kürek kemikleri

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve volkann tarafından 6 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. volkann

volkann Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sa ben volkan 16 yaşındayım box yapıyorum ağırlıkta çalışıyorum göğüs kol karın kaslarım falan baya gelişti kanatlarımda biraz açıldı ama benim tek sorunum kürek kemiklerim çok dışarıda gözüküyor 58 kiloyum kilo olsam düzelirmi yada yapılabilecek hareketlerle falan düzelirmi sebeplerinide merak ediyorum yardımcı olurmusunuz ?:eek:

2. *BaRMaN*

*BaRMaN* Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    dostum boyunuda yazsaydın iyi olurdu.

3. BLACKFLASH

BLACKFLASH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    asker
    Yer:
    Türkiye
    görmeden birşey denilmez be kardeşim. Belki genetiktir belkide sen abartıyorsundur. Birşey diyemeyiz -önce görelim resmini-

4. volkann

volkann Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boyum 1.76 tamam fotoyu ayarlıyıcam

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:16 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:06 ----------

Uploaded with ImageShack.us

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:16 ----------

kimse cevap vermeyecekmi :(

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:30 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:37 ----------

????????? cevap verecek yokmuuu

5. volkann

volkann Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    birisi yardımcı olsa ne olur??

6. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    sorum şu dik durduğunda mı çektin bu resimi yani vucut eğriyken dışarda durması normaldir ha sen hep eğri duruyorsan belki omurga eğriliği de başlamıştır ama bunlar yoksa genetik olabilir eğer çok kafana takıyorsan bir doktora görün derim.

7. *BaRMaN*

*BaRMaN* Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    furkan'ında söylediği gibi dik durarak fotoğraf çekip koyarmısın buraya bu fotoda sanki rahat durmuş ve omuzlarını düşürmüş gibisin duruyorsun? bildiğim kadarıyla boksörlerde kilo azlığı olanlarda özellikle, kürek çıkık olur çünkü gard alma hareketiyle alakalı olarak. kolların çok uzun değilse ve dik duran halinle böbreklerini koruyamıyorsan kısacası omuzdan dirseğe kadar olan kolun üst gövdenin yanlarını kapatamıyorsa haliyle kendine eğim vermen doğal. onun verdiği bir vücut esneklik alışkanlığı olabilir diye düşünüyorum ama hocan eminim daha iyi yanıtlar bu sorunu. her neci olursan ol 1.76 boy için 58 kg çok azdır en az bir 65-70 kg arasına ulaşmanı öneririm.

volkann bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş