KİLO ve BEN :)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bodyoguz tarafından 18 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bodyoguz

bodyoguz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrencı
    Yer:
    Ankara
    Kısa olayımı anlatıyım sıze ben kucuklukden berı zayıf olan bırıydım hep zayıftım yıllar bole gectı hep lısede 175 51 kıloydum boyum uzasa bıle kılom degısmezdı hıc sonra lıse bıttı ve ben kıloyu takıntı yapmaya basladım hep gunde 10-20kez tartıya cıkıyodum su ıcsem bıle kac gram aldım dıye bakardım cok ugrastım kılo almak ıcın ve yavas yavas aldım eylulden nısana kadar 51den 65 kadar cıktım bılıncsızce aldım ama cok yedım sonra bende göbek oldu cıktı yanı baya cok garıp olmustu vucudum zayıf ama gobeklı bırsey oldu ve bende spora yazılmayı dusundum mayısta yazıldım 2ay gıttım 70 kıloya kadar cıktım temuza kadar.Aldıgım kılolar vucudumda esıt olarak dagılmıyodu hep göbek cevresıne gıdıyodu bacaklarım kollarım ıstedıgım olcuye hıcbı zaman gelmedı.. Suan gıne gıdıyorum spora ama vucudumda aldıgım kılolar nasıl esıt sekılde dagıtabılırım.Bacaklarım ınce ama bacaklarıma kılo gıtmıyor sankı degıstıremıyorum bacak hacmı mı ve bu bende sktıntı halıne geldı..

Tskederm

2. CrXe

CrXe Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    dostum o kadar kafaya takıcak bişey yok...
    ilk önce kendinle barışık olmayı dene vücudunu kabullen ve işe böyle başla.
    karın bölgende yağ varsa karın çalışmalarına ağırlık ver ama diğer bölgelerini esgeçme

forumda b egzersizlerle ilgili yüzlerce konu var araştır programını yap dengeli beslen ve yağdan uzak dur... şimdilik yapman gerekenler bunlar bence.

ayrıca karın bölgesini eritmek için de 2 günde 1 bu programı uygulayabilirsin

P90X Ab Ripper

iyi çalışmalar

bodyoguz bunu beğendi.
  3. bodyoguz

bodyoguz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrencı
    Yer:
    Ankara
    Sorun bende kılo esıt dagılmıyor sankı 90 kılo olsam bacaklarım hep ınce olacak gıbı degıstıremıyorum ve kılomu esıt sekılde vucuduma dagıtamıyorum... Tskederm video ıcın

4. CrXe

CrXe Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13

dünya tarihinde öyle bi sorun yok ki :D
    egzersizlerini yapmazsan ya da yanlış yaparsan tabikide öyle olur :)
    öncelikli olarak bi antranörle görüş derim. evde yapsan bile sana gerekli bilgileri verecektir

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    body yapıyormusun yanı bdoy yaparsan dagılır bacak calısırsın bacakların buyur gıbı mekık cek gobegı sıkıalstırır demıyorum zayıflar sıkılasır sekle gırer ben sısmanım ama orantılı sımdı zayıfladım gobek yok bende pek kalcalar var sınır oluyorum :)

6. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Lisede kaç cm boyun uzadı?Konuyla alakasız biliyorum ama:)

7. bodyoguz

bodyoguz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrencı
    Yer:
    Ankara
    Bilincsızce olunca bole oluyor benı gören bırı kardesım fıtsınder ama deyılım.Vücudum hacım kazanmıyor cok zor hele bacaklarım hıc kazanmıyor kasda calıssam kıloda alsam degısmıyor sankı :) takıntı oldu bende hemde cok bacak hacmımı degıstırmem laızm..

Lisede nekadar uzadım bılmıyorum ama suan 20 yasındayım 178 71 kıloym

8. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Herkesin derdi farklı tabi:p Benim de bel bölgemde yağlanma var. Bacaklarım bence kalın 63cm. İşin kötü yanı bacaklarımı hiç çalıştırmadım sadece kardiyo ile yağ oranını azalttım löp halde odun gibi duruyo kas:) Sağ dizde problem olduğu için yüklenemiyorum da böyle kabullendim. Üst tarafımı kalınlaştırmaya çalışıyorum ki orantılı dursun

9. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bacak calısınca bacak sısermı sadece bacak sekle gırer altı ıncelır ustu buyur yanı sekıllenır benım de bacaklar yaglı buyuktu hocam bacak antremanı yazınca ılk gunum du dedım benım abcaklar cok kalın dahada kalınlasmazmı dedı yok bacaklarını sekle sokar yap dedı oyle oldu bacaklarım suan ınceldı ve kaslı oldu kardıoda yapıyorum tabı

10. bodyoguz

bodyoguz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrencı
    Yer:
    Ankara
    Kardesım ozamn bacakları nasıl kalınlastırcaz ? Hacımlerını nasıl artıracaz?

11. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bacak calısarak tabıkı sısman bırı bacak calısmazsa o nasıl ıncelır kardıoda lazım o kasları calıstırmakta enerjı harcatıp daha hızlı yag yakımı yapar bacak kasları cok buyuk kaslar cokda enerjı harcalar

hacım ıcın az tekrar cok agırlık

sıkıalstırmak ıcın zayıflatmak ıcın cok tekrar az agırlık ben 20x3 yapıyorum bacagı

bodyoguz bunu beğendi.
  12. bodyoguz

bodyoguz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrencı
    Yer:
    Ankara
    Tmm tskederm denıcem dedıgınızı az tekrar cok agırlık..

13. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Evet bütün kas büyümelerinde temel prensip o şekilde aslında. Atıyorum 3 set yapıyorsan. Ağırlık artırarak örneğin 12/10/8 şeklinde zorlayarak çalıştırman lazım o kası. Bir body atasözünün dediği gibi "No pain no gain" yani acı yoksa kazanç da yok. Kası zorlayıp büyümeyi sağlamalısın. Ama zorlamak derken kaldıramayacağın ağırlığı alıp kasmak değil. Yapabileceğin max ağırlıkla çalışmalısın. Hareketin rutini bozulmamalı ve mümkünse son sette kaldıracağından biraz daha fazla birinin yardımıyla yapman en iyisi. Buna da weider prensibi diyorlar. M&F okuyorum da bu bilgiler ordan:) Ukalalık anlamayın tşk.ler

Sayfayı Paylaş