Josh07-Animal Cuts ve tecrübelerim

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve josh07 tarafından 9 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. josh07

josh07 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Alanya
    @ fraud; Haftalık tartılmamamın sebebi benim şevk ve motivasyonumun bozulmaması:D 16 yada 17. gün tartılmayı düşünüyorum duruma göre son 4-5 gün cardioyu arttırıp dietide yoğunlaştırıcam...Bakalım son 7 günChin:_

2. betreyal

betreyal Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bencede biraz karbonhidrat ve protein ekle yemeği bu kadar kesmemen lazım...

3. fraud

fraud Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım bende enaz senin kadar merak ediyorum kaç kilo verdiğini :)

4. josh07

josh07 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Alanya
    14.gün
    10:00 ilk animal cuts
    10:30 nesfit,light süt,beyaz peynir
    12:00 Omlet(sadece beyazı) lor,domates
    15:00 Makarna(yağ ve tuz yok)light yoğurt
    19:00 ikinci animal cuts
    19:30 Tavuk göğsü,salata
    Antreman yok malum pazar vücut dinlensin biraz...

15.gün
    08:30 ilk animal cuts
    09:00 bal,beyaz peynir,zeytin,domates
    10:30 1 litre light süt
    12:30 çorba,haşlanmış patates
    14:30 snickers(çikolata)
    18:00 kuzu şiş,1 küçük rakı:D(1.5 aydır ağzıma sürmemiştim,güzel yaptı)
    20:30 ikinci animal cuts
    21:00 halı saha maçı...(herkes çok eğlenmiş benim hareketler karşısında:lol:)

16.gün
    08:00 ilk animal cuts,beyaz peynir,bal,zeytin
    10:00 vişne suyu
    13:00 salata(yağ ve tuz yok)
    15:30 kuzu şiş,patlıcan ezme,salata)
    18:00 mercimek çorbası
    19:00 ikinci animal cuts
    19:30 antreman(göğüs,karın,cardio 30 dk)
    22:00 light süt,mercimek çorbası(aynı anda değil tabiki:D)

etkiler/yan etkiler: vücut bi noktadan sonra animal cutsa alışıyor.sanırım uygulamadaki 3 haftadan sonraki 1 hafta arada bunun için...tam bir plato etkisi diyemem ama zaten kimse yağ yakmanın kolay olacağını söylemedi:eek: yalnız metabolizmayı cidden tavana vurduruyor,hemen hemen her 3 saatte mutlak bişiler yemek lazım,zaten vücut hemen istiyor. Bu arada animal cuts+raki kombinasyonunu bence denemeyin:D 1bucuk ay aradanmıdır yoksa animal cutstanmıdır bilemiyorum ama insanı böyle hemen bi güzel yapıveriyor....

not:normalde 16.gün tartılmayı düşünüyordum ancak son 2-3 gündür biraz dietten şaştık ve sanki vücut biraz su topladı gibi hissediyorum...o yüzden tartılma işini cumaya erteledim

gainn, ozzers ve aneximandros bunu beğendi.
  5. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Tartilmanin yaninda umarim vucut olculerini de tekrar alirsin. Bakalim orantilarda nasil bir degisiklik var?
    Bir de acik sozlulugun icin sagol, her diyette oldugu gibi seninkinde de ufak sapmalar (bkz. kucuk raki, kuzu sis kombinesi) oldugunu gormek hos oldu, kendi diyetlerimi hatirlatti bana. Istedigin kiloya dustugun gun, bir kucuk daha acarsin artik :)

Son düzenleme: 26 Mart 2008
    josh07 bunu beğendi.
  6. josh07

josh07 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Alanya
    @aneximandros, öncelikler yorumlar için teşekkür ederim.Elimden geldiği kadar bu 3 haftayı olduğu gibi yansıtmaya çalışıyorum...sanırım ilk haftamdada bir efes olayı olmuştu:D

Animal cuts kürü bittiği zaman ilk gün almış olduğum ölçülerin hepsini tekrar alıcam ve burada karşılaştırıcam,resimde koyucam,ancak aklıma takılan şu,
    örnek veriyim; animal cutstan önce soğuk biceps:39
    bu arada vücut yağlı,3 hafta sonunda biceps:37 verilen kilo:6 diyelim şimdi bu durumda bu kayıp 2 cm yağmı kasmı? bunu nasıl ayırt edebileceğiz?

7. josh07

josh07 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Alanya
    17.gün
    09:00 ilk animal cuts
    09:30 lor,yumurta beyazı,bal,domates
    13:00 haşlanmış makarna,yogurt ve ton balıklı
    13:30 antreamn(karın,bacak,biceps,triceps)
    16:00 vişne suyu
    17:00 ikinci animal cuts
    19:30 ıspanak,tavuk göğsü ve tavuk ciğeri
    21:00 1 dilim çikolatalı pasta:p(doğum günümdü)

18.gün
    08:00 ilk animal cuts
    09:00 lor,bal,zeytin
    11:00 muz
    13:00 antreman(karın,omuz,sırt,30 dk cardio)
    16:00 portakal suyu,tuzlu fıstık
    16:30 1 adet baklava
    18:30 haşlanmış makarna,lor,maydanoz,sarımsak,tavuk göğsü
    20:00 çekirdek
    20:30 yarım dilim pasta(dünden kalan)
    gün boyu kahve ve kola ve 2 kutu sakız

Not:bugüne açıklama getiriyim;15 yıldır büyük bir zevkle hergün en az 1 paket çoğu zaman fazlasını içtiğim sigrayı dün gece 24:00 itibari ile bırakmış bulunuyorum...gün boyu canım çok istedi halada istiyor o yüzden sanırım bugün beslenme olayı biraz şaştı...böyle giderse sigaradan ve zararlarından kurtulurum gibi ama bu defada bayaa bi kilo alıcam sanırımkafa_

zuzu bunu beğendi.
  8. josh07

josh07 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Alanya
    19. gün
    08:30 ilk animal cuts
    09:30 beyaz peynir,bal,domates,zeytin
    11:30 lor
    12:30 gofret
    14:00 makarna,light yogurt,sarımsak,maydanoz
    16:00 vişne suyu,ikinci animal cuts
    16:15 antreman(göğüs,biceps)
    19:00 brokoli,haşlanmış et,light yogurt
    20:00 100gr çikolata

not:sigarayı bırakmamın 2.günü canım sürekli bişiler yemek istiyor...sigara içtiğim zamanlarda(sanki bırakalı 1 yıl olduda:D)en büyük zevkim sağlam bir idmandan sonra yaktığım o ilk sigaraydı...onun boşluğu bayaa bi sarstı benikafa_...valla weight gainerlarla ilgili soru soran ve sigara içen arkadaşlara tavsiyem sigarayı bırakın istediğiniz kadar kilo alırsınız:) bu arada brokolinin kaynarken bu kadar kötü koktuğunu önceden farketmemişim:) animal cuts kutusunda sadece 2 adet kaldı normalde 21 gün sürmesi gerekirdi sanırım ama anlamadım,yarın son gün sabah ve akşam birertane alarak 3 haftalık animal cuts kürünün sonuna gelmiş olucam...

9. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Josh07 öncelikle kolay gelsin.Protein olarak çok eksik besleniyorsun zaten diğer arkadaşlarda bunu belirtmiş.Birde diette hadi sütlü tatlı yenilebilir olabilir(tabi belli bir süreden sonra Cheating olarak) ama sen çikolata gibi yüksek kalorili bir seçenek almışmışsın(Önceki gün sınırsız kola ve doğum gününden kalan pastan bile var ilginç :)).Sanırım bu diet ve çalışmayla Karasan hocanında başka bir yazısında belirttiği ''Skinny Fat'' durumuna geleceksin.

10. josh07

josh07 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Alanya
    3 haftalik animal cuts kürünün sonuçları:
    Kilo:84 /82
    Bel:99 /95
    Kalça:103 /99
    Kol:39 /40
    Bacak:61 /60
    Kalf:40 /40
    Göğüs:100 /98
    Omuz:110 /114
    Önkol:32 /32

biraz hayal kırıklığına uğramadım dersem yalan olur...duhsonuçta biraz zayıflamış gibi görünüyorum ancak yinede beklediğim sonuç daha fazlaydı...sanırım 3 haftada yediklerine dikkat ederek animal cuts kullanılmadanda aynı sonuçlar elde edilebilir belki daha fazlası...
    şahsi fikrim: Animal cuts pek fazla bir etki yaratmıyor fiziksel olarak ancak psikolojik olarak her gün 18 tane tablet içince insanı iyi güdülüyor belki bide tok tutuyor diyebiliriz...tabi bide kan tahlili falan yaptırmak lazım bakalım havalarda uçan değerler varmı yokmu;)

11. orkunsenturk

orkunsenturk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ,

Gercekten tüm forum için faydalı bir çalışmaya imza attın.Yanlız unutmamak gerekirki bu tarz ürünler kişiden kişiye ( metabolizmadan metabolizmaya ) değişiklik gösterebilir.Ben diyete başladıktan 2 hafta sonra L-Carnitine ile spora başlamıştım ve ilk ay içinde 3 kilo yağ vermiştim.(Multipower 1500MG Liguid kullanmıştım.).Bir sonraki ay Universal 3001 (Aminoasit) kullandım ve 1 kilo daha yağ verdim(Universal 3001 içinde L-carnitine bulunduran çok etkili bir amino asit) ve 1 kilo kas kütlem arttı ve vücudumda bayağı fark edici bir görüntü oluşmuştu.Tekrar l-carnitine (Multipower 1500mg Liguid) kullanıyorum ve yerimde duramıyorum.

Uzun lafın kısası burda onca hocamız ve profesyonel arkadaslarımız varken belki bana laf söylemek düşmez ama ; kilo vermedeki hevesini sakın kaybetme.Cardio ağırlıklı , çok tekrarlı ağırlık çalışmalarına devam et ve bir müddet sonra L-carnitine takviyesine başla istersen.Yediklerinede dikkat edersen kilo verememem (yağ yakamaman) için hiçbir neden yok.

josh07 bunu beğendi.
  12. betreyal

betreyal Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bence geldiğin nokta fena değil arkadaşım. Ben şu an 1 hafta aradan sonr ikinci kutunun 7inci günündeyim 5.5 kiloya yakın verdim ama ben günün dördüncü öğününü es geçip karbonhidratıda baya azalttım tabi sonuç olarak seninkine nazaran çok fazla hacim kaybettim. Bence beldeki 4 santim incelme güzel bir gelişme sonuta yağ yakımı vg için zor süreçlerden biri 3 haftada 4 santim bence iyi iş çıkarmışssın sonuçta hiç bir hap mucize yaratmaz. Ben geçen ayın yedisinde %22 yag oranındaydım bu ayın yedisndede cıkcıam %20 ye yaklaşmışsak iyi demektir. :)

josh07 bunu beğendi.
  13. orkunsenturk

orkunsenturk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ,

Merak ettiğim bir konu daha var.Ürünü kullanmaya başlamadan önce yağ ölçümü yaptırdın mı ?Ben ne kadar vücutta yağ ölçümü , kas , su ölçümü yapan cihazların sağlıklı çalışmadığına inanmasamda , başta ve sonraki ölçümlerini mukayese ederek bir sonuca varabilirsin.Belkide 4 kilo yağ verip , 2 kilo kas aldın ?Bunu ölçemde fayda var diye düşünüyorum.Bu arada boyle bir bilgi verdiysen ve gözden kaçırmışsan kusura bakma.

14. josh07

josh07 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Alanya
    maalesef ürünü kullanmaya başlamadan önce yağ ölçümü yaptırma şansı bulamadım,internette belli ölçüler girilerek yapılan bazı yağ ölçüm programları var ancak çok sağlıklı sonuçlar verdiğini düşünmüyorum...
    1-2 hafta ara verip,l-glutamine,creatin ve whey protein kullanımına başlamayı düşünüyorum ve kesinlikle hergün cardio yapmayı...bu yağlar bi şekilde gidicek azmettimdumbelllls

15. tolstoy

tolstoy Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar Josh07 şehir dışındaydım senin sonuçları yeni gördüm. Senin istediğin neticeye varmasanda kesinlikle iyi bir gelişim olduğu kanaatindeyim özellikle sigara konusu. (darısı başıma) Bu arada kaç senede edindiğimiz yağları 3 haftada mucezivi bir şekilde atmamız tabiki mümkün değil ama kullandığın ürün kanımca metabolizmanın hızlanması konusunda oldukça etki göstermiş olmalı. Diğer yandan sen de biliyorsun animal cuts üzerinde 3 haftalık kullanım ve 1 haftalık mola daha sonra bir 3 haftalık kür daha deniliyor yani bir paketle istenilen sonuca tam ulaşmak zor. Kanaatimce bir paket daha kullanmaktansa kardio ağırlıklı ve dengeli sağlıklı bir beslenme ile programa devam etmek oldukça iyi olacaktır. Dediğim gibi bence 3 haftaki ölçülerin ile şuan ki ölçülerin arasındaki fark oldukça iyi. Bu kadar sürede gerek ilaçlarla gerekse dietle daha fazla kilo vermiş olsaydın inan o kilolar sana daha hızlı geri dönerdi. İnanıyorum ki senin aziminle önceki halinden bile daha iyi bir forma kavuşmam yakındır. Tecrübeleriniz bizimle paylaştığın için çok teşekkürler.

josh07 ve Despo bunu beğendi.
  16. Cnk35

Cnk35 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Gunluk beslenme programinda sadece protein ve sebzelerimi yazdin, yoksa uyguladigin tam beslenme programi omu cunku nerdeyse hic karbonhidrat yok.

17. josh07

josh07 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Alanya
    @Cnk35; uyguladığım tam beslenme programını yazdım...3 hafta boyunca ne yediysem hepsini yazdım...Karbondidrat genelde sabahları yada öğlenleri aldım, akşam 6-7'den sonra karbondidrat almamanı yada aza indirmeni söyleyebilirim eğer amacın yağ yakmaksa...

18. Cnk35

Cnk35 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Benim beslenme programim biraz farkli 4 ogun besleniyorum 2de ara ogun ve ara ogunler haric 4 ogunde hepsinde karbonhidrat tuketirim cok olmamak kaydiyla.6 7 aydir diyet yapiyorum diyete baslamadan once boy 1.80 kilo 107 flndi.Suan 79 kiloyum.İlk aylarda bnde karbonhidrati iyice azaltmistim.Azaltmamin maliyeti kaslardan cikti.İlk aylarda yaglarla birlikte kaslarida yakmistim.Suan daha yuksek protein ve duzenli karbonhidratli bi diyet uyguluyorum.Yani demek istedigim protein ve karbonhidrat az yiyorsun benim gorusum metabolizmani bilemem ama diyete daha devam ediceksen bu diyetle bi kac hafta sonra kas miktarindada azalma olucaktr.

19. yseyhan

yseyhan Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    ankara
    aslında sonuç bence başarılı. çünkü kol ve omuz ölçülerin artmış ve belde incelme sağlamışsın.bu dönemde her ne kadar yağ yakmış olsan da kas olarak kazanımların olmuştur. ki bu durumda kilo olarak beklediğinden az bir kilo vermen normal.örneğin beş kilo yağ yaktıysan belki bir kilo da kas yapmışsındır ( tamamen örnek olarak söylüyorum) bu durumda kilo kaybı olarak tartıda 4 kg zayıflamış görüneceksin.bunlar kesinlikle bağlayıcı değil.Burada senin bakman gereken şey fiziksel görünümünün başlangıçta nasıl şimdi nasıl olduğudur.incelen bel, genişleyen omuzlar ve artan kol hacmi bence tüm görüntüyü olumlu etkilemiştir.

20. ayıbogan

ayıbogan Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Josh07 Sende çok Zengin Beslenmişşin Biraz Dişini Sikacaksin Sadece Günlük Ihtiyacin Olan Karbonhidrat Protein Ve Aminoasit Alacaksin Tabi Bol Bol Su Yoğurt Meyve Bunlarda Cabasi + Cardio

Sayfayı Paylaş