KİMİNLE EVLENECEGİNİZE NASIL KARAR VERİRSİNİZ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve kim tarafından 1 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. kim

kim Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    KİMİNLE EVLENECEGİNİZE NASIL KARAR VERİRSİNİZ? 6- 10 yaş arası çocuklara aşağıdaki soruları sormuşlar, verdikleri cevaplar inanılmaz, zehir bi gibi bir nesil geliyor :) KİMİNLE EVLENECEGİNİZE NASIL KARAR VERİRSİNİZ? "Buna biz karar veremeyiz, Tanrı bunları önceden ayarlamıştır. Biz de kime takılacaksak, bir gün yolda yürürken karşımıza çıkar." Zeynep, 10 yaşında. EVLENMEK İÇİN EN UYGUN YAŞ KAÇ OLMALI? "Yaşla ilgisi yok, evlenmek için aptal olmak yeter" Ali, 6 yaşında (bizden akıllı) ANNENLE BABANIN ORTAK YÖNÜ NEDİR? "İkisi de, baska çocuk istemez." Selin, 8 yaşında. BIR KIZLA BIR ERKEK ÇIKTIKLARI ZAMAN NELER YAPARLAR? "Biriyle çıkmak çok eğlenceli.. Aslında yeterince sabırla dinleyebilirseniz, erkekler bazen güzel konuşuyorlar." Gamze, 8 yaşında. (gerçekten 8 mi dersiniz?) "İlk randevuda birbirlerine yalan söylerler. Ama bu yalanlar ikinci kez buluşmak isteyecek kadar ilginç olmalı" Metin, 10 yaşında (sizce?) - İLK RANDEVUDAN MEMNUN KALMAZSAN NE YAPARSIN? "Eve gidip ölü taklidi yaparım. Ertesi gün bütün gazeteleri arayıp Ben öldüm ismimi cenaze ilanlarınıza yazar mısınız derim" Hüseyin, 9 yaşında. - BİRİNİ ÖPMEK HANGİ ŞARTLARDA DOGRUDUR? "Çok parası varsa." Petek, 7 yaşında (acaba bunun soyadı Di**** mü?) "Kanunlar en az 18 yaşında olmalısınız diyor ama kanunları boşver" Cüneyt, 7 yaşında (delikanli çocuk) "Ben öpmem. Kadınlar öpünce hemen evlenip çocuk yapmak istiyorlar, Ben ugraşamam". Levent, 8 yaşında (daha delikanlı) - EVLİLİK DİYE BİRŞEY OLMASAYDI NELER OLURDU? "Hesabını vermemiz gereken bir sürü bebek olurdu". Murat,8 yaşında (çok zekice) - BIR EVLİLİĞİ, SONSUZA KADAR SÜRDÜRMEK İÇİN NE GEREKİR? "Kadının poposu kamyon gibi olsa da, ona çok güzelsin demek gerekir" Hasan, 10 yaşında (herhalde en dogru yorum buydu!!)

2. codename34

codename34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    walla bak şu konuşanlara yani ne kadar güzel yazmışlar bende 30 yaşına geldim ama hala evlenmedim :)

3. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    adını hatırlayamadım ünlü bi düşünürün bi sözü var

"genellikle bekar erkekler kadınlar hakkında ewli olanlardan daha çok şey bilirler
    zira bilmeselerdi ewli olurlardı"

:D

4. codename34

codename34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla güzel sözmüş yani herkez büyük hızla boşanıyor artık :)

5. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    codename34 eğer evlenmeden bunları diyorsan evlenince işin zor.Sakın çıkma ile evliliği karıştırma.Çıkma hayatının en güzel zamanlarıdır.

Kadınlar değişecekleri inancıyla erkeklerle evlenir ama bu asla olmaz

Erkekler değişmeyecekleri inancıyla kadınlarla evlenir.Ama kısa zamanda değişirler.

Sayfayı Paylaş