Kış için Kombinasyon kararsızlıgı ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Ahmt9 tarafından 16 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    ben bu kış sağlam bi bulk geçirmek istiyorum ama supplementasyona karar veremedım onumde bir çok seçenek var mesela

1. nitro tech + bcaa + gh max

ant . once 5 gr bcaa ant. sonra nitro tech yatarken gh max + 5 gr bcaa

2. Super pump 250 + size On + Nitro tech

3. noexplode + cell mass + nitro tech

4. amino fx + creatine + nitro tech

ama kararsızım ayrıca başka seçenekler olursada değerlendirebilirim

yardımcı olursanız sevınırım

2. brhmcr

brhmcr Guest

Saglam bir whey, mono kreatin, iyi bir mineral-vitamin destek yeterli olacaktir.
    Ben bunun icin ON whey + Scitec creapure + Olimp vitamin kullaniyorum .
    Ben sahsen pre-workoutlara inanmiyorum, zaten yeterli karbonhidrat aldigimda idmanda istedigim enerjiyi elde ediyorum.
    Supplement plani yaptigina gore zaten cok iyi bir beslenme - idman -dinlenme programin vardir.

3. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    Şoyleki idman programımın sağlamlıgına guvenıyorum cunkı vucudumu tanıyorum ayrıca hard core training yapıyorum.

Beslenme programını ıse kaba taslak kafamda kuruyorum tamı tamına uydugum bi program yok ama et yenmesı gereken ogunde etımı yıyorum sabah kahvaltısında yıyecek halım yokken bile kaçmıyorum.

Aktarda Vitamin karışımı hazırlatıyorum ayrıca içinde koy yapımı safbal keçi boynuzu tozu felan var yani sağlam bişey oluyo insan kıpır kıpır oluyor

Whey olarak Nitro tech kullanıcam hem denemek amaçlı hemde çok sağlam diyorlar

Creatine Olimp Xplode yada MusclePharm Creatine alıcam

birde Amino fx veya Mp Assault dusunuyorum ant. oncesi tozu kullanmak yerine hem arginine almıs olurum hem bcaa ları.

gh maxıda toparlanma için alıcam malum şehir hayatında oksijen alımı biraz kotu oluyor vucut toparlayamıyor.

4. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Benim tavsiyem=Animal Nitro,Animal Pump,Animal Pak,Olimp Creatine Xplode,Nutrex Muscle İnfusion veya Optimum Nutrition Hydrowhey,Muscle Pharm Glutamine

İkinci bir seçeneğim,Bsn Aminox,Dymatize iso100,Bsn No Xplode2.0 veya Assault,Olimp Creatine Xplode,Animal Pak,Muscle Pharm Glutamine

İyi çalısmalar bench_O

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:05 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:58 ----------

Pre workoutlara inanmıyor musun?O zaman no xplode 2.0 veya assault yeni versiyonu,craze veya animal pump u bir denemelisin,eger karbonhidrattan aldığın seye enerji diyorsan bunların verdigi his bambaşka birsey olmalı resmen uçuruyor yorgunluk nedir bilmiyorsun.anlatmakla olmaz yasamak gerek.Ki bu ürünler milyonlarca satıyor kimse ise yaşamayan birseye para vermez buna emin ol protein tozundan sonra en fazla satılan ürünlerdir Pre workoutlar en basitinden bodybuilding.com topseller e bakabilirsin.Tabi tercih yine senin.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:07 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:05 ----------

Dostum beni yanlis anlama ama şimdiye kadar kullandığım en adi dandik kalitesiz protein tozuydu nitrotech

Son düzenleme: 16 Temmuz 2012
    Ahmt9 bunu beğendi.
  5. brhmcr

brhmcr Guest

No explode 2.0, Jack 3 D ikisini de kullandim. Kafein, binbir creatine, basit karbo karisimi (neskafe 3 u 1 arada :) yani seker ve kafein imparatorlugu. Kullandim ne oldugunu gordum, sisirme noktasinda ustlerine olmayan urunler, kullanan biri olarak boyle dusunuyorum. Ayrica bodybuilding bestseller olmak plasebo olmadigini ve kafein, seker satmadiklarini kanitlamaz,supplementreview da bir cok comment var bu konuda. Saygi duyarim dusuncene ama bence gercek bu.

Sayfayı Paylaş