kötü genetiklerle vg yapmalı mıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve solve87 tarafından 7 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. solve87

solve87 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar spora başlayalı 1,5 ay oldu . 4 gündür gitmiyorum salona hastayım diye ve bu 4 günden kendimi iyice inceledim ve cidden vücut yapım çok kötü. Omuzlar desen çok dar 107 cm boy 178 göğüsler ne yapsam eşit gelişmiyor kemikler desen tığ gibi.

Sizce devam ediyim mi şuan 64 kiloyum 4 pack var 6 pack antremandan sonra gözüküyor göğüslerin ölcüsü iyi ama esit değiller ve omuzlar dar olduğu için çok kötü görünüyor. Bırakmayı düşünüyorum sizce bırakmalımıyım

2. qwaxs

qwaxs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Sporun zararı olmaz spor yapmazsan daha kötü görünüme sahip olursun benim görüşüm böyle.
    Bence devam et bir zararı dokunmaz.

mcan09 ve solve87 bunu beğendi.
  3. Von_Pasther

Von_Pasther Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Ben spora başladığımda 1.65 45 kiloydum kollarım kürdan gibiydi :D

Seni çok iyi anlıyorum hatta benim kadar iyi anlayacak kişi azdır.Sakın sporu bırakma azim çalışma ve beslenmeyle muhteşem bir fiziğe sahip olabilirsin.Her gen gelişir kötü gen diye birşey yok zorla onu ve geliş.Sadece kolay ve zor genetik vardır imkansız diye birşey yok yani sen sporu sakın bırakma

Ayrıca benimde göğüslerim eşitsizdi şuan avatarımdaki gibi işte eşitlendi.Şuan 36cm kol 121cm omuz var 1.76 yım 58 kiloyum.Sana örnek olabilirim yani nerdeen nereye

Son düzenleme: 7 Mart 2013
    solve87 bunu beğendi.
  4. solve87

solve87 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın ama bu sene son yılım lisede sınavlara hazırlanıyom ve spor az vaktimi almıyor ama üniye düzgün bi görünüşle gitmek istiyorum. Cidden şu omuzlarım hep engelliyor beni ilerde estetk ameliyat filan bile düşünüyorum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:22 ----------

sizin başladığınızda omuzlarınız kaçtı. cidden güzel bi fiziğiniz var. ayrıca benim bel 80 cm onu azaltsam omuzlar geniş gözükür mü .

5. Von_Pasther

Von_Pasther Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Ben çok cılızdım belki senden bile az omzum vardı o zamanlar.Tabiki beldir zaten omzu gösteren asıl.Benim 73cm belim var eğer 80 olsa bu kadar güzel gözükmezdi

solve87 bunu beğendi.
  6. solve87

solve87 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anlıyorum teşekkürler cidden sizinki gibi bi fiziğe sahip olabilceksem bırakmam

Sayfayı Paylaş