Kür Döneminde Supplement Kullanımı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve uzera tarafından 14 Şubat 2006 başlatılmıştır.

1. uzera

uzera Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar herkese selam.
    Ben yaklaşık 5 senedir Body building sporu ile ilgileniyorum. İlk kürüm Sustanan ve Primobalon' dan sonra, 1 senin sonunda , Deca,Enantet ve Dianoboldan oluşan 8 haftalık yeni bir küre bugün başladım. Elimde Gnc marka Creatin , Ultimate marka Amino 2000 aminoasit ve Ultimate marka Iso Coll protein tozu bulunmakta. Bu kürü uygularken bu suplementleri kullanmalımıyım?Yada kullanmayıp kür bitiminde mi kullanmalıyım. Eğer kürle beraber kullanmam gerekiyorsa nasıl kullanmalıyım? Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirseniz sevinirim.Şimdiden herkese çok teşekkürler.

2. irresistable

irresistable Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    TAMAM KİMSE YAZMAMIŞ PRO BİLGİLERİ DİKKATLİ DİNLE

öncelikle ceratin nedir kardeş kreatin kas ların protein sentezlemesi için mutlak gereklidir

ve piyasadaki en iyi protein tozu olan ULTİMATE NİTRO İSOCOOL ALMIŞŞIN ELMALIMI VİŞNELİMİ :)

ÇÜNKÜ İSOCOOLDA 26 GR MINDA 23 GR. PROTEİN VAR 1.

VE BU 26 GR.DA 0 YAĞ 0 KARBANHİDRAT VARDIR SENDE ALMADAN İNCELEMİŞŞİNDİR

NEYSE KONUYA DÖNELİM TEK BAŞINA BU KÜRE BAŞLAMADAN ÖNCE CREATİN BİR DAHAKİ SEFERE UNİVERSAL 300GR AL EN İYİ SONUCU VERİR VE 10 KANA KARIŞIR BİZİM ECZACI KANKA DİYORDU UCUZDA ADAMIN BİLDİĞİ VAR.

SON SÖZÜM İSOCOOL LA + CREATİN

BİR KARIŞTIRMA KABINA 1 ÇAY KAŞIĞI CREATİN (EĞER YENİ ALDIYSAN İLK 7 GÜN İÇİN GÜNDE 4 DEFA 1 ÇAY KAŞIĞI 7 GÜN SONUNDA GÜNDE BİR ÇAY KAIĞI) + İSOCOOL 1 ÇORBA KAŞIGI 26GR EDİYOR KOY KARIŞTIR SONRA DA ÇALKALA VE ANTRENMANDAN 10DK İÇİNDE İÇ. ANTRENMAN YOKSA SABAHLARI 1 KERE VE AKŞAM ANTRENMAN DAN SONRA OK.Mİ

3. uzera

uzera Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum, verdiğin cevap için teşekkür ederim ama benim sormak istediğim soruya cevap vermemişsin.Bana normal kullanımından ve ürünlerin içeriğinden bahsetmişsin.Ben bunları zaten biliyorum.Benim burada sormak istediğim şey kür devam ederken kullanımın ne şekilde olacağıydı.
    Teşekkürler.

4. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Uzere;

bana sorarsan yazdıgın supplementslar gaet yeterli.. Ama Isocool tawsiye etmem.. onun yerine Whey Protesin ürünlerinden al .. %80 i protein %15-20 si carb. olan ürünlerinden.. carbonhidrat almaktan sakın cekinme... zaten 5 senedir bu isin icindeysen ii bilirsin.. carb almadan ne kür bi ise yarar ne de yaptigin body.. hem bu urunlerin icindeki carb, komplex carb... yag cok az...
    Protein ve Carb tüketimini kür boyunca maximuma cıkarman lazim

5. cagatay

cagatay Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kur ne be

lanet olasıcalar !!!!!!!!!!!!! kur neymıs herkesı kendınız gıbı bılıyomu sanıyosunuz..nıtczz nıtczz nıtczzzz...tovbe tovbee...(şakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa)saka yaptım gulun hadı...saka bı yana kur ne demek cabuk bılgı verın burası bılgının paylasıldıgı bır toplum

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Yav kardesim nasıl usluba sahipsin düzgün konuş bizde adam gibi cevaplayalım

7. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Flexor usta;

Cagatay ucmus, baska bi boyuttan katılıyor foruma...

8. mixtape

mixtape Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    malatya
    Kür

Kür yapıp şampiyonayamı katılacan kardeş. Senin kullandığın ilaçlar bu sporun gazozu aslında. Kür yapman için en öenmli şey vücttan atılması gerekn fazla kilolar ve alacağın kas miktarı bu tür ilaçları en fazla 21 gün kullanman gerekli kulladıktan sonra 35 gün ara verip vücudun dinlendirilmesi gerekir. Çünkü vücutta tahribat olmaktadır. Bence kondisyon yükle sen

9. Myostatin

Myostatin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antrenör-dieyetisyen
    Yer:
    frankfurt
    bence sup olarak kür icinde bence en fayda getircek olan protein whey dir !! NEDEN ? cünkü emilim süresi proteinler arasında en hızlısı olan whey dir !!! ne zaman en büyük faydayı saglar ??? idandan önce ve direk idman dan sonra . idmandan sonra glucose la karıstırırsan daha iyi faydasını görürsün .neden ?? cünkü clucose kana hızlı gecer ve insulinin salgılanmasını saglar bu da sana cok iyi avantajlar saglar !! fakat bu ayrı bir konu
    saygılar sporcu arkadaslara

10. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    Re: Kür

kardes kür yaparken genelde kilo verilmez bi kere... hatta en iyi verimi alabilmek icin iyi beslenirsin ve bir kisim yag kazanirsin kasla beraber benim bildigim. 21 günlük kürdende hayir gelmez zaten. 3 haftalik kür ne ise yarar ki? kac kilo kas elde edebilirsin 3 haftada? ve neden 35 gün ara veriyorsun 36 veya 34 olmuyor mu :) konidsyon nerden cikti onuda anlamadim hadi neyse öptüm yanaklarindan mucux :lol: saygilar. ;)

11. kanatsizmelek

kanatsizmelek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    KURDE SUPLEMENT(yeni)

KURDE SUPLEMENT
    MERABALAR...IKINCI KURUMU YAPICAM KULLANACAGIM STEROIDLER DIANABOL.PRIMABOLAN,ENATHATE,WINSTROL,CLUNBETEROL 8-10 HAFTALIK BIR KUR PROGRAMI.....YASIM 26..IKI YIL ONCE VATANI GOREVIMDEN ONCEDE KUR YAPMISTIM..VE SUANDA 6 AYDIR CALISIYORUM.SIZE ASIL SORUM KUR ILE BIRLIKTE KULLANACAGIM SUPLEMENTLER..ELIMDEKILERI YAZIYORUM .....ULTIMATE WHEY PROTEIN.UNIVERSAL AMINO ASIT 2700 350 TABLET,CREATIN,UNIVERSAL GLUTAMIN,BIRDE UNIVERSAL NOX3....TECRUBELI ARKADSLAR NASIL KULLANMAM GEREKTIGINI BENIMLE PAYLASIRSINIZ SEVINIRIM CEVAPLARINIZ ICN SIMDIDEN TESEKKUR EDERIM ...SAYGILARIMLA CEM CORUMLUOGLU...

NOT:BASLIK ACMADAN FORUM KURALLARINI OKUDUM UMARIM HATA YAPMAMISIMDIR...SEVGILER

duzeltme:moddan uyarı geldı yanlıs yere konu acmısım ozur dılerım ........

Sayfayı Paylaş