Köye Yaşayan Biriyim. .

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve St@mP tarafından 16 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. St@mP

St@mP Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    s.a forumda baya bilgi edindim. Yanlız ben köyde kaldıgım için spor salonuna gitme imkanım yok. Köyde, köy işlerini falan yapıyorum 50-100 kilo taşıyabiliyorum . Eve kömür götürürken 2 şer 3 er torba kaldırıp götürüyorum.
    Kendime 50 kg demir döküm dumbell set alıcam.

yaş 17 boy 1,87 kilo 65

http://www.hepsiburada.com/Liste/de...aspx?productId=spordelta584&categoryId=387329

Bu seti almayı düşünüyorum.

Köyde düzenli olarak şınav mekik çekiyorum.
    En son Aralık ayında tartıldım. Kilo almaya başladıgımın farkındayım göbek çıkmaya başladı.
    Vücudum azda olsa gelişmeye başladı.Göğsüm belimden daha geniş.
    Bana köyde kaldıgım için beslenmede falan bir program listesi ayarlıyabilirmisiniz. Kusura bakmayın rahatsız etmek istemezdim ama benim şartlarıma uygun konu bulamadım daha halen araştırıyorum . Yeni başlayanlar bölümünde her konuyu inceliyorum bilgi toplamaya başladım az çok .Balta, kazma, kürek bu işleri süperli yapıyorum. Hiç zorlanmadan 20 şınav 50 mekik çekiyorum 30 u geçince yanma oluyor. Bana bu konularda yardımcı olabilirmisiniz. P.M den mşj attıgımdan dolayı hocalarım kusuruma bakmazsa sevinirim. Gerekirse msn ilede sohbet tarzında konuşma yapabiliriz.

Saygılarımla StamP
    İyi Günler . . !

2. St@mP

St@mP Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    konuyu açalı 1 haftadan fazla oldu 63 kişi konuya bakmış ama tek bir yorum yok.
    Setle ilgili ve beslenmeyle ilgili önerilerinizi bekliyorum.

Dipnot: Forum Kuralının çiğnediğim için kusura bakmayın.

3. Journey

Journey Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Seni çok iyi anlıyorum StamP, köyde yaşaman bi avantaj bence senin için köyün havasını suyunu nerde bulucaksın başka.

Forumu araştırmaya devam et, sadece aşağıda verdiğim programa değil diğer normal programlarada bak hareketlerin nereleri çalıştırdığına bak. 20 şınav 50 mekiği zorlanmadan çekiyosan boş bi adam değilsindir zaten, gösterdiğin 50 kiloluk seti aldınmı güzelce çalıştınmı yavaş yavaş istediğin şekle ulaşırsın bence.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-dumbell-ile-al-ma-t13409.html

4. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Köy havası + köyün ağır işleri+ organik beslenme + organik yumurta +uht siz süt .... bir sürü artılar var. Alacağın sette hoşuma gitti oldukça şık yapılmış.

Sana tavsiyem barfix çekebileceğin bir demir yaptırman. Sitede zaten antrenman bilgileri mevcut. Kahvaltı ve antrenman sonrası beslenmeye dikkat, sağlam proteinleri bu öğünlerde alman lazım. göbek çıkmaya başladı demişsin. Yağsız beslenmen lazım ve mekikleri aksatma.

Saygılarımla...

St@mP bunu beğendi.
  5. St@mP

St@mP Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Journey bu programı inceledim ve bütün resimleri tek tek bilgisayarıma indirdim forumu iyice araştırıyorum ilgili ilgisiz gördügüm konulara bakıyorum bilgi baya topladım.Seti alıp çalışmaya başlamak için bu programı kullancam. Beslenme konusunda kafam karışık kendime beslenme programı ayarlamaya çalışıyorum.

Veyron barfix için demir yaptırmayı düşünüyorum. Caminin havlusunda Kerestelerde barfix çekiyorum. Tek kolla 2 kere çekmeye başladım. 5 e kadar rahat çekiyorum sonrası zorluyor. Kahvaltıda pek iştahım olmuyor ama zorla yiyiyorum. Pekmez salam sucuk kaşar şekersiz çay şekilde bir kahvaltı yapıyorum. Antremandan sonra protein veren ne varsa yemek olarak ondan yiyorum. Program olarak Flexor Hocamın verdigi programdan başlamayı düşünüyorum. Gelişimime göre ileride ek olarak sehpa gibi aletlerde alacam.

6. umut94

umut94 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise 2 öğrenci
    Yer:
    Çekmeköy
    kahvaltıdaki salam ve sucuğu kaldır onlar çok yağlı oluyor. Onların yerine kahvaltına yumurta ekle yavaş yavaş da artırırsın yumurta beyazının sayısını. Öğlenleride ya da diğer öğünlerde de protein olarak ton balığı, tavuk, et, peynir (yağsız tercihim :D) tüketebilirsin. Bitkisel proteinleride ihmal etmemek lazım nohut, bulgur, mercimek..

7. St@mP

St@mP Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    yemek yemede sorunum yok tok ken bile yemek yiyebiliyorum. sindirim sistemim hızlı oldugu için pek yağ sorun olmuyor. Yumurta da yiyorum sabahları.

seti aldıgım zaman başlamadan önce fotolarımı çekicem gelişimi hafta hafta foto çekip foruma koyacam inş.

evde çalışmadaki sorunlar genelde vucüd kaslarınındaki dengesizlik örn. sag kol 35 cm iken sol kolun 33 cm olması gibi. bunun için ne yapman gerek?

8. St@mP

St@mP Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    dumbell setimi alana kadar aşagıdaki programı yapıcam evde vücüd ağırlıgıyla çalışcam.Zaten 1 haftadır yogun olarak tarla işleriyle uğraştım. 100 e yakın 50 Kg çuval taşıdım istifledim.Zayıf olmama ragmen kaslanmaya başladıgımı görebiliyorum aynada. Evde Şınav Mekik Barfix çekecem şimdilik dumbell setimi alana kadar. Programım aşagıda.Haftalık olarak ayarladım.

1.Hafta 2. Hafta
    5*20 Şınav 6*25 Şınav
    5*20 Mekik 6*25 Mekik
    3*4 Barfix 2*8 Barfix

3.Hafta 4. Hafta
    6*30 Şınav 6*30Şınav
    6*30 Mekik 6*30 Mekik
    2*10 Barfix 3*10 Barfix

dumbelllarla çalışmaya başlamadan önce alt yapı oluşturmayı düşündüm. Forum da sakatlanma bölümü falan okudugumda böyle birşey yapmak geldi.Maden dikkat etmemiz gerekecek o zaman ilk önce alt yapıyı hazırlayayım dedim.

Saygılarımla By St@mP

Dipnot: Modlarım kusura bakmazsa sevinirim peş peşe yazılmış oluyor yanlız farkı 10 gün önce atmışdım diğer mşjımı.

Sayfayı Paylaş