Küpe takanlar bakabilir mi ?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Bulut Özgöz tarafından 13 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Bulut Özgöz

Bulut Özgöz Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar ben kulağımı deldirdim 2 hafta önce fakat küpe ringde düştü iskif yaparken. Sonra o küpeyi bulamadım. Halka küpe aldım ve takmayı denedim fakat hata yaptım sanırım. Galiba halka küpe hemen takılmıyormuş. Apse oldu hafif şişkinlik gibi bişey var. Şimdi ise düz küpeleri rahatlıkla takerken halka küpeler kulağımın arkasından çıkmıyor sebebi yara olmasından dolayı mı yoksa kulağın deliğinin tam oturmaması mı ?

2. bayomuz

bayomuz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sorun olmaz da sen halka küpe takma hemen ve benden tavsiye kalın küpe tak 1 ay delik biraz büyüsün ki halkayı rahat takarsın.Halka küpe başta girmez evet alışman lazım biraz bide oyna elinle külak memeni çıkar illaki...Apse içinde şunu söyliyim çoğu kişide olur o teramisin sür biraz iner.Benim hala durur o şişilik iki sene oldu :)

3. Bulut Özgöz

Bulut Özgöz Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Teşekkürler

4. atomkarınca01

atomkarınca01 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Ben kaşımı deldirdiğimde böyle sorun yaşamıştım basit olarak emlendirici crem ve temiz bakmakla çözdüm

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

5. Bulut Özgöz

Bulut Özgöz Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Bende ilk aldığım küpeyi taktım delik rahatlasın diye. Sürekli krem falan sürüyorum , arada bir tantirtiyot ile temizliyorum falan. İyi geliyor. Yaralar falan iyileşmeye başladı bir kaç haftaya geçer diye düşünüyorum yaralar :)

Sayfayı Paylaş