Kür Önerileriniz

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve apmc tarafından 2 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. apmc

apmc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba boyum 1.86 kilom 78 yaşım 20 ektomorf vücut tipine sahibim ve spora başladığımda sadece 69 kiloydum nisan sonundan beri spor yapıyorum ve haziran başından beri dymatize iso 100 protein tozu kullanıyorum. Beslenmeme çok dikkat ediyorum ama bazı günler eksik kalabiliyor okul vs. yüzünden. Bir çoğunuzun supplement kullanmak için erken olduğunu söyleyeceğini bilecek kadardır forumu takip ediyorum ama ben hocam ve bazı tecrübeli arkadaşlarıma danışarak protein tozuyla başlama kararı vemiştim. Zaten yağ tutmayan bir vücut tipine sahip olduğum için yağsız kas kütlesi kazanmaya çalışyorum ancak yağlanmakla da şimdilik hiç bir sorunum yok. Minik otobiyografimden sonra yardımınıza ihtiyacım olan konuya gelirsek Dymatize iso 100 ü sabah kalkar kalkmaz ve anremandan sonra kullanıyorum ancak bu haftasonu itibariyle creatine ve bcaa veya kompleks aminoasit kullanımına başlamayı düşünüyorum creatine olarak aklımda hem protein tozundan memnun olmamdan hem de uygun fiyatindan dolayi dymatize micronize creatine var ama bcaa mı yoksa amino asit mi ye hala karar veremedim çünkü iso de 5.5gr bcaa zaten bulunuyor ve ben amino asitler hakkında çok bir fikre sahip değilim ne önerirsiniz? Cahil çocuk kes sesini ve amino bcaa veya creatine yerine şunu al saçmalama derseniz o da kabulüm dediğim gibi amacım kas kütlesi haftada 6gün aksatmadan antreman yapiyorum bu arada şimdiden teşekkürler

2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    6 gün antreman fazla ,creatine+bcaa uygundur .Bol yumurta tüket en uygun amino asit yumurta

apmc bunu beğendi.
  3. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    Haftada 6 gün ve yağsız büyüme ?
    "Beslenmeme çok dikkat ediyorum ama bazı günler eksik kalabiliyor okul vs. yüzünden."
    ilginç, yumurta yiyorsan amino asite gerek yok, herhangi bir mucize bekleme.

4. apmc

apmc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tam olarak eksik kalabilen şey genelde yumurta uyandıktan sonra acele çikmam gerekiyorsa ahvaltiyi fistik/findik ezmesi ve balli sandvicler kisacasi karb agirlikli gecirebiliyorum bazen mucize değil kas kütlesi geliştirmeme yardimci destekk ürünler ariyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Ağustos 2014 ---
    programim 3günlük 1gün dinlenerek 2kere yapiyorum programi azaltmali miyim? bcaa olarak ne önerirsiniz? xtend vardi aklimda ama kapsül bir ürünü tercih ederim acikcasi

5. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    aşırı calısıyorsun, beslenmenin karsılayacagı kadar antrenman yapmalısın, sende dıyorsun bazen acele cıkmam gerekıyor vs.
    haftanın 6 gunu antrenman yapıyosan önce supplementsız beslenmenı hatasız oturtmak zorundasın. gercı oturtsan yıne haftanın 6 gunu fazla. kaslarına dınlenme fırsatı vermelısın

6. apmc

apmc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    aslinda 6gün gitmemin asil sebebi spora gittiğim günler dinlenmeme beslenmeme genel olarak daha çok dikkat etmem. neden bilmiyorum ama spora gittiğim günler daha konsantreyim ama azalticam dediğiniz gibi hocamla da tekrar konuşup

Sayfayı Paylaş