Jreatin-amino-protein-üzüm suyu kulannma zamanı ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Kılıcoglu tarafından 8 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Kılıcoglu

Kılıcoglu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaslar elimce bsn cellmass musclepharm combat protein cyoto monster amino bide gaspari amino max800 ve üzüm suyu var...Ürünlerin arkasında hep spordan sonra içiniz yazıyoda nasıl olacak bu iş 4 tane arka arkaya biraz sıkıntılı geldi bana.Zamanlama konusunda nasıl içmeliyim hangisini spordan sonra önce ??

2. BovveR

BovveR Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    forumda edindiğim bilgilere göre proteini sabah kalkar kalmaz ve antremandan hemen sonra yada 15 dakika sonra içebilirsin. antremandan yarım saat önce creatin (cellmas), aminoyuda antremandan önce ve sonra alabilrsin .

mehmetanil bunu beğendi.
  3. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Whey günde tek servis ise sabah aç karnına günde 2 servis ise sabah ve antrenman sonrasında alınacak.

Creatine antrenman öncesi alırsan güç artışı antrenmandan sonra alırsan recovery amacı sağlar.İkisinden de yararlanmak istersen 2.5 gram önce 2.5 gram sonra alabilirsin.

Aminoyu gün içinde istediğin zaman yada antrenman ortasında alabilirsin.

Sunuda söleyim mesela ben antrenman sonrası halo+creatine+glutamine yi aynı shaker e koyup alıyorum.

Ürünleri arka arkaya aldığında faydalarında azalma olmaz.

Kılıcoglu bunu beğendi.
  4. Kılıcoglu

Kılıcoglu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    mehmet anıil peki bişe soracagım bu kombineye bide perofrmans arttırıcı mp assault ekleyecegim sence nasıl olur abarmıs olurmuyum tek sıkıntı 1 aydır kreatn kullanıyorm bide simdi mp assult a baslarsam bi sıkıntı olmasın hani creatine aravermek gerek ya*?

Sayfayı Paylaş