KİLO ALMAK İÇİN SHAKE YARDIM?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve puer07 tarafından 8 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. puer07

puer07 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba ben de kilo almakta sıkıntı çekenlerdenim. Boyum 1.77cm kilom 64 özellikle kol ve omuzlarım oldukça cılız bir görüntüye sahip. Bunu yenmek için de 1 ay önce iyi bir salona yazıldım. 1 ayda bile vücudum değişikliğe uğradı kollarım özellikle fakat kilomda oynama olmadı. Hiçbir toza bulaşmak istemiyorum. Yemeğimi de meyvemi de okula götürüp rahatlıkla yiyebiliyorum çekilmiyorum yani, toz işi ailemi oldukça gerer yani böyle düşünüyorum o yüzden tamamen doğal yollarla kendime shake hazırlamaya karar verdim. 2 gün önce bir tane hazırlamayı denedim, içine 1 adet muz, biraz fındık ezmesi, biraz yulaf ezmesi, biraz da süt koydum. Bolca kalori ağırlıklı bir içecek oldu farkındayım. Sizce iyi bir shake mi? Başka protein kaynakları ilave etmeli miyim? VE EN ÖNEMLİSİ: ne zaman içmeliyim? Sadece sporun olduğu günler mi içmeliyim ve günün hangi öğününde içmeliyim? Bazıları hemen spor sonrası öneriyor fakat ben gerçekten iştahlı biriyim spor sonrası eve gidip 2 tabak yemek yemek beni daha tatmin ediyor. Önerilerinizi merak ediyorum çok teşekkürler şimdiden

2. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş