Küçük bir katkım olurmu?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve era40 tarafından 14 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. era40

era40 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    12
    Değerli kardeşlerim ve büyüklerim.Kırk iki yaşında bir arkadaşınız olarak boşa geçirdiğim sporsuz ve sağlıksız,günlerime hayıflanıyorum.15 gündür yıllar önce bir gazla aldığım bench sehpasını ve ağırlıklarımı tozlu raflardan indirdim.Forum 'u uzun zamandır takip ediyor ancak hiç bir geliştirici için çaba sarf etmiyordum.Malum sigara vs gibi alışkanlıklar sonucu koah başlangıcı ile karşı karşıya kalınca dr.tavsiyesi ile spor yapma gerekliliği doğdu.Uzun lafın kısası burada gerçek ten bilgili ve doğru tavsiyeleri olan arkadaşların yazdıklarına kulak asmak ve geç olmadan benim gibi mazeretler üretmeden bir an önce spora ve beslenmeye sarılın nacizane tavsiyem ,örneğin 15 gündür buradaki antrenman ve beslenme konuları sayesinde yaklaşık bir kilo aldım ki yıllardır bir gram bile alamıyordum.Yine yaşıma uygun olduğunu düşündüğüm antrenman programları ile çalışıyorum ve vücudumda bir takım sağlıklı sinyaller aldığımı en azından daha keyifli olduğumun farkındayım ben bu saatten sonra tabiki musabık bir sporcu olmayacağım,ancak sağlıklı bir beslenme ve yaşam sürerim umudundayım.Çok uzattım kusura bakmayın sizden ricam yaşınınızın kıymetini bilerek mazeretsiz bahanesiz (evde olurmuki,param yok ,beslenemiyorum v.b)mazeretlere sığınmadan (kesin bir yol bulursunuz)lütfen bir yerden başlayın.öncelikle bu platformu oluşturan ve faydalı bilgilerle yazılarını paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.sağlıklı ve mutlu günler dilerim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Jacc0, ujohnz, Devon ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    43
    sana olabilecek en iyi tavsiyeyi veriyim, kaç yıldır kullanıyorsun bilemem belki 20 25 yıldır ama sigarayı bırak ona harcıcağın parayı beslenmene harca, ne güzel spora başlamışsın yürüyüş ve koşu yaparak vücudundaki nikotini daha rahat atarsın ve daha az ararsın sigarayı spor yapmayan insanlara göre şanslı olursun bu konuda, bence bu şansı değerlendir.

era40 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş