köpeklerime suplement :):):)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve StRoNgMaN tarafından 14 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    PİTTBUL ve ROTTWEILER köpeklerime suplement icirmeyi planliyorum.. daha kasli güclü ve dayanikli olmalari icin.
    ne dersiniz bi yarari veya zarari olur mu?
    veya hangi suplementleri önerirsiniz :D :D :D :D :D :D
    köpekler 8 aylık

2. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    bır zararı olcanı sanmıyorum cunkı sonucda gıda yanı yararı ne konudan olur bılemem hıc denemedım ama guclendırmenıjn baska yolları var bu arada kopellerın yavrusu varmı bende pıtbull hastalıgı var

3. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    pittbul 8 aylık fln yavrusu yok...manyak bişey ya siyah beyaz müthis bi köpek...
    gecen gün rot la kapistirdim pitt in agzi yüzü kan oldu parcaladi kulagi nin ucu koptu kopacakti zor ayirdim...aldım elime kemeri vuruyorum,yapistiriyorum ama banamisin demiyolarl ya zor ayirdim :lol: :lol: :lol:
    ama rotta bayagi zedelendi
    sonucta pitt yenildi...
    acaba benim pitt. henüz yeni oldugu icin egitimsiz ve gücsüz oldugundanmi yenildi...
    yoksa rott. cokmu saglam :lol: :lol: :lol:
    bence pitt. saglam ama yenildi ya :x

4. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    aferin sana

5. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    :x :x :x :x
    ya bende sonradan cok üzüldüm ama ne yapalim...arkadaslar gaza getirdi...bende mevzuyu patlattim.
    sonrada kemerle zor ayirdik.
    güclerini ölctüm.
    ama bidaha olmaz.

6. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Anlattıkların hayal mi gerçek mi bilmiyorum ama eğer gerçekse yorum yapmak istemiyorum. Burası body ile ilgili bir forum, hadi köpeğe supplement sorusu sordun tamam da, bu hikaye ne oluyor. Bu vahşeti sanki çok gurur duyuyormuş gibi anlatman çok rahatsız edici. Mesaj yazarken biraz dikkatli olalım.

7. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    gurur duymak degilde sadece dün köpeklerin basindan gecen kötü bir olayi yazdim..
    bende istemezdim böyle olmasini,birbirlerine girince hemen ayiririm diye düsündüm ama ayiramadik..bi kilitlendiler birbirlerine bi süre ayiramadik hatta elimizi felanda kilitler...neyse..bidaha böyle bi sey yapmayacagimm

su suplementlerin bi faydasi olurmu olursa da hangilerinin olur..bilgisi olan yok mu ???

8. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Başta gülerek anlatmasaydın daha inandırıcı olurdu bunlar. Bence daha fazla zorlama, bu forumda supplement alamayan insanlar var, sen köpeğe supplement vermekten bahsediyorsun.

9. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    samimiyetine asla inanmıyorum. inşallah yanılıyorumdur.

hala supplementtan bahsediyorsun. köpeğinin ömrü uzasın, mutlu yaşasın diye mi soruyosun? hayır. amacın belli.

sana tavsiyenm o arkadaşları hayatından uzaklaştır. pek kalite insanlar gibi canlanmadılar kafamda.

10. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    bilitz arkadası kutluyorum (buna ihtiyacı olmasada )

arkadaslar bir söz vardır maleyaniyle iştigal maksadı geri bırakır yani boş işlerle ugraşmak kişiyi ana hedeften saptırır son zamanlardaki bu konu dışı bölümündede bu iş çok fazla yaşanmaya başlandı formun bir köşesinde her nekadar konu dışıda yazsa bu ana konudan sapmak manasında kullanılmamalı diye okumustum hepiz konu dışına konu açmısızdır ama bazıları özellikle son zamanlarda konu dışı gerçekten konu dışında tutulması gerektirecek bir hal almaya başladı ok burası daha ziyade sosyal aktivite amaçlı kullanılan fıkra. resim, video gibi bazen güldüğümüz bazen düşündüğümüz ufak kaçamakların yer aldıgı bir bölüm fakat bence yukarıdaki gibi bir soruda işte bu sapmaya güzel bir örnek

çok haklısın blitz ben burada hangi suplementleri kullanıorsunuz sorusuna "ben yazmayı doğru bulmuyorum alan var alamayan var diyerek" içtiğini söylemeye çekinan insana rastladım bunu gören biri olarakta bu başlığı onur kırıcı bir başlık olarak görüyorum (yaram var gocundum herkese ilan edilir)

11. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Blits +1 ,uper

12. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    hayatta kıyamam hayvanlara hayvanda bır canlı nasıl onları kevga ettırıyosun o rınge kendını koy bakqlım ne oluyor bence sen o arkadaslarını degıstır yavsıyee kopegını gelıstırmenın baska yolları var medenıyetın oldugu bır ulkede yasıyoruz bu sana yakısmadı

13. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    bence o kopekler en guzel gelısımlerını başka bır ev sahıbının yanında yaparlar.aldıkları suplamentler ne olursa olsun bu zıhnıyetle saglıklı bır yasam sureceklerını sanmıyorum.kendı egonu tatmın etmek ıcın bence sende aynı yontemı dene.ayıranlar çıkarmı orası bilinmez.bencede samimiyet sıfır.

14. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Köpeğine içinde yoğun şeker olan supplar verme.Zararı olduğunu kalıcı hasarlar verdiğini duymuştum.Zamanında Kısım Şefim işçilerine 2 tavuk alıp haşlayarak pitt bull una vermelerini söylemiş.İşçiler haşlayıp tavukları mideye indirmişler.Kemiklerinide pittt bull a vermişler.Snrada vicdan azabına dayanamayıp şefe itiraf ettiler.İtirafa şahidim.Çok gülmüştüm.Ama zeki Türk köylüsü (işçiler) sonunda lafı koymuşlardı.Şefim biz bu köpek kadar beslenemiyoruz diye.Trajikomik bir durum dikkat etmek azım üsluba. Saygılar.

15. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    bende gercekden üzüldüm onlarda sonucda canlı.gecende haberlerde horoz dövüstürüyorlardı.bi görseniz o horozları yazıkya içim kaldırmıyordu.markus bende seni kınıyorum.bi daha yapsazsan böle seyler sevinirim

bide her insan hata yapabilir.olabilir belki bi anda ortam oldu,bi anada ortama girince hersey bir anda gelişdi ve böle bi sonuc ortaya cıkdı.fazla üstüne gitmeyelim markusun.akıllı insanlar yapdıgından ders cıkaran insanlardır..umarım bir daha böle kötü sahneler yasanmaz.bence suplemente gerek yokdur.

16. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    arkadaslar bende yaptigimdan cok üzüldüm,cok ders aldim,ve bidaha böyle bisey yapmayacagima söz veriyorum...
    ama inanin benim yerimde kim olsaydi o anda onu yapardi...
    bizim planimiz birbirlerine girdiginde hemen ayirmakti...ama olmadi iste...
    bir sürü kisi israr etti.yalvardi..tahrik etti bende yaptim..
    ama hatasiz kul olmazmis..bu olaydan ibret aldım...
    hatta o olayu olduktan sonrada gittim 120 ytl para verdim (son param-suplement alacagim paraya) krem fln aldim yaralarine sürdüm....iyilestiriyorum..
    suplement konusuna gelince de amacim köpeklerim gelissin ömrü uzun olsun herhangi bişeye karsi dayanikli olsun.vs.v.s.
    ama cok yanlis anlasildim..bende hayvanlari cok seviyorum bundan süpheniz olmasin...
    hatta cogu zaman ben yemeyip ona yediriyorum..spor salonuna götürüp kosturuyorum..
    agırlık takıp kosturuyorum.. v.s. her gün yıkıyorum...
    kendime yapmadigim seyleri onlara yapiyorumm...
    neyse bidaha böyle seyler olmaz,olmayacak....

17. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    son msjını okuduğumda çok sevindim.

supp konusu hakikaten saçma olur. yeterli beslemen kafi

öte yandan köpeklerin sık yıkanmaması gerekir diye biliyorum, ama kulaktan dolma bir bilgi bu. istersen onu bir araştır.

18. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    ladasamara tesekkürler beni anladigin icin...diger arkadaslarinda anlayacagina inaniyorum...
    tamam hatalıyım sucluyum ama mecburdum.bidaha olmaz.
    ben kendim bile yıkanamıyorum onun yıkıyorum kendim yemiyorum onlara yediriyorum...cok seviyorum onları ya....

Sayfayı Paylaş