Kür Ve Diyet Günlüğüm

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve W-TrX tarafından 19 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. W-TrX

W-TrX Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkeze Merhaba ben yağ yakımına yazın girecektim ama sakatlaman yüzünden giremedim anteramanlara başlayalı 45 gün civarı oldu ama iğleşme sürecimde iyicene göbek bağladım ve çok kötü bir görütün oldu spor gönül vermiş bi abimle hazırladığım yağ yakım günlüğü yazım sizin fikirlerini ve önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekürler.

Diyet 8 yada 10 hafta sürücek

Diyetimde Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe günleri normal anteraman tek bölge arkasında 30 dakikalı düşük yoğunluklu cardio Cuma günü ise yüksek yoğunluklu 45 dakika cardio

Bu 5 gün dilimindeki dietim 1700 kalori 200 gr protein 210 gr karbonhidrat 25 gr yağ içeriyor

Cumartesi dinleme günü 1800 kalori 212 gr protein 265 gr karbonhidrat 29 gr yağ içeriyor

Pazar günü ise 1800 kalori 190 gr protein 310 gr karbonhidrat 20 gr yağ içeriyor

Bunu dışında Animal Cuts , Protein Tozu , Bcaa kullanmayı düşünüyorum

Bunlarla Beraber diet boyunca haftada 250 mg güç kaybı ve enerji için testeron protein sentezini artırmak için ise 200 mg primabolan vurulucam ayrıyetten c vitamini ve d vitamini kullanıcam primabolan su tutuyo diyceksiniz ama salonda dağa önce deneyen arkdaşım çok iyi sonuç aldı kür ve diyet bittikten sonrada 25 gün su atma diyeteti yaptı ve 11 kilo verip nerdeyse üstüne kas kütlesi koydu şimdiden teşekkürler. Ekimin 5 De diyette başlamayı düşünüyorum

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.543
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş