Küçük Bir Sorum Ve Sorunum...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve makay tarafından 27 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. makay

makay Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Hocalarım ve büyüklerim oncelıkle selamunaleyküm ben Mardin ' in İlinin İlçesinde yaşayan 17 yasında bir lise son öğrencisiyim derslerim ve planım var sporumu evde kendı 2 adet 10kg dambıllarımla ve kendım yapmış oldugum bi 30 kiloluk halterle calısıyorum ...uzatmak istemem sorum şudur hocalarım ve saygı değer bftr üyülerine...

30 kiloluk halterimle bench presse başlayalı 1 ay olmak üzere önceden dambıllarla göğüse ztn bi hacim kazandırmıştım yani atletliyken belli oluyor göğüs kasları azda olsa ama boyum : 1.83 kilo 60 felan olması lazım benim istedğim evdeki halterimle 2 adet dambılla ne kadar sürede göğüslerin üst taraflarıda şişer ve aşağısındaki çizgi böyle belirlenir ve 2 göğüs arasında çizgi oluşsun istiyorum..ne kadar zamanımı alır bu olay acaba dambıllarlada yatarak acma kapama kaldırma yapıyorum göğüs calıstım günler 1 haftada 2 bazen 3 defa göğüs calsıyorum..kilo almammı gerekiyor acaba ozamanda göbek olur diye korkuyorum?lütfen bilgi vermrsinzbench_O

2. makay

makay Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cevap verebilecek bir hocam varmı?

3. makay

makay Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları: