KİLO ALMA ACİL

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Rıdvan Eskici tarafından 12 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Rıdvan Eskici

Rıdvan Eskici Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar ben foruma daha yeni üye oldum öncelikle kendimden bahsedeyim 20 yaşında 1.75 boyunda 54 kiloyum. yaklaşık 4-5 ay evde 5 kiloluk dumbellerle internetten öğrendiğim hareketler ve şınav mekik barfiks doğrultusunda spor yapıyordum 1 ay önce spor salonuna başladım kaslarımda azda olsa büyüme var fakat cok zayıfım birtürlü kilo alamıyorum sigarayı bıraktım 3 hafta oldu yine değişen birşey yok gelelim beslenme programıma;
    sabah : 2 tane haşlanmış yumurta yarım ekmek 200 gram civarı peynir 1 yemek kaşığı bal ve tereyağı
    öğlen :1 tabak makarna yada pilav tavuk göğsü
    akşam : valide hanım ne yaparsa fazla fazla :)
    akşam antrenman sonrasında 2 tane 80g. ton balığı
    gece yatarkende yemek olursa yiyorum ( ne denk gelirse ) yemek yoksa peynir ekmek , bazen sucuklu yumurta falan bi şekilde uyumadan önce yiyoruz

sorunum hiç bi şekilde kilo alamamam daha önce doktora falan gittim hertürlü testi yaptırdım tiroit bezlerin hızlı calısıyo mide cabuk eritiyo vb. şeyler dediler sigarayı bahane edenlerde oldu bıraktık yine kilo alma yok bu şekilde spor yapmaktan soğudum yoruldugumla kalıyorum yaklaşık 4 ay ev sporu ve 1 ay salon sporu ama değişim pek yok bu arada 1 saat evvel kollarımı sıkarak ölçtürdüm 32. cm sağ 31 cm sol. birde fotoğraf atayım fakat oturduğum için kaslar iyi görünüyo ve zayıf oldugum için kaslı duruyor fotograf fakat pek öyle değil yardımcı olursanız sevinirim forumda
    Hardline Progainer 5000 Gr hakkında yazılanları okudum sizce almalı mıyım ?

Fotoğraf:

Sayfayı Paylaş