kıbrıs

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve melih_1988 tarafından 29 Eylül 2006 başlatılmıştır.

1. melih_1988

melih_1988 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar. Supplament lerin kıbrıstaki satış fiyatı hakkında hiç bilginiz var mı?

2. melih_1988

melih_1988 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güncel

3. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    valla tek duydugum biraz daha pahali oldugu..yine de emin degilim.olmadi netten alirsin kargo ile gelir dcem ama bilmiyorum gumruk sorunu varmi tr den

4. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    kibrisin genellikle herseyin pahali oldugunu war sayarsak pahali diye farz edebiliriz..Fakat ben magosadaki bir ogrenci olarak fiyatlarin ayni hatta Avrupa birligine uye olan bir ulkeye komsu oldugumuz icin bazilarinin daha ucuz oldugunu soliye bilirim 2.2lbs whey optimum (formumuz da en basarili protein tozu olarak dusunuluyo) internet sitelerinden 145 we ustu burada 135 we pazarlikta yapilabiliniyo saygilar sewgiler...

5. cNyT

cNyT Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Türkiyeden götür bence ben girnedeydim orda spor salonuna gittim 1 ay 2.ayımda zaten kıbrıstan bıkıp okulu bıraktım.

Pahalı memleket..

6. taco23

taco23 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Dalış eğitmeni,İşletmeci
    Yer:
    izmir
    Bende ucuz diye duymuştum kıbrısta supların;2ay içinde gidicem kıbrısa araştırıp bakıcam,inşallah bulurum,bilgisi olan arkadaşlar detaylı yazarsa sevinirim(kıbrısın neresinden bulabiliriz,girne,magosa,vs)

7. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    magosadan yaziyorum 5-10 milyon fark ediyo ticareti yada baska bisi yapilamaz en guzel ozellik ise biraz daha fazla parayla istediginiz herseye ulasabiliyosunuz cunki yaniniz awrupa...Adana Amerikan pazarini tawsiye ederim kibrista maalesef...

8. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Bazı arkadaşlar ADANA daki Amerikan pazarındaki ürünlerin sahte olduğunu msnimden sürekli söylüyorlar ve çok sinirleniyorum. Çünkü bilip bilmeden konuşuyorlar öyle düşünen arkadaşlar varsa burda tekrar ediyorum.... ''''Amerikan pazarındaki bütün ürünlerin üstünde hologramlar mevcuttur '''' inanmayan arkadaşlar gelsinler ADANA ya hem ADANA yı gezdirim hemde Amerikan pazarını o zaman görürler :)

9. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    abim yaparim diyosa ciddi sekilde yapar..Sakasina solemiyodur..Kaldiki arkadaslar sunu unutmayin Adana amerikan Pazarinda herseyin gercek olma ihtimali sahte olma ihtimaline gore daha fazla neden mi?Amerikan erlerinin en fazla geliri nerden??İceriden supplementini alirsin (İncirlik Hava Ussu) we disariya satarsin bu kadar basit..Karar sizin bu sahtelikten cok bu supermarket-pazar arasindaki teoreme benziyo karar sizin domates secmesini biliyosaniz...Bilmiyosaniz...TANTO abimin forumda tekrar aktiflesmesine cok sewindim SAYGİLAR.... :D :D

Sayfayı Paylaş