Kılları alırken başıma gelen olay

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve hacker tarafından 20 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hacker
    Offline

    hacker Üye

    Katılım:
    14 Şubat 2009
    Mesajlar:
    71
    Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar kollarımdaki kılları (tüyleri) bacaklarımı aldığım lapiden kremiyle aldım ama hemen kolumda sivilce çıkmaya başladı acaba ne gibi bir tedavi yapmam lazım bekleyimmi biraz daha yoksa hemen krem mi süreyim aynı krem bacaklarımda öyle etki yapmıyor
     
  2. shownodese
    Offline

    shownodese Üye

    Katılım:
    3 Ocak 2008
    Mesajlar:
    966
    Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    bu aşa yukarı herkezde oluyor losyondar jilet etkisi yapıyor olduğundan olabilir
     
  3. diez
    Offline

    diez ADMIN Yönetici Admin

    Katılım:
    18 Ocak 2006
    Mesajlar:
    12.497
    Beğenileri:
    14.493
    Ödül Puanları:
    123
    Cinsiyet:
    Bay
    keşke demek için geç ama bu tür ürünlerin etiketlerinde ilk defa denediğiniz bölgelerde çok az bir miktar sürülüp alerji yapıp yapmadığı öğrenilmeli der..

    çok ciddi rahatsızlık veriyorsa cilt uzmanı bir doktora görünmenizde fayda var..eminim eczacılar da buna bir çözüm önereceklerdir..
     
  4. castorpollux
    Offline

    castorpollux Üye

    Katılım:
    19 Nisan 2008
    Mesajlar:
    467
    Beğenileri:
    403
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    kullanmayı kes belli bir süre sonra ortadan kalkar... uyarı kısmını okusaydın alerji olup olmadığını öğrenmek için vücudun az bir kısmında test edip sonra kullanın gibi bir uyarı ibaresi olduğunu diez'in söylemiş olduğu gibi görecektin...
     
  5. TT_BOY
    Offline

    TT_BOY Üye

    Katılım:
    6 Kasım 2007
    Mesajlar:
    42
    Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş olsun..
     

Sayfayı Paylaş