Kütle,Yağ Azaltıp Kaslanmak..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Burak Peker tarafından 8 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Burak Peker

Burak Peker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1. Merhaba Arkadaşlar Ben yaklaşık 4 ay fitness yaptım ilk başladığımda 96 kiloydum hocanın verdiği diyet listesiyle beraber 1 ayda 86 kiloya düştüm ve biraz yağ oranım düştü felan 4 ay yaptım işte biraz kaslar çıktı kolumda felan sonra yaz sınav şu bu derken 5-6 ay yapamadım spor baya eridim ve kilo alıp yağlandım tekrar 94 kiloyum yaş 18 boy 1.84 yağ oranı bilmiyorum ama resime göre %20-22 tahmin ediyorum [​IMG] . spora tekrar başladım 1 ay oldu hocanın verdiği programa uyuyorum ama hocanında hoca olduğunu düşünmüyorum bişey bildikleri yokmuş gibi bide multipower protein tozu ve multipower aminoasit önerdiler aldım ama yeterince kullanıyormuyum veya sonradanmı kullanmam gerekiyor bilmiyorum maddi sıkıntım yok yağ yakıcılar bccaa glutamin önerileriniz varsa alabilirim markasıyla beraber ve nasıl kullancağımı söylerseniz iyi olur. Çalışma Programını az çok hallederim ama beslenme + supplement konusunda yardımcı olursanız sevinirim amacım yağ oranımı düşürüp kaslarımı belirgenleştirmek ama kütlemide azaltmak istiyorum biraz geniş omuzlu ve iri yarıyım vücut ölçülerim. Omuz: 129 Göğüs: 109 Bel: 87 Kol: 37.5 neler önerirsiniz bunu okuyup bilgi veren ilgilenen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum saolun acelem yok sabırlı insanım çok sıkıntı çektim iri yapılı halimle koca k*çımla felan artık kütle azaltıp kaslanmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli Dosyalar:

• indir.jpg
      indir.jpg
      Dosya Boyutu:
      11,1 KB
      Görüntüleme:
      39
  2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Beslenmene dikkat et fazla kardiyo yapma

3. Burak Peker

Burak Peker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    cevap çok kısa olmadımı :/

4. cedric8

cedric8 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Gunluk kalori miktarını öğren ilk 1 ay 300 kalori azalt zamanla 100 kalori düş . Ayda hedefin 2 kg vermek olsun ilk ay 3kg olabilir ama daha fazla olmasın kilonu takip et ona göre kaloriyi arttır/azalt. Düşük karbonhidrat yuksek protein seklinde beslen. Ağırlık çalış biryandanda hiit cardio yap . Supplemente ihtiyacın olduğunu sanmıyorum.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Burak Peker

Burak Peker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yemek Konusunda İnternette Low Carb Diyeti Buldum Onu Önerirmisin + Hiit Cardio kaç günde bir yapiyim ve tek hareket mi yoksa 1-2 hareketmi ? tek hareketse hangisini öneririsniz koşu bandı,bisiklet vs..

6. cedric8

cedric8 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Bulduğun low carb diyetini kendi kalorine göre uyarlarlarsan sonuç alırsin ama bence yağ yakmak için en verimli bulduğum diyet intermittent fastting diyeti eğer yapabiliyosan bu diyeti yaparsan max sonuç alırsın . Kardiyo ağırlık çalışıyorsan 2 gün hiit seklinde yeter ağırlık çalışmıyorsan 3 gün kardiyo yeterli olacaktır . Hiit i bisikletle koşuyla veya evde yapabileceğin seçenekler mevcut hangisi sana uygunsa onu yap ve gün içerisinde bol bol hareket et.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Anadox

Anadox Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaş spora yeni başlayanların supplement sevdasını anlamış değilim 1-2 ay çalış
    antreman yap kasların ağırlığa alışsın bi harekete geçsin sonra başlarsın ama illada kullanıcam diyosasan
    Hedefte yağ yakımı ise whey, karnitin ve hiç kullanmadım ama cla alabilirsin
    Ve madem paradan yana sıkıntın yok alacaklarını weider ürünlerinden seç
    karnitini antemandan 45dk önce al wheyide antremandan sonra 1 ölçek at bunkar yazar zaten
    clanın kullanımını bilmiyorum ama gün içinde 3 hap alıyosun diye okumuştum bunlar yazar söylediğin yerde
    hadi sana kolay gele

Sayfayı Paylaş