KİLOLUYUM FİT OLMAK İSTİYORUM,PROTEİN TOZU MU KULLANMAM LAZIM ? ÖNERİLER ? YARDIM EDİN ?

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve husomen0606 tarafından 17 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. husomen0606

husomen0606 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar,16 yaşında 75 kiloyum.Boyum 1.74.Vucudumda göğüs ve göbek bolgesinde özellikle çok yağlanma var.1 haftadır diyetime dikkat ediyorum ve spor salonuna gidiyorum.Salonda 30 dk koşu,5 dk kardiyo,30 mekik ; 30 dk göğüs , 30 dk karın ve 1.30 saatte kas çalışıyorum.Amacım Fit olmak.Öyle çok kasım olsun falan değil.Bunun için yağ yakıcı mı kullanmalıyım,yoksa kasların hızlı gelişmesi için protein tozu mu ? Yoksa başka bişey mi ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Dipnot:Okul açılana kadar (yaklaşık 2 ay) da ciddi bir ilerleme kat etmek istiyorum,en hızlı ve en yardımcı olucak neyse onu önerin lütfen.
    Dipnot2:16-17 yaşımda olmama rağmen böyle şeyleri kullanmam bedenimce ve kendimce uygundur.Güçlü bir bünyem var,lütfen kullanma demeyiniz.2 ayda ciddi bir değişim lazım.Teşekkür ederim.

2. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    2 ayda ciddi degisim olmaz. Hizli kilo vermek saglikli degil ama bir miktar kilo verirsin.

Protein tozu senin icin gereksiz olur.

Tum vucudunu calistiracak bir baslangic programi ile calisman dogru olur. Su anda yaptigin program dogru degil.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Öncelikle konu yanlış yerde konuyu açmanız gereken yer ise Yeni Başlayanlar Bölümü olmalıydı . Sorunuzu yinede cevaplayacağım uyguladığınız ve antreman sistemine devam etmelisiniz ek olarak yağ yakıcı kullanmanıza gerek olduğunu sanmıyorum zira boyunuza göre kilo fazlanız çok değil .

Sayfayı Paylaş