgı icin Bacaktaki kasların gelişimini azda olsa engelliyor + Kıllar kasların cabuk kasılmasını saglar ve kramplara neden olur.Dogal olarak performansı düşürür.

zoparrat ve BiLL bunu beğendi.
  12. BiLL

BiLL Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Ch84 açıklaman için teşekkür ederim . Gereksiz konuşmalar olmuş konuda . Okumadan yazıyorlar. Tekrar teşekkür ederim

Herkese İyi Forumlar...

Ch84 bunu beğendi.
  13. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    yaa bu kıl benimde sorunum ama bende kıl az bişiy olsa gene iyi tabiri caizse goril gibiyim ...kıl kas gelişimine engel olmuyor ama kasları gizliyor,göğüs kaslarım kıldan görünmüyor:) kessem bi dert kesmesem bi dert

14. Ravenant

Ravenant Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 4 sene lisanslı olarak basketbol oynadım. antrenörümüz bacaklarında sıklıkla kıl olanlara almasını önermişti ama nedenini hatırlayamıyorum. bende hamamotu tozuyla 3-4 sene boyunca almıştım. saolsun bu toz sayesinde maymun kadar kıllı bacaklarım şuan mükemmel oldu. senelerdir almıyorum ama bacak kıllarım ideal sıklığa indi. kas çalışmıyor olsaynız bile sırf fazla yoğun olan kıllarınızdan kurtulmak istiyorsanız hamamotu tozu kullanın 3-5 sene sonra kullanmasanız bile çok seyrelmeye başlicak o bölgedeki kıllanma.

atıyorum cm2 başına 5 kıl düşüyorsa kullanımdan seneler sonra cm2 başına 2-3 kıl oluyor. belki ilerde daha da azalır. kedi gibi tüy döküyorum çünkü. Hatta ayrıldığım kızarkadaşım üniversitedeki evine tatilden döndükten sonra odasını temizlerken benim kıllarımı bulup mesaj atmıştı heryere kıllarını dökmüşsün diye :) bu komik olay barışma sebebimiz olmuştu tabi aramızın düzelmesi bu konuyla açıldı :)

buarada herkese merhaba ben aranıza yeni katıldım. belki yanlış bir şey yaptım ama biber hapları sayesinde 17 günde 96kg den 83kg ye zayıfladım. çok büyük sağlık sorunları da beraberinde geldi. ani tansiyon düşüşleri, vücudun karıncalanması vs.. bıraktım hapları şuan vücudumu şekle sokmaya çalışıyorum. bu forumun tavsiyelerine uyarak dambıl vs.. aletler aldım evde düzenli olarak günlük çalışma yapıyorum. tek kafama takılan şey çoğu konuda herkesin farklı fikir beyan etmesi. bazı yerlerde mantığıma göre hareket ediyorum bende.

Son düzenleme: 18 Mayıs 2010
  15. indian

indian Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sporcuların bacak kılları vs. bölgelerindeki kıllarının almasının sebebi kas ların gelişimini önlediği içindir ha bu engelleme seviyesi az dır ancak yinede alınmasında yarar vardır ve size pozitif souçları olur

2. neden ise bir sporcunun bacakları vs. kıllı olması pekte göze makul gelen bir görüntü olmuyor malesef

16. BiLL

BiLL Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:10 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:04 ----------

Teşekkür ederim bilgin için hemen aktara gidiyorum :)

17. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Kıllar bu spora engelmidir ?
    Sizce Killar Estetigi Bozar mi?
    Vücuttaki Kılların Fonksiyonu Varmı?
    kılların kesilmesi ile ilgili bir soru
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    - Konu forum kurallarına aykırıdır

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Kıllar bu spora engelmidir ?
    Sizce Killar Estetigi Bozar mi?
    Vücuttaki Kılların Fonksiyonu Varmı?
    kılların kesilmesi ile ilgili bir soru

iris bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş