Kütletme , Çatırdatma vs.

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Serwantes tarafından 30 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Serwantes

Serwantes Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkaşlar çoğumuzda vardır bu alışkanlık. Boyun, el ve ayak parmaklarını kıtlatırız. Çok araştırdım ama düzgün bir cevap bulamadım. Küçüklükten beri bu filmlerde iri yarı adamların kavga etmeden önceki hareketlerini taklit ede ede alışkanlık haline geldi bende. Araştırdım bazıları bunun çok zararlı olduğunu söylerken bazıları tam tersini söylüyor. Ama ne olursa olsun bu alışkanlıktan kurtulmak istiyorum. Hayatımın bir parçası haline gelmiş durumda. Kütletmediğim zamanlar artık kendi kütlemeye başladı artık bu son bir daha yapmıcam desemde kendime engel olamıyorum. Benim gibi bu sorunu çekenler varmı. Asıl soru bu alışkanlıktan nasıl kurtulabilirim. Acil yardımlarınızı bekliyorum.

KONU YANLIŞ YERE AÇILDIYSA ÖZÜR DİLERİM...

2. Richard Z. Kruspe

Richard Z. Kruspe Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Aynı sorun bende de vardı arkadaşım boynumu sürekli kütletiyodum artık ağırmaya başlamıştı bir anda kestim ne zaman kütletmek istesem tuttum kendimi iradem bu kadar zayıf olamaz dedim bunu böyle anlatınca çok abartıyorum gibi gelebilir ama öyle değil arkadaşım ne zaman yapmak istersen dur ve yapmamayı kendine sürekli hatırlat ben böyle vazgeçtim bu alışkanlıktan :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Serwantes bunu beğendi.
  3. Serwantes

Serwantes Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Mucburen kendimi durdurmaya çalışıcam ama bir süre sonra ne biliyim sağ sola bakarken bile öyle bir noktaya geliyorki kendisi kıtlıyor boynum.

4. Richard Z. Kruspe

Richard Z. Kruspe Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Siz çabalayın o kıtlamalar kesiliyor :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş