Kötü Bir Şekilde Zayıfladım Ve Vücudum Bu Halde

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve bangbros tarafından 14 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. bangbros

bangbros Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba. yaşım 18. 1.84 boyunda ve 75 kiloyum. bundan 2 yıl öncesi 100 kiloya kadar çıkmıştım. inat ettim, yemedim, çok su içtim ve sadece yürüyerek zayıfladım. zayıfladım zayıflamasına ama vücudum bu halde

göbeğim ve bel çevrem bu şekilde yumuşak yağlardan oluşuyor.

kalça ve bacaklarımın yağlarıda bu şekil. bunlarda yumuşak yağlar.

artık bu jinekomastimi ne hiç bir fikrim yok ama göğüs yağlarımda bu şekil.

dediğim gibi boyum 1.84 kilom ise 75. ve durum fotoğraflardaki gibi.
    bu durum beni çok rahatsız ediyor. kardiyo ile donuma kadar terleyerek yağ yakarsam bunlar gider mi ?
    yoksa ağırlıkmı çalışmalıyım ? ne yapacağımı bilmiyorum hiç bir fikrim yok bir akıl verin.

2. yazlıkcı

yazlıkcı Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    senin sıkılaşmak için kesinlikle agırlık çalışman lazım
    cardio olarak bol bol mekik çek önceligin kas kazanmak ve sıkılaşmak olsun
    bu evrede daha fazla kilo kaybı daha fazla sarkmaya sebep olacaktır o yüzden cardioyu ve kalan yaglarını dert etme önceligin agırlık antremanı olsun

3. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    O dokunduğun zaman eline gelen bütün yağları yakacaksın, kötü zayıfladım diye bir şey yok, tabi ağırlık çalışmasını aksatmayacaksın bu esnada.

O yağları tamamen olmasa bile büyük ölçüde yaktığın zaman ağırlık çalışmaya başlayacaksın, Bulk yapıp sıkılaşacaksın.

Tabi o yağları sonuna dek yakana kadar belki vücudundaki derilerde sarkma olabilir, bunu ameliyatla alıyorlar başka çaresi yok. Fakat belli olmaz sarkacağı, belki sarkmaz.

4. bangbros

bangbros Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bu konuyu açtığım günden beri sıkı bir şekilde kas çalışıyorum. ip atlamayı düşünüyordum ama ip atlarken bele yük bindiği için 1 ay boyunca belimi güçlendirmem lazım çünkü belim biraz hassas. supermen stretch, plank, şınav, squat, bridge hareketlerini yapıp dambıl ile ağırlık çalışıyorum. sanki bir değişiklik oldu gibi vücudum dirileşti.

5. Bakkal

Bakkal Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba kardeşim. Bende 19 yaşındayım. Boyum 165 93 kilodan 85-84 e düştüm. Ama ben spor yapmadan düştüm. Hafif göbek gitti kalçam gene aynı büyüklükte. Sana sorum şu. Sende mi benim gibiydin. Bende şu anda azim edip kilo veriyorum yemiyorum. Ama yağlar aynı kalıyor. Sadece terazide kilolar düşüyor. Yani sen de mi spor yapmadın bu esnada ki öyle yağlar kaldı. Lütfen cevap yazarsan sevinirim. Hatta bilen abilerim kardeşlerim bana da yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Sana da iyi çalışmalar.

6. umut1319

umut1319 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Abi bende bunu anlamıyorum inat ettim hiç bir şey yemedim nedir ya bunu son zamanlarda çok duyuyorum sen protein yemezsen sebze yemezsen vitamin mineral kaybedersin kasların yeterli proteini alamaz zayıflarsın ama sonuç böyle kötü olur ne olur bilmeyenler zayıflamadan önce bir bilene diyetisyene danışsın yazık etmeyin emeğinize vücudunuza yiyeceksin ama belli oranlarda bizim insanımız bunu yapamıyor yiyorsa çok yiyor zayıflayayım diyorsa aç bırakıyor kendini spor yapmıyo yapıncada saatlerce koşuyor önce bir öğren araştır en doğrusunu ve kalıcı olanını hayat tarzı yap bunlar hep hız sevdasından oluyor sana gelince belli bir programa göre ağırlık çalış cardio olarak yaz geldi bol bol yüz yada bisiklet sür barfiks çek mekik çek

D2403 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. basayev2323

basayev2323 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim ağırlık antremaniyla kas kazanırsın ve taş gibi olursun sabretmen gerek

8. burakbyr

burakbyr Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    Hatrı sayılır miktarda kas kütlesi kaybetmişsin.

Sayfayı Paylaş