Köpek Besliyormusunuz?Cinsi nedir?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve StayStronq tarafından 3 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    Bana cevap yazılan yorumda yanlış birşey yazdığımı düşünmüyorum dediklerim gayet doğru şeyler tabiki :D.Ayrıca ayrıca yaş ayrımcılığınıda anlamıyorum 15 yaş gerçekten bir çocuk yaşı değil 15 yaşında bir kişinin aklı başında olması çok normal tabi sözde büyükler ve bazı şeyleri daha iyi bildiklerini düşünüyolar buda normal ama bu konuda iddialıyım çoğu kişi köpeklerle benim kadar yakın olmamıştır bile önceki yazdıklarımı tekrarlamama gerek yok 1.sayfada yazdım zaten ne demek istediğimi.

Ayrıca köpek dövüştürmenin vicdansızlık olduğunu bende düşünüyorum.Ama bazı insanlar hatta belkide insan bile diyemeceğimiz kişiler kendilerini sahibi olarak gören onun için herşeyi yapacak olan köpekleri bu şekilde bazı köpek turnuvalarında olsun sırf eğlence ve para kazanmak için olsun ölümüne dövüştürüyolar.Ben köpeğime böyle birşey hiç yapmadım evet dövüştürdüğüm oldu kabul ama 2 köpekten birisi kuyruğunu indirdiği,diş çaktığı,yada yorulup yaralandığı zaman hemen ayırırım bunu güreş sporunada benzetebiliriz :D tabi var vahşet orası doğru ama dediğim gibi köpeklere gelen zararı en aza indirecek şekilde yaptırdığım çok olmuştur ha bu doğrumu tabiki değil ama kimse herzaman doğru şeyleri yapmaz değilmi :D

2. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    3 tane yavru köpek besliyorum.. süt veriyorum çok az içiyolar başka ne yer ne içer bunlar ya

3. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    beslediğin köpeklerin annesi yanlarındamı ve kaç aylıklar

4. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    anneleri yok kaç aylık olduğunu bilmiyorum ama nasıl tarif etsem ilk bulduğumda kedi yavrusu gibilerdi şimdi büyüdüler biraz yürüyolar falan ilk başlarda sürünür gibi hareket ediyolardı

5. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Süt verilmez köpeğe , birşey vermek istiyorsan mama olabilir , ekmek (karın tokluğu amaçlı verilebilir) , yoğurt verebilirsiniz , eğerki ince kemik yok ise tavuk butunun kemiğini verebilirsin ama ince kemik sakın kalın büyük kemik veriniz , tavukçulardan tavuk boynu alıp verebilirsiniz haşlamadan verin kemikler haşlanınca içindeki mineral değerler ölüyor.ama süt vermeyin zararlıdır.

Sayfayı Paylaş