Kür öncesi ve Kür zamanında nasıl bir antrenman programım olmalı??

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ahmetk. tarafından 18 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ahmetk.

ahmetk. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili hocalarım...

kg:83
    boy:181cm

sevgili hocalarım şubat başlarında 1 aylık bi küre gireceğim...
    sizce öncesindekii bu 2 aylık zamanda nasıl bir antrenman uygulanmalı ve kür esnasında nasıl devam edilmeli...

2. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    ne kürüne giricen?

Danny Boy bunu beğendi.
  3. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    1 aylık küre gireceksen hiç girme derim zaten 4.haftadan sonra etkisini görmeye başlayacaksın .

4. ahmetk.

ahmetk. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    anabolizan

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:44 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:40 ----------

hocam bunu bana söyleyen cok kişi oldu.bu sporda yeni değilim daha öncede suplement kürleri yatım ama düzenli bi dönem olmadı hiç.şimdi bu imkana sahibim ve bu ilk steroid kürüm olucagından süreyi kısa tutuyorum.tabi bunu kendi kafamdan 4 hafta diye belirlemedim hocam.daha öncede bunu yapan arkadaşlarımdan bizzat görerek böyle karar verim.suplementlerlede destekleyip tatminkar bi sonuca ulaşırım diye düşünüyorum. sizce...

5. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    tamam işte bulk mı definasyonmu

kaç testo
    kaç bolde-deca vs...
    yazda ona göre diyelim

ahmetk. ve Danny Boy bunu beğendi.
  6. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    4 hafatlı kurden bısey olmaz sırf kendını kandırma ve hocaya para kaznadırma ı kuru olur

bu arada anabolızan harıcı kur nasıl yapılıyor kı :)

kısa esterde mın 6-8 hafta

uzun esterlerde ıse 10-16 hafta ıdealdır

4 hafta kur yapılcaksa hıc yapılmasın bosuna vucuda yuk bındırmekten baska ıse yaramaz

evet profesyonel kurler vardır 4 haftalık ama onlar konu dısı su an ılk kurde olmaz ole seyler hatta 10.kurde bıle olmaz kıse kurler ıcın bazı ılaclar kullanılır bır usulu vardır ona gore yapılır

bu arada sana 4 haftalık kur olur dıyenlerın hepsı bu konuda 0 bılgıye sahıp bır daha o kısılerden saglıgının ıcınde oldugu bır tavsıye almassan kendıne bır ıyılık yapmıs olursun

ahmetk. bunu beğendi.
  7. ahmetk.

ahmetk. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

-metandianabol(rus)
    -enantat(sırp)
    -propionat testo
    -clambiterol
    -wistrol(stanazolon

tedavisi içinde bişiler alacagım .. mglarıda 1 aylık bu sürece göre ayarlanacak..

tamam tabiki 4 haftalık kür olmaz bende duymadım bunu..yanlız bu kürü 4 hafta uygularsam hiç bişi olmazmı yani??

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:57 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:54 ----------

hocam anlıyorm bende ztn duymadım 4 haftalık bi kürde bişey olmaz derken hiç bi sıcrama yaratmazmı yani..benim amacım ztn ufak bi sıcramadan sonra üstüne suplementlerle tamamlamak cok abartı bişide istemiyorm yani..

bide saglık acısından kısa süre olması iyi değilmi

8. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    sana demek istediği küre gireceksin bari yapmışken tam yap demek istiyor.8 hafta girirsen daha iyi olur çünkü vücudun aldığı zarara değsin en azından 4 hafta giricen bi 4 hafta daha niye eklemiyorsun tam yap bari işi yarım yamalak olmasın öyle.define amaçlı sanırım kürün ama yazın yapman daha mantıklı kışın bulk yap.Ayrıca bilgiye sahip değilsin gördüğüm kadarıyla bilmiyorsan hiç kalkışma böyle şeylere salon hocan para kazanmak için uğraşıyor kim bilir sana kaça satıcak orjinalliğindne eminmisin ? Bu anlamıyor sahteyi versem anlamaz filanda diyebilir.

9. ahmetk.

ahmetk. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tamam hocam sizce bu ilaçlar kombine yapılabilirmi 8 haftalık bi süreçte eksik yada fazla yada alternetifler nelerdir..

evet cok bi bilgim yok ama ilaçlar saglam yerden gelicek hocam o konuda sorun yok yani sadece ne ve nasıl kullanmalıyım sorunu var?:)

10. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    ilk kür için böyle bir kür önerilmez. İlaçları almadıysan örnek kür tavsiyelerine bakmalısın.Propionat 1 gün arayla vurucağını biliyorsun değilmi

11. ahmetk.

ahmetk. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    daha gelmedi daha.inceledim genelde testo veriliyor galiba ilk kürlerde sizin yazabiliceğiniz bi kür varmı bana ?

12. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:

bu steroıdlerın beraber kısacık bır kurde hıcbır mantıklı kullanımı mumkun degıl ılla kısa yapcaksan 6 hafta yap ve su sekılde olsun barı bır sonuc gor bıtınce .

1-hafta : 300mg testo p + 20 mg dıanabol
    2.hafta : 400mg testo p + 30 mg dıanabol
    3.hafta : 500 mg testo p + 40 mg dıanabol
    4.hafta : 500mg testo p + 40 mg dıanabol
    5.hafta : 400mg testo p + 30 mg dıanabol
    6.hafta : 300mg testo p + 20 mg dıanabol

clen - wınstrol(baslangıc ıcın gereksız )-testo e nın bu gıbı kısa bır kurde ne ısı var gereksız hocan sırf gozunu boyamak ve para kazanmak ıcın bu kuru sana yazmıs bu steroıdler bu sekılde kullanılmaz dıanabol estrojen manyaga yapcak senı zaten clen ne ıse yarıcak yada wınstrol ne mantıkla konmus yada etkısı 4-5 . haftadan sonra gorulen testo en ne alaka burda

ama benım tavsıyem elındkeı ılaclara gerek yok sadece testo e yeterlıdır ılk kurde

10 hafta x 500 mg oldukca ıyı bır baslangıc olur

Son düzenleme: 19 Kasım 2011
    ahmetk. bunu beğendi.
  13. ahmetk.

ahmetk. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cok saol danny boy.. tavsiyelerine uyacağım acıkcası ilk defa oldugundan yanlış bişi yapmak istemiyorum sence 6 haftalık testo yanında ne olabilir yada senin bana başka önerin olabilirmi aceba ilaç konusunda..

14. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    benım onerım ılk kurde kısa ester degılde daha genel olan uzun ester almak yanı

10 hafta 500mg testo enantath

ve bnce dıanabole bıle gerek yok zaten ıyı bır kas ınsa eder testo ılk kur ıcın

bu arada dıkkat etmen gerek suna testosteron ama hangı ester eger kısa ester yanı prıpoınat ıse 6 hafta olur ama enantath ıse olmaz mın 8-10 hafta olur

15. ahmetk.

ahmetk. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kısa esterle uzun esterin farkı nedir danny.. dianabol+enantat olabilirmi..
    deca ile dianabol yakın etkiyemi sahip..

16. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    dianabol ile kullanabilirsin ama eğer testo alırım diyorsan oda olur dianabol testo enanth 'ın etkisi başlayana kadar dianabol alınabilir ama burası sana kalmış kullanıp kullanmamak.

17. ahmetk.

ahmetk. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yani ilk küriçin enantat + dianabol iyimidir + decaya gerek yokmu 6 haftalık kısa esterli bi kür iyi bi sonuç getirirmi
    bide danny boy tedavi için nolvadeks ve priviron ..pregnel,virigen bunların hangisi kullanılmalı küre girmeden önce ne yapılmalı sonrasında ne yapılmalı..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:53 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:44 ----------

kısa esterle uzun esterin farkı nedir danny.. dianabol+enantat olabilirmi..
    deca ile dianabol yakın etkiyemi sahip..

Sayfayı Paylaş