KÖtÜ vÜcut ÖlÇÜlerİm

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ugurfb98 tarafından 15 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ugurfb98

ugurfb98 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam abiler ben 15 yaşında 1.77 boyunda 74 kiloyum göğüs bölgem ve karın bölgem çok yağlı bu yerleri daha iyi göstere bilmek için nasıl bir egzersiz programı yapabilirim okulum çok yoğun olduğu için salona gidemiyorum arkadaşlarımda çok dalga geçiyor allah için birisi yardım etsin

Herkese teşekkürler :mad:

2. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    ah be kardeşim takma milleti. çalışarak azimle çok iyi bir vücut yapabilirsin. ilk önce durumu psikolojik olarak yen. kimse anasının karnından kaslı çıkmadı, burda herkes hayat stili olarak aşağı yukarı fitness&body building yapıyor. ilk önce durumu psikolojik olarak yen ve sonra spora başlama kararı al. burda sana 3 gün spora git 5 set şu hareketi yap dememiz yanlış olur.

ugurfb98 bunu beğendi.
  3. ugurfb98

ugurfb98 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevabınız için teşekkür ederim . Bende öyle yaptım işi kafamda bitirdim ama çok bilgisizim göğüs bölgem çok büyük çok geniş ve bu benide çok rahatsız ediyor faceniz varsa bana isminizi söyleyin ordan karşılıklı bir şeyler sorayım hiç bir bilgim olmadığı için yanlış şeyller yapmak istemiyorum

Teşekkürler

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş